Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Inwestycje i inne przedsięwzięcia na terenie Nowego Dworu Maz.

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez tk28 » 11 Lis 2012, 16:49

Dzięki za informację. Nawet nie wiedziałem o tym sanepidzie ale budynek jest dosyć spory więc może będzie tam coś jeszcze. Zastanawia mnie po co budowa nowego obiektu gdy od lat istnieje tam duży pustostan gotowy do zagospodarowania. Sam teren wojskowy/powojskowy też jest zagadką bo nie wiadomo jak to wszystko jest teraz podzielone.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez k.nowak32 » 14 Gru 2012, 11:29

Ktoś zna termin otwarcia tego nowego centrum handlowego z Biedronką i innymi sklepami? Podobno miał być do końca roku oddany.

Zaczęli budować również CH Mrówka za MarcPolem, a przy Kauflandzie chyba rusza budowa Media Expert. Cały rok się zbierali, ale przecież zima to najlepszy okres na budowę;)
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez rather » 14 Gru 2012, 21:55

Biedronę podobno przesunęli na styczeń.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez admiralbar » 15 Gru 2012, 10:20

Chyba trochę źle skalkulowali bo przecież święta to gorączka zakupów i tłumy w marketach. A w Biedronce na pewno będzie robić zakupy większość mieszkańców osiedla. Wczoraj byłem w kauflandzie - tłumy, potem w marcpolu - puściutko
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez disturbia » 15 Gru 2012, 19:48

No właśnie,ja też wezmę rozwód z Marcpolem i przeproszę się z Kauflandem,bo z zakupy na zakupy coraz drożej.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez WND » 21 Gru 2012, 07:07

Z Marcpolem to ja nigdy bliżej nie byłem.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez amster » 21 Gru 2012, 12:02

Jeżeli chodzi o budowę kolejnego etapu obiektu obok Marcpolu na ul. Leśnej (Mrówka) to budowa rozpocznie się na początku przyszłego roku - na chwilę obecną teren został jedynie wygrodzony.

Przy Kauflandzie powstaje sklep AVANS i ma być ukończony w maju 2013 roku.

Jeżeli mówimy o centrum handlowym Marcpol, który ma powstać w Parku Zachodnim (ul. Warszawska) to rozpoczęte już zostały wstępne prace mające na celu uzyskanie wymaganych pozwoleń oraz wstępne prace przy doprowadzeniu mediów do tego obiektu.
Awatar użytkownika
amster
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 Gru 2012, 11:01
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez rather » 21 Gru 2012, 13:08

@amster może wiesz co będzie obejmował obiekt w Parku Zachodnim poza sklepem MarcPol? Budynek będzie jednokondygnacyjny czy wyższy?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez k.nowak32 » 21 Gru 2012, 15:29

@amster

Dzięki za garść świeżych informacji. A wiesz może kiedy będzie otwarcie "CH Biedronka" przy Leśnej? I jakie sklepy tam się znajdą oprócz tytułowej Biedronki?
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez Black » 21 Gru 2012, 21:07

Witajcie :). Z tego co mi wiadomo, na Leśnej mają znaleźć się te same sklepy co przy nowej biedronce na mieście, czyli oprócz biedronki, hebe i apteka (dlatego te same sklepy, ponieważ właściciel biedronki J.Martins jest tak samo właścicielem hebe jak i apteki tej obok hebe na mieście). Jeszcze chyba ma być CCC. Pozdrawiam :)
Black
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 41
Rejestracja: 06 Mar 2011, 15:37

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez mcba » 21 Gru 2012, 21:56

CCC moim zdaniem mało prawdopodobne zbyt blisko siebie by były ale może się mylę
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez amster » 23 Gru 2012, 12:41

Idąc za wypowiedzią użytkownika 'Black' Biedronce ma towarzyszyć Hebe i Apteka należące do portugalskiego J.Martins. Czy będzie jeszcze coś więcej? Nie mam pojęcia.

Jeżeli chodzi zaś o kontynuację inwestycji przy Leśnej (Galeria NDM - Marcpol) to prawdopodobnie będzie tam Mrówka, MediaExpert oraz Deichman - to są wstępne informację, bo jak wiadomo w trakcie trwania rozmów o wynajem powierzchni mogą wydarzyć się różne rzeczy ;)

W temacie inwestycji w Parku Zachodnim nie mam na razie żadnych szczegółowych informacji.
Awatar użytkownika
amster
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 Gru 2012, 11:01
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez rather » 23 Gru 2012, 12:53

Z tego co słyszę za chwilę będziemy zagłębiem sklepów ze sprzętem AGD/RTV. Już funkcjonuje Neonet, budują Avast i planują Media Expert. Pytanie tylko skąd wezmą klientów? Będą zwozili autobusami z całego północnego Mazowsza? :P
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez amster » 23 Gru 2012, 13:08

Skąd wezmę klientów to już ich problem. Z jednej strony decyzja o wejściu na nasz lokalny rynek nie bierze się znikąd, także być może mamy jakiś potencjał w tym zakresie (czyt. dużo telewizorów do wymiany na nowe). Mimo wszystko jak będą trzy, to i konkurencja się zrobi i ceny spadną ;) Chociaż i tak nie jest to pewne, bo zazwyczaj ceny i tak ustalane są odgórnie dla wszystkich sklepów danej marki w całej Polsce.. Czas pokaże...
Awatar użytkownika
amster
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 Gru 2012, 11:01
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe budynki przy ulicy Leśnej

Postprzez ukasz » 23 Gru 2012, 17:35

rather napisał(a):Z tego co słyszę za chwilę będziemy zagłębiem sklepów ze sprzętem AGD/RTV. Już funkcjonuje Neonet, budują Avast i planują Media Expert. Pytanie tylko skąd wezmą klientów? Będą zwozili autobusami z całego północnego Mazowsza? :P

Patrząc na lokalizacje tych sklepów to nawet nie będą musieli zwozić klientów autobusami, bo w pobliżu jest stacja... oj, przepraszam... peron kolejowy :)
Ja się cieszę, że powstają te sklepy z elektroniką. Avans w centrum miasta jest bardzo mały i dosyć ciasny. Brakuje też miejsca do parkowania. Kolejne markety spowodują też, że powstaną miejsca pracy (co prawda nie tak dużo, ale zawsze jakieś).
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje miejskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości