Asia Food

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Asia Food

Postprzez andrzej1974 » 12 Kwi 2014, 17:25

Ktoś już tam jadł? Jakie smaki? A ten rabat 30% faktycznie dają?
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Asia Food

Postprzez rather » 12 Kwi 2014, 17:38

Znajomi jedli. Na razie żyją :P
A tak serio to chyba się niedługo wybiorę - mam nadzieję na miłą odmianę po lokalnej gastronomii opartej na kebabach i pizzy...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Asia Food

Postprzez Zbyszek » 12 Kwi 2014, 18:30

jedzenie jak to w tego typu knajpach, w sumie dobre, choć nie powalające ( ale nawet sie tego nie spodziewałem,) . Niewątpliwie cenne rozszerzenie oferty lokalnej. w środku wszystko nowe i jakies takie mimo wszystko nie "nowodworskie" tzn, wystój jak wystój ale - jest ( co nie wydaje sie takie oczywiste w naszej małej rzeczywistości ) . Natomiast wg mnie kompletnym nieporozumieniem jest umieszczanie informacji że lokal czynny jest do 24 i zamykanie duzo przed 22., za to duży minus
Zbyszek
 

Re: Asia Food

Postprzez disturbia » 12 Kwi 2014, 18:56

A gdzie to? I co dajÄ…? :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Asia Food

Postprzez carramba » 12 Kwi 2014, 20:32

^ na Nałęcza, za Naturą. A co dają - Chińczyk :)
No sorry, taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
carramba
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Lip 2011, 13:44
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Asia Food

Postprzez disturbia » 12 Kwi 2014, 22:03

Phi myślałam,że coś lepszego ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Asia Food

Postprzez helga4 » 14 Kwi 2014, 08:09

Wystrój ładny, pomysł na pakowanie jedzenia na wynos intersujący i praktyczny i ...tu skończyły mi się poztywy. Jak na azję jedzenie jest po prostu mdłe, sosy w swojej łagodnosci są łagodne od łagodniejszych kultowa surówka z kapusty taka sobie. Spóbowałam: sajgonki, box z chrupiącym kurczakiem i kurczaka w cieście kokosowym, żeby nie wyjść na łasucha, zaznaczam, że było to próbowanie grupowe :). jedynie ciastowe kulki obroniły się jako tako.
A 30% działam do dwudziestego któregoś kwietnia.
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Asia Food

Postprzez cherryq » 16 Kwi 2014, 09:29

Widocznie nie jadłaś akurat tego, co trzeba. Jeżeli chcesz spróbować naprawdę dobrych dań, to od siebie polecam kurczaka z zielonym curry, mlekiem kokosowym i azjatyckimi warzywami albo kurczaka smażonego curry. Porcje są duże, ładnie podane i przede wszystkim bardzo smaczne. Mekong i chińczyk na osiedlu będzie mieć sporą konkurencję ;)
Awatar użytkownika
cherryq
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 Cze 2012, 15:02
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Asia Food

Postprzez rather » 16 Kwi 2014, 20:39

Nie wiem gdzie @Zbyszek widział informację, że czynne jest do 24? Na drzwiach i na ulotkach jest napisane, że lokal jest otwarty do godziny 21 od poniedziałku do soboty i do 20 w niedzielę.

Żarcie smaczne i takie jak powinno smakować w azjatyckiej knajpie. Sos ostry i słodko-kwaśny stoi przy sztućcach i każdy może sobie dowalić według uznania. Zresztą pewnie jak się powie, że ma być na ostro to kucharz tak przyrządzi. Próbowałem kurczaka po wietnamsku, po tajsku i na gorącym półmisku - wszystko bardzo smaczne i przyrządzone ze świeżych produktów. I jak w prawdziwym azjatyckim fast foodzie, bez problemu można dostać pałeczki (co jeszcze nie jest normą w azjatyckich lokalach).

Na minus - po pierwsze duża ilość stolików na małej przestrzeni (nie lubię jeść oparty o kogoś plecami) - może jakieś przepierzenia? I drugi negatyw za brak napojów - było tylko frugo (nie wymienione w karcie) i woda z Biedronki (!). W karcie jest informacja "w potrawach użyto wzmacniaczy smaku" - podziwu godna szczerość, ale chyba wystarczyłyby zwykłe przyprawy o odpowiedniej intensywności? Trochę zaleciało chemią... :(
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Asia Food

Postprzez carramba » 17 Kwi 2014, 11:39

helga4 napisał(a):A 30% działam do dwudziestego któregoś kwietnia.

Dokładnie do 22 kwietnia :(
No sorry, taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
carramba
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Lip 2011, 13:44
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Asia Food

Postprzez Zbyszek » 17 Kwi 2014, 21:41

moze mi sie przewidziało... ale wydawało mi sie że na drzwiach było do 24... teraz jest do 21 faktycznie :)
natomiast dzisiaj wykonałem trzecią próbę i chyba na jakiś ( długi ) czas ostatnią
coraz słabsze to jedzenie - słaby kurczak w curry, te bezmięsne sajgonki to jest głównie a właściwie jedynie twarde , tłuste ciasto zrolowane, natomiast szczytem wszystkiego była zupa z mleczkiem kokosowym - wredny posmak mleka w proszku nie opuszcza mnie od kilku godzin... :)
swego rodzaju tajemnicą jest zupełnie niechlujny sposób pakowania na wynos... za pierwszym razem myślałem - cóż , zdarza sie , trochę sie ulało , trochę niedokładnie zgrzane...., ale trzy razy z rzędu to nie może być przypadek, - dodam ,ze słabo jak znaczna część sosu wycieka do reklamówki...

w pewnym sensie ten przybytek odzwierciedla lokalną oferę gastronomiczną - wystarczy ,żeby nie było totalnie obskurnie i już wydaje się ,że dobrze karmią i że fajne miejsce.... niestety - dla mnie chyba już nie......
Zbyszek
 

Re: Asia Food

Postprzez andrzej1974 » 18 Kwi 2014, 16:21

A "tajemnica doskonałej kuchni" opiera się zapewne na takiej zasadzie - ty X idziesz dziś na szmatę, a ty Y do gotowania. Jutro zmiana.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Asia Food

Postprzez Mavgan » 18 Kwi 2014, 19:56

Ludzie, jak wam się nie podoba, nie smakuje etc.....to nie chodźcie tam i już. Pewnie w innych barach jest czyściej, bardziej świeżo i lepiej pakują potrawy.
Dzień świra normalnie...weź spróbuj dogodzić polakowi .........nierealne!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Asia Food

Postprzez andrzej1974 » 18 Kwi 2014, 21:31

A najprzyjemniej się krytykuje w ogóle nic nie zjadłszy w owej restauracji. Przyjemnie być Miauczyńskim.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Asia Food

Postprzez Zbyszek » 19 Kwi 2014, 08:01

Mavgan napisał(a):Ludzie, jak wam się nie podoba, nie smakuje etc.....to nie chodźcie tam i już. Pewnie w innych barach jest czyściej, bardziej świeżo i lepiej pakują potrawy.
Dzień świra normalnie...weź spróbuj dogodzić polakowi .........nierealne!


... święta prawda.... :D :D :D

...nie smakuje, nie podoba się etc....poszedłem, spróbowałem, ....już chodził nie będę

bardzo przepraszam ,że ośmieliłem się popsuć apetyt zwolennikom tego syfiastego baru.... :mrgreen:

ps.
nazwy mieszkańców kontynentów, krajów, państw piszemy w języku polskim wielką literą
Zbyszek
 

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron