Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez zakupoholiczka » 27 Gru 2014, 21:32

Mam nadzieje że tam zbuduja 5 piętrowy blok z mieszkaniami w normalnych cenach, bo dobra lokalizacja już jest,
zakupoholiczka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 13 Sie 2014, 12:18
Płeć: kobieta

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez Reniatka » 09 Maj 2015, 18:17

Moim skromnym zdaniem to idealne miejsce na przedszkole - rodzice mogliby odstawiać maluch po drodze do pracy (w stolicy).
żartowałem :lol:
Reniatka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 09 Maj 2015, 15:55
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez tk28 » 09 Maj 2015, 23:42

Przedszkole jest już w pobliżu a kolejne jest w Centrum przy ul. Mazowieckiej, nie wiem czy akurat w tej części miasta jest potrzeba kolejnego przedszkola. Poza tym przedszkole przy najbardziej ruchliwych ulicach to nie jest najlepszy pomysł.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez Reniatka » 10 Maj 2015, 10:48

Biorąc pod uwagę ilość dzieci w mieście, przedszkole by się przydało. Gdyby znalazły się jakieś fundusze unijne można byłoby pomyśleć o " darmowym półprzedszkolu". Tzn. miejscu gdzie rodzic mógłby przyjść ze swoim dzieckiem na dwie godziny dziennie ( np. we wtorki, czwartki i soboty) na specjalne warsztaty, podczas których rodzice mogliby wymienić się swoimi doświadczeniami i poznać opinię specjalistów na poszczególne tematy związane z rozwojem dziecka. Grupą docelową byłyby dzieci, których jedno z rodziców korzysta z urlopu wychowawczego - dziecko nie potrzebuje miejsca w przedszkolu, ale przyda mu się kontakt z rówieśnikami i wprowadzenie do edukacji szkolnej. Z takim tworem spotkałam się w UK, ale myślę że również nowodworzanie skorzystali by z takiego rozwiązania.
żartowałem :lol:
Reniatka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 09 Maj 2015, 15:55
Płeć: mężczyzna

Re: Nieruchomość Paderewskiego/Bohaterów Modlina

Postprzez rather » 10 Maj 2015, 14:19

To tylko pozornie jest dobra lokalizacja. Umiejscowienie przedszkola w centrum, na skrzyżowaniu ruchliwych ulic raczej się nie sprawdzi. Do tego doszłyby problemy z parkowaniem, przeprowadzaniem dzieci przez ulicę podczas wyjścia na spacer itp.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości