Dotacje unijne pozyskane? przez miasto ...

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Dotacje unijne pozyskane? przez miasto ...

Postprzez wtm » 15 Sty 2011, 15:05

"Miasto planuje złożyć wniosek o dofinansowanie przedsięwzięcia ze środków UE w ramach RPO Województwa Mazowieckiego. Dzięki temu być może uda się pozyskać do 85% wartości kosztów tej inwestycji."
Czy ktoś z Was wie jak jest z tym pozyskiwaniem środków z UE. Podczas kampanii wyborczej dużo o tym słyszałem ale nie wiem co zostało wybudowane ze środków unijnych. Proszę mnie oświecić.
Ostatnio edytowany przez mcba 16 Sty 2011, 14:31, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Temat wydzielony, jak zapowiedziałem .. zaczynamy od wątku DOTACJI NA BASEN ... //mcba
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Basen będzie...

Postprzez mcba » 15 Sty 2011, 17:39

wtm napisał(a):"Miasto planuje złożyć wniosek o dofinansowanie przedsięwzięcia ze środków UE w ramach RPO Województwa Mazowieckiego. Dzięki temu być może uda się pozyskać do 85% wartości kosztów tej inwestycji."
Czy ktoś z Was wie jak jest z tym pozyskiwaniem środków z UE. Podczas kampanii wyborczej dużo o tym słyszałem ale nie wiem co zostało wybudowane ze środków unijnych. Proszę mnie oświecić.


Pytasz odnośnie inwestycji jaką jest "Basen" czy ogólnie ? Jeśli ogólnie to wydzielę temat ;)
co do samego współfinansowania basenu to nie potrafię się wypowiedzieć na ten temat poza tym, że podobno dostali kasę z Unii na basen, ale nie wiem ile ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Basen będzie...

Postprzez wtm » 15 Sty 2011, 21:32

Myślę, że to dobry pomysł na wydzielenie tematu np. Dotacje z UE lub podobny.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Basen będzie...

Postprzez rather » 15 Sty 2011, 22:22

Chyba jest na to jakaś dotacja, ale ze środków krajowych, z tego co pamiętam z jakiegoś programu ministerialnego. Jakby Pan Kowalski pozyskał 85% środków na budowę basenu (czyli ca 17 milionów złotych) to na pewno byście o tym usłyszeli. Byłby to chyba największy sukces tej ekipy w wykorzystaniu środków UE. Ale przy sprawności zarządzania jaką widać w praktyce na co dzień (ostatnio sprawa lodowiska na Osiedlu), takie sukcesy nam raczej nie grożą...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron