Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez rather » 28 Sie 2016, 22:37

k.nowak32 napisał(a):Jeśli liczba chętnych na McDonald's się utrzyma to radzę komuś kto ma kasę otworzyć drugiego Maca przy stacji kolejowej albo na osiedlu Młodych - inwestycja momentalnie się zwróci ;)

O tym samym pomyślałem :)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez BURBUL » 01 Wrz 2016, 15:36

Cherryq, dowcip Ci się udał , ale jednak wyszło na moje. Dzisiaj próg zwalniający albo likwidują, albo ?????????
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez cherryq » 03 Wrz 2016, 15:16

Racja, nie likwidujÄ…, tylko zmniejszajÄ… i dorzucajÄ… kolejny. Dla mnie in plus
Awatar użytkownika
cherryq
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 Cze 2012, 15:02
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez BURBUL » 07 Wrz 2016, 11:59

Muszę pochwalić szefostwo MacDonalda, a czynię to chętnie . Nareszcie progi zwalniające są bezpieczne dla pojazdów. Z ilości samochodów i pieszych wycieczek należy sądzić , że to trafiona inwestycja. Ja akurat nie jestem wielkim fanem takiego " żarcia " , ale od czasu do czasu , czemu nie .
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez tk28 » 07 Wrz 2016, 13:29

Jeszcze powinien być poszerzony chodnik wzdłuż ul. Warszawskiej i tam gdzie są niepotrzebne to polikwidować te żałosne płoty bo piesi na tym wąskim chodniku muszą się mijać z rowerzystami, którym nie che się jeździć po drugiej stronie ulicy po ścieżce rowerowej. Dodatkowo potrzebne są kosze na śmieci wzdłuż chodnika bo na razie to wszystkie barowe odpady są wyrzucane przez klientów to rowów.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez BURBUL » 08 Wrz 2016, 07:13

tk28 , z tymi plotkami to bym się zastanowił , jednak oddzielają dzieciarnię od ruchliwej ulicy, a rowery trzeba skutecznie z tego rejonu wyprowadzić. Kosze na śmieci to historia - rzeka w naszym mieście . Zobacz drogę , która prowadzi do kaplicy w Twierdzy. Nie uświadczysz tam żadnego kosza na śmieci.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez tk28 » 08 Wrz 2016, 12:37

Bo kosze na śmieci tam gdzie jest niebezpieczeństwo ich zniszczenia/przewrócenia/kradzieży to powinny być nie dość, że betonowe to jeszcze wbetonowane w podłoże. Uważam jednak, że z tym brakiem koszy to chodzi o coś innego, chodzi o oszczędności. Nie ma koszy to i nie ma wszelkich kosztów związanych z ich opróżnianiem. Władze miasta najbardziej wyspecjalizowane są właśnie w oszczędnościach, zazwyczaj kosztem mieszkańców i rozwoju miasta.

Odnośnie płotów to niedokładnie się wypowiedziałem, chodziło mi raczej o likwidacje płotów od strony Maka i Jyska bo są zbędne i niepotrzebnie ograniczają szerokość chodnika, piesi w razie czego nie mają gdzie odskoczyć czy nawet uciec. W innych miejscach raczej muszą być z powodu głębokich rowów ale pomiędzy Jyskiem a targowiskiem jeśli w przyszłości powstanie osiedle to też te płoty będą niepotrzebne bo na pewno teren zostanie podniesiony do poziomu ulicy. Płoty w przyszłości powinny zostać wyłącznie od strony ulicy bo od strony Maka, Hitu czy Jyska powinny zniknąć a chodnik powinien być poszerzony dwukrotnie i nawet o ścieżkę rowerową, niepotrzebne tam jest tyle trawników, które i tak będą porastały chaszczami.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez BURBUL » 08 Wrz 2016, 15:47

ok, popieram
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Kiedy otworzÄ… MacDonald`s?

Postprzez andrzej1974 » 25 Mar 2017, 13:29

cisza, spokój...

Zdjęcie-0018.jpg


Zdjęcie-0019.jpg


Zdjęcie-0020.jpg
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Poprzednia

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości