Nowe markety w NDM

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez rather » 20 Cze 2013, 21:25

Chelsea napisał(a):Podobno pierwszy klient nowootwartej Biedronki dostał w nagrodę samochód. Prawda to czy fałsz ? :)

Chyba do umycia... :D

Przy okazji odwiedzin w Robalu proponuję zwrócić uwagę w jaki zajebisty sposób rozwiązano komunikację dla pieszych. Otóż przez Leśną prowadzą dwa przejścia oznaczone "zebrą" - jedno jest przy samej ul. Wojska Polskiego - prawie niewidoczne i bez znaku pionowego (bo po co?), drugie równie niewidoczne na wysokości wjazdu do Biedronki. To jest też bez znaku pionowego, za to żółte, więc pewnie jeszcze z czasów budowy wiaduktu. Dodatkowo na przejściu przy Wojska Polskiego zieje prawie półmetrowa dziura, w której spokojnie można złamać nogę. Czekam na otwarcie Mrówki - wtedy już będzie syf na całego idealnie pokazujący jak nowodworscy władcy radzą sobie z zarządzaniem miastem i jego infrastrukturą.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez Zirhan » 28 Cze 2013, 11:01

A nie sądzisz, że główną tego przyczyną jest nieobsadzanie wszystkich kas oraz nie tworzenie tzw. "kas szybkich zakupów" gdzie staną klienci z jednym, dwoma towarami?
Kiedyś stałem pół godz. po butelkę wody mineralnej bo działały tylko dwie kasy a ludzi było pełno!
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez lulus » 03 Lip 2013, 06:48

Kiedy otwarcie sklepów Avans i Mrówka?
lulus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 Gru 2012, 18:02
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez mcba » 03 Lip 2013, 09:54

Obiło mi się o uszy, że Mrówka w okolicach połowy tego miesiąca ale to informacja nie potwierdzona :P
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez Zbyszek » 03 Lip 2013, 21:32

Awans najprawdopodobniej 13 lipca
Zbyszek
 

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez carramba » 08 Lip 2013, 13:48

^ Potwierdzone.
Avans - wielkie otwarcie - sobota 13 lipca godz. 8.00
No sorry, taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
carramba
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Lip 2011, 13:44
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez WND » 08 Lip 2013, 20:17

Zirhan napisał(a):A nie sądzisz, że główną tego przyczyną jest nieobsadzanie wszystkich kas oraz nie tworzenie tzw. "kas szybkich zakupów" gdzie staną klienci z jednym, dwoma towarami?



Utopia, o czym my mówimy jak wszyscy tam nie wiedzą w co ręce włożyć i przez to jest taki burdel. Dziś będąc w kauflandzie (mimo że chyba najbardziej go sobie cenie z nowodworskich miejsc rozrywkowych), stwierdziłem że nie biorę piwa z alejki która jest między alkoholem i pieczywem bo pamiętam że przy kasach jest kilka lodówek i tam wprawdzie wybór jest mniejszy no ale jednak będzie zimne. I tu ździwienie, dwie zgrzewki redsów, jakieś kilka puszek powgniatanych i to wszystko. Nie ma jak widać kierowników tych sklepów, no albo na urlopie albo w dupie mają.

A wracając do obsadzania kas, właśnie irytuje mnie ten wyzysk i podcieranie dupy szkłem właścicieli, bo tak strasznie by zubożeli gdyby te dwie czy trzy kasy były obsadzone na stałe i te panie by sobie czasami bezczynnie posiedziały te kilka minut za te 1200 zł brutto ?
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez admiralbar » 30 Lip 2013, 21:13

a ja zamiast czepiać się właścicieli zacząłbym od klientów, którzy traktują panie z kasy i innych pracowników marketu jako niższą kastę. Szybkość obsługi zależy od kierownictwa sklepu i możliwości kierowania pracownikami. W biedrze mało kiedy są kolejki, kasę otwierają żeby rozładować ruch i tyle. Zupełnie na odwrót jest w Polo Markecie - tu logiki brak 5 pracowników kręci się po sklepie, masa ludzi a 2 kasy otwarte
Mnie się podoba, że są nowe markety - lepsze to niż pole z dzikimi chaszczami.
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez zakupoholiczka » 27 Gru 2014, 21:37

Polo i Kerfur sa obskurne i tam kupujÄ™ jak muszÄ™, ale Biedra jest spoko
zakupoholiczka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 13 Sie 2014, 12:18
Płeć: kobieta

Re: Nowe markety w NDM

Postprzez (te)renia » 30 Paź 2015, 10:22

Dobrze że w końcu będzie makdonald
bo co by zrobił nasze dzieci
którym szkoły zafundowały detoks od soli i cukru:)
KtoÅ› wie kiedy otworzÄ… hita?
(te)renia
 

Poprzednia

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron