Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez tk28 » 21 Sty 2014, 21:50

Czy to znaczy, że sam Paderewski zamieszka w tej rezydencji :?:

A tak na poważnie to rzygam już tymi rezydencjami.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 21 Sty 2014, 21:54

tk28 napisał(a):Czy to znaczy, że sam Paderewski zamieszka w tej rezydencji :?:

Podobno prowadzone sÄ… w tej sprawie rozmowy :P :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez jacekm » 21 Sty 2014, 23:11

rather napisał(a):"Moja firma charakteryzuje się tym, że jak już coś kupujemy to od razu budujemy" (ładnym przykładem może być np. spkchlerz). Dalej jest mowa o tym, że na działce o powierzchni 2,7 tysięcy metrów powstanie 120 mieszkań, 20 lokali użytkowych i miejsca parkingowe. Wychodzi na to, że będą pewnie ze 4 piętra...


:lol: Żart roku, Banaszek w formie.
Spichlerz to nie powinien wrócić juz do miasta ? Chyba mieli 2 lata na start z pracami ?
Teraz droga jest, szkoda, zeby zabytek niszczał, sprzedać to komuś z kasą a nie kredyt goniący kredytem.

Będzie fortepian, Paderewski na czarno ale z białymi skarpetami, styl jak w Hotelu Modlin. Parking pewnie na środku ronda, które wydzierżawią. No i sajgon z syfiastą budową w srodku miasta.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 22 Sty 2014, 00:58

Wizja budowy w środku miasta obiektu tej wielkości trochę mnie przeraża. Już w tej chwili Warszawska i Paderewskiego korkuje się w najmniej oczekiwanych godzinach, a jak dodamy do tego ruch pojazdów transportujących ziemię z wykopów, materiały budowlane, beton itp. to za chwilę możemy mieć całkowicie zapchane centrum miasta. Pomijam fakt, że w ostatnich latach inwestor ma spore problemy z doprowadzaniem poszczególnych inwestycji do końca, więc za chwilę możemy mieć w środku Nowego Dworu budowę, która będzie ciągnęła się latami...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez mamaNDM » 22 Sty 2014, 12:53

Witam, rzadko się udzielam na forum, raczej czytam :) chyba czegoś nie rozumiem.... przecież ta działka nie jest jeszcze sprzedana to dlaczego Banaszek wypowiada się co na niej postawi ? znalazłam na BIP NDM zarządzenie Burmistrza z dnia 10 stycznia br. o zwołaniu Komisji do przeprowadzenia przetargu właśnie tej działki, to już się odbył ten przetarg? a gdzie informacja o przetargu? może mi to ktoś wyjaśnić ? :)
.... przecież to NDM ;) ....
Awatar użytkownika
mamaNDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 61
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 17:40
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 22 Sty 2014, 12:59

Kilka postów wcześniej pisaliśmy o przetargu viewtopic.php?p=23688#p23688. Rzeczywiście odbył się zaledwie kilka dni temu, ale jak widać nabywca nie zasypia gruszek w popiele i ma od razu gotową wizję. Prace mają ruszyć już na wiosnę, a termin oddania pewnie jeszcze w tej dekadzie (patrząc na tempo realizacji innych inwestycji) :P
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez mamaNDM » 22 Sty 2014, 13:09

ok, ale ja nadal czegoś nie rozumiem :) a gdzie jest ogłoszenie o przetargu? skoro 10 stycznia Burmistrz wydał zarządzenie o powołaniu komisji do przeprowadzenia przetargu, to chyba powinno gdzieś być również ogłoszenie o przetargu, które powinno być ogólnie dostępne dla wszystkich. Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że powinno być to ogłoszenie co najmniej dwa tygodnie przed przetargiem? na stronie BIP nie ma żadnych ogłoszeń o przetargach. Dziwne to wszystko :)
.... przecież to NDM ;) ....
Awatar użytkownika
mamaNDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 61
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 17:40
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez mamaNDM » 22 Sty 2014, 13:11

na stronie Gońca Lokalnego napisane jest, że zgłosiła się tylko jedna firma... wiadomo która, ale może dlatego, że nikt inny o tym nie wiedział :)
.... przecież to NDM ;) ....
Awatar użytkownika
mamaNDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 61
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 17:40
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 22 Sty 2014, 13:14

Zapewne w związku ze zbliżającymi się wyborami UM zabrał się pracowicie za usuwanie dokumentów z BIPu. Już jakiś czas temu zaczęły znikać oświadczenia majątkowe, wyniki przetargów, dane o sprzedaży nieruchomości i co tam jeszcze. Nie warto ryzykować, że w szale kampanii wyborczej znowu ktoś coś wyciągnie i zaczną się głupie pytania. Zawsze przy takiej okazji warto sobie zadać pytanie: "dlaczego komuś zależy na ukrywaniu różnych rzeczy"? Czy transparentność działań jest dla naszych urzędników problemem?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez mamaNDM » 22 Sty 2014, 13:29

kurde, ale przecież tak nie można, to jest łamanie prawa! Myślę, że jak ktoś mądry by się za to wziął to byłaby nie zła afera. Ja się na tym niestety nie znam, ale się dowiem bo strasznie mnie denerwują takie rzeczy. Z tego co wiem to nie jest tak, że gmina ma swoje widzimisię czy zamieści ogłoszenie o przetargu czy nie, ale oni mają obowiązek zamieszczania takich ogłoszeń!
.... przecież to NDM ;) ....
Awatar użytkownika
mamaNDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 61
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 17:40
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 22 Sty 2014, 13:46

Jak "nie można" jak można? :D. Radzę się nie wkręcać, bo nic nie ugrasz a tylko sobie nerwy zszargasz. Jestem przekonany, ze nawet jak już nie wisi, to mieli zrobione wszystko na tip-top. Na pewno było opublikowane, powieszone na tablicy ogłoszeń w urzędzie, pewnie są do tego zrobione zdjęcia i printscreeny. A że już zdjęli? Pewnie jest jakieś dobre wytłumaczenie - coś w stylu "porządkowanie miejsca na serwerze", "archiwizacja danych" albo po prostu powiedzą, że nie chcą żeby wisiało na BIPie i się kurzyło :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez mamaNDM » 22 Sty 2014, 13:56

porażka ... :evil: ręcę opadają, niestety wiem, że masz rację tylko nerwy a i tak napewno mają jakieś mądre wytłumaczenie. To jest naprawdę straszne!
.... przecież to NDM ;) ....
Awatar użytkownika
mamaNDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 61
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 17:40
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez disturbia » 22 Sty 2014, 17:41

Tiaaa a w chwili publikacji już mieli wygranego zaklepanego ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez tk28 » 10 Paź 2014, 17:49

Czy ktoś wie co się będzie działo na tej działce przy rondzie Hallera :?: Dziś budowano ogrodzenie wokół działki i to wydawałoby się wcale nie tymczasowe. Czy deweloper zaczyna inwestycję czy może na razie będzie prywatny parking :?:
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez cherryq » 04 Lis 2014, 09:45

Parking na pewno nie, bo właśnie niedawno go zamknęli. Co tam powstanie - nie wiadomo.
Awatar użytkownika
cherryq
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 Cze 2012, 15:02
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości