Inwestycje mieszkalniowe przy nowym odcinku ul. Modlińskiej

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Inwestycje mieszkalniowe przy nowym odcinku ul. Modlińskiej

Postprzez M_M_M » 14 Kwi 2016, 16:33

jacekm napisał(a):Po roku opóźnienia, jesli masz kredyt, to jesteś ładnie w plecy finansowo, bo płaciłaś puste odsetki a nie kapitał. Wiele osób tak czekało i suma sumarum niższa cena za metr przy rocznym opóźnieniu okazuje się żadnym zyskiem.


Polak mÄ…dry po szkodzie :(
Warto się zabezpieczyć w akcie notarialnym różnymi karami za zwłokę, znam ludzi którzy zapłacili 300 zł i projekt aktu notarialnego pokazali prawnikowi. Nabywca ma takie samo prawo wprowadzać zmiany jak Deweloper, a wiele osób (niestety) cieszy się, że będzie miało mieszkanie na własność pomijając inne (niekorzystne) dla nich zapisy. Np. że Deweloper ma prawo na dachu budynku wieszać swoją reklamę i .... (po akcji bannerowej) miałam zapis, że nie będę wieszać na balkonie bannerów i innych form z informacją oczerniającą dewelopera czy jakoś tak...

Pamiętajcie, że mieszkanie to dla większości inwestycja życia i kredyt na całe życie.... niech będzie to świadoma, przemyślana decyzja, a nie kupuję co jest bo nie ma wyboru, bo mam dość teściowej itp. Ja wolałabym wynająć rok czy dwa i kupić coś co mi pasuje...
M_M_M
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 Paź 2015, 15:14
Płeć: kobieta

Re: Inwestycje mieszkalniowe przy nowym odcinku ul. Modlińskiej

Postprzez M_M_M » 14 Kwi 2016, 16:36

A w ogóle temat zszedł na Osiedle Dębowy Park a post dotyczy terenów przy obwodnicy - jak kupił je Banaszek to w 2020 będą tak coś stawiać.
Miasto powinno w przetargu narzucać jakiś rozsądny termin zagospodarowania nieruchomości, żeby nie było w mieście takich straszydeł.
A jak termin upłynie to kary albo zwrot dla miasta działki.
M_M_M
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 Paź 2015, 15:14
Płeć: kobieta

Re: Inwestycje mieszkalniowe przy nowym odcinku ul. Modlińskiej

Postprzez k.nowak32 » 14 Kwi 2016, 17:21

rather napisał(a):Raczysz chyba żartować? Położenie bezpośrednio przy drodze 630 po której przez całą dobę zasuwają TIRy i tysiące samochodów, a latem dochodzą debile na motocyklach to jest cicha i spokojna okolica? Już chyba lepiej mieszkać przy Warszawskiej lub Modlińskiej, a nawet w centrum dużego miasta...

To Osiedle Słoneczne, czy część bloków na osiedlu Młodych jest zdecydowanie bliżej obwodnicy, na DP dwa bloki sąsiadują z ulicą Wojska Polskiego, ale oddziela od niej duży parking i pas drzew. Z bloku obok już ani nie widać obwodnicy, ani nie dociera hałas. Kilka minut pieszo do stacji, kilka minut do CH Mrówka/Marcpol/Kaufland. Właściwie wszystko w zasięgu pieszej drogi do max. 8-10 minut.
Zapraszam w piątkowy lub sobotni do centrum miasta i na Osiedle Młodych lub Dębowy Park. Dla mnie różnica w szeroko rozumianym "spokoju" jest diametralna, ale ktoś może mieć inne odczucia. Nie mówię tylko o korkach i zwiększającym się ruchu na Warszawskiej czy Modlińskiej i Paderewskiego, ale też o grupkach młodzieży szukającej rozrywki, czy osobach stale okupujących sklepy z artykułami monopolowymi.
Wracając do tematu: moim zdaniem przy Modlińskiej mógłby powstać budynek mieszkalno - biurowy. Powierzchnia biurowa by się przydała. Wiem, że pewne firmy z Warszawy szukają lokalizacji pod Warszawą na biura w celu ograniczenia kosztów.
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Inwestycje mieszkalniowe przy nowym odcinku ul. Modlińskiej

Postprzez tk28 » 14 Kwi 2016, 21:05

Na Boh. Modlina i Warszawskiej też nie jest kolorowo szczególnie jak straż pożarna jeździ w środku nocy do jakichkolwiek miejsc na terenie naszego powiatu. Od początku uważam, że ulokowanie KP PSP na końcu miasta i powiatu to wielki błąd bo za każdym razem jadą i wyją środkiem miasta, znam ten ból bo mam okna na ul. Boh. Modlina. Moim zdaniem najlepszą lokalizacją na KP PSP był Park Zachodni tu gdzie buduje się "Hit" ale już po ptokach, centrum miasta jest skazane na wycie syren nocą. Kiedyś chciano się zająć w sejmie poziomem decybeli syren służb ratunkowych ale pomysł jak szybko się pojawił tak szybko umarł. W nocy raczej nie ma takiego ruchu na ulicach żeby walić decybelami jak za dnia. Nie ważne jest źródło decybeli bo wszystko jest jednakowo szkodliwe, ludzie za bliskość lotniska dostają odszkodowania ale za bliskość straży, pogotowia a nawet kościoła już nie. Powinno być w tym wszystkim trochę rozsądku bo wiadomo, że nocą jest znacznie ciszej i nie trzeba robić takiego hałasu.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron