Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez tk28 » 07 Cze 2014, 08:15

@cekalto - Lokalna prasa podawała, że otwarcie centrum handlowego Hit przeniesiono na 2015 rok. Poza tym pisano też, że kawałek terenu od strony skrzyżowania Warszawskiej z Thommée wykupił McDonald's Polska Link więc chyba jednak coś tam powstanie wcześniej czy później.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez Japko » 14 Wrz 2014, 14:45

Mija powoli sezon budowlany, tymczasem na placu budowy nie było chyba nikogo przez całe wakacje. Zdaje się, że zarówno postawiony już bydynek, jak i plac za nim pozostaną w takim bezruchu przez dłuższy czas. Dołączą tym samym do (spośród wielu innych) nieukończonego bloku za Pizzerią HIT.
Co jest przyczyną, że takie rzeczy dzieją się co chwilę? Jakich wniosków nie wyciągnięto po pierwszym takim przypadku?
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez k.nowak32 » 14 Wrz 2014, 19:45

W zeszłym roku zaczęli budowę na krótko przed zimą. Myślę, że w tym roku drugi etap ruszy w podobnym terminie;) MIRBUD ma niejedną budowę znacznie większą niż nasze centrum i nie będzie z dziesiątkami ludzi i sprzętu czekał jak inwestor uzgodni kwestie własności gruntu i dróg dojazdowych. Bardziej się obawiam, że miasto nie zdąży z przebudową Warszawskiej i Modlińskiej.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez cekalto » 15 Wrz 2014, 13:34

A mnie się wydaje że powstanie w parku zachodnim ogród botaniczny , już jest co podziwiać . Hala posłuży jako oranżeria (ogród zimowy )
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez fruti » 16 Wrz 2014, 16:58

ciekawy pomysł, ale wątpię, żeby komuś chciało się to zrobić, a jak już powstanie to może być lipa.
fruti
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Wrz 2014, 11:46
Płeć: kobieta

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez cekalto » 16 Wrz 2014, 19:32

fruti napisał(a):ciekawy pomysł, ale wątpię, żeby komuś chciało się to zrobić, a jak już powstanie to może być lipa.

No jak ogród botaniczny to Lipa też powinna być :lol:
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez mati » 24 Wrz 2014, 07:37

Ostatnio widziałem, że sklep marcpolu zamienił się w biedronke, a później słyszałem że jest to kwestia długów marcpolu który jest inwestorem "tego placu budowy". Chyba już mało która sieciówka będzie teraz chciała inwestować w NDM po tym jak zaczyna upadać druga która stawia tu własny budynek.
mati
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lut 2014, 21:45
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez rafal.master » 29 Lis 2014, 17:32

Wg informacji z Tygodnika Nowodworskiego (chyba z VII.2014) prace miały być kontynuowane i projekt nie jest wstrzymany. Czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja na ten moment? Cieszyłem się, ze na wjeździe do miasta zamiast krzaków będzie centrum handlowe, a ostatecznie może się okazać, że zostanie straszak w postaci rozgrzebanej na lata budowy...
rafal.master
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 Cze 2014, 00:27
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez zakupoholiczka » 27 Gru 2014, 21:27

Mam nadzieje że w mieście powstanie kilka sieciowych sklepów z ubraniami typu c&a, m&s , gap gdzie będą duże wyprzedaże świąteczne:))
zakupoholiczka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 13 Sie 2014, 12:18
Płeć: kobieta

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez utd » 21 Mar 2015, 19:36

cos bardzo cicho na budowie. ciekaw jestem czy w tym roku rusza?
utd
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:51
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez k.nowak32 » 22 Mar 2015, 07:32

Ostatnie info mówi o ruszeniu budowy na wiosnę... Czy ktoś wie jak się nazywa inwestor? Były jakieś plotki o zmianie inwestora...
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez niepokorny » 23 Mar 2015, 00:15

Teren był chyba właściciela Marcpolu ale po informacjach w sieci i problemach firmy Marcpol wątpię w powodzienie inwestycji... Pewnie kolejna klapa i dugi firmy przejmie Biedronka :)

Pan Mikuśkiewicz mimo, że taki cfaniakos to majątek ubywa mu jak woda z narwiii :)
niepokorny
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:54
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez utd » 26 Mar 2015, 10:23

czyli na razie poza mcd cisza.
utd
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:51
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez rather » 26 Mar 2015, 11:12

Z barem McDonald's chyba też nie ma co się na razie podniecać, bo dopiero w czerwcu ma zapaść decyzja o terminie budowy. Więc raczej nie ruszą szybciej niż na przełomie roku. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że postawią sam bar bez centrum handlowego - idea jest chyba taka, że sąsiedztwo obiektu ma napędzać dodatkowych klientów. Moim zdaniem całość prac budowlanych ruszy dopiero po zakończeniu przebudowy Warszawskiej.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Centrum Handlowe w Parku Zachodnim

Postprzez seth_m10m » 26 Mar 2015, 13:19

a ja myślę, że jest duża szansa na to, że stanie sam McD - w wielu miastach w Polsce tak jest, to dlaczego miałoby nie być w NDM? ;)
seth_m10m
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 38
Rejestracja: 26 Kwi 2011, 11:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości