Cud nad NarwiÄ…

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez PaffDadi » 23 Lis 2011, 14:08

Po wybudowaniu galerii do pełni szczęścia będzie już nam tylko brakowało McDonalda. Wybudowanie go wprowadzi nas do pierwszej ligi miast i miasteczek i nie będziemy musieli się czuć jak ubodzy gastronomicznie krewni przy np. takim Legionowie. Pomijam fakt niewątpliwego wzbogacenia unikalnej kulinarnej mapy grodu w widłach trzech rzek. Restauracja mogłaby powstać obok galerii, a odwiedzenie tego miejsca byłoby pięknym ukoronowaniem trasy nowodworskich jadłodajni (można by ją oznakować i nazwać Nowodworskim Szlakiem Tysiąca Doznań Kulinarnych), a eksplozja smaku wieśmaka z frytkami byłaby kulminacją wrażeń smakowych po odwiedzeniu wszystkich kebabowni w mieście.

Liczę na to, że mój wpis zostanie potraktowany z należytą powagą przez obserwatorów z UM i dzięki ich działaniom flaga McDonald's już niedługo dumnie załopoce nad naszym wspaniałym miastem.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez rather » 23 Lis 2011, 14:43

Słyszałem kiedyś, że pod "restaurację" McDonald jest przewidziany teren w okolicach stacji BP - bardziej atrakcyjny ze względu na położenie przy głównej drodze. Tak czy inaczej McDonald jest drugim po galerii handlowej obiektem westchnień miejscowej młodzieży, więc powinien powstać jak najszybciej - ku uciesze gawiedzi...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez Marciino » 23 Lis 2011, 14:51

O McDonaldzie to już legendy krążą, jeszcze jak chodziłem do szkoły średniej :mrgreen: Lepiej by KFC postawili, tam chyba są dostawy do domu :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marciino
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 Lis 2011, 14:56
Miejscowość: Modlin Twierdza

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez PaffDadi » 23 Lis 2011, 15:20

Marciino napisał(a):Lepiej by KFC postawili, tam chyba są dostawy do domu :lol:

Dostawy do domu zabijają całą radość z możliwości wyjścia i konsumpcji w ich świątyniach kulinarnych plonów tych przodowników światowej gastronomii.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez Yogi » 23 Lis 2011, 19:40

disturbia napisał(a):
Yogi napisał(a):Słuchajcie,chłopaki,czy nie za dużo już tych marketów w Nowym Dworze? W końcu dwudziestopięciotysięczne nasze miasto to nie Warszawa czy inne wielkie miasto ,żeby tyle tego w nim stawiać."Słuzyć Ludziom"chyba już całkiem upadł w tej kwestii na głowę.No,bo inaczej tego wytłumaczyć nie można.

Moze ma jakis uraz z czasow peerelu kiedy byly puste polki :)


Bynajmniej nie mam żadnego urazu,i nie wiem skąd szanowna disturbio przyszło ci do głowy takie porównanie,które jest całkowicie nie na miejscu.Ale sama popatrz na to co jest w naszym mieście,a mamy już sześć supermarketów i siódmy w budowie,a banków jeszcze więcej.Mam w tym miejscu dziwne wrażenie,że nasz Kowalski chce,by było tyleż marketów co banków.Jednym słowem chodzi mu chyba o stworzenie z Nowego Dworu "stolicy" Państwa Wuendowskiego. :lol: :lol: :lol:
Yogi
 

Re: Cud nad NarwiÄ…

Postprzez ukasz » 23 Lis 2011, 21:17

Marciino napisał(a):O McDonaldzie to już legendy krążą, jeszcze jak chodziłem do szkoły średniej :mrgreen: Lepiej by KFC postawili, tam chyba są dostawy do domu :lol:


A ja (jeżeli już jakaś sieciówka gastronomiczna miałaby powstać) chciałbym Pizzę Hut :) nie gustuję w różnego typu burgerach, a w Pizzy Hut nie tylko jest pizza, ale też jakieś desery i pyszne makarony :)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Poprzednia

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron