Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 12 Lut 2016, 22:48

https://www.nowydwormaz.pl/plik,9,26,fa ... df.pdf?adm str. 4 - czyli głos "starzejacego się" społeczeństwa nowodworskiego
(te)renia
 

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 12 Lut 2016, 23:08

Jesteśmy coraz bliżej referendum - dzisiaj ukonstytuowała się Komisja Miejska. Jej przewodniczącym (jednogłośnie!) został Waldemar Głowacki.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez sardynka » 16 Lut 2016, 01:04

Referendum tuż tuż, a zapadła grobowa cisza w mieście, na forum i portalach społecznościowych... poddaliście się ?
sardynka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 02 Lut 2016, 21:03
Płeć: kobieta

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 16 Lut 2016, 07:22

WND jest pewne zwycięstwa w referendum dlatego już dzisiaj nie wychodzimy z domów i nie piszemy na forach :o .
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez rather » 16 Lut 2016, 08:24

Proponuję nabyć w dniu dzisiejszym Gazetę Nowodworską. I pamiętać, że kampania referendalna trwa do 26 lutego ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 16 Lut 2016, 18:09

rather napisał(a):Proponuję nabyć w dniu dzisiejszym Gazetę Nowodworską. I pamiętać, że kampania referendalna trwa do 26 lutego ;)

Nabyłem, przeczytałem i uspokoiłem sumienie, że to co robimy jest dobre dla mieszkańców. Dziękuję Panu Romanowi Głosowi za wyjątkową odwagę i szczerość zawartą w liście. Niezdecydowani co do udziału w referendum dzisiaj nie powinni mieć obiekcji, warto iść i głosować na TAK.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 16 Lut 2016, 18:41

Każdy powinien iść na referendum. Zwolennicy referendum aby okazać poparcie inicjatorom ( Michał Jakubowski, Marek Wiewiórski, Tomasz Szymański, Mariusz Dudek, Marcin Ozdarski) , a zwolennicy burmistrza aby poprzeć Jacka Kowalskiego. Przegrana strona powinna honorowo pokryć koszty referendum. Ok?

http://www.goniec-lokalny.pl/article/be ... burmistrza
(te)renia
 

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 16 Lut 2016, 19:02

Pani te(reniu) skoro mówi pani o pieniądzach, to prawdopodobnie szuka pani potwierdzenia plotki, że burmistrz jest na tyle zdesperowany, że chce zapłacić każdemu kto przyjdzie na referendum i zagłosuje na niego. Nie wiem w jaki sposób chce to weryfikować i sprawdzić, bo płacić faktycznie można, ustawa o referendum tego nie zabrania. Pewnie jak wygrają to pan Bisialski w końcu przyzna, że płacili i oczywiście będzie to jego prywatna opinia. Ja nie mam zamiaru płacić ani za referendum ani za głosy i to też jest moja prywatna opinia. Proszę nie robić takich podchodów, bo robi się śmiesznie jak na siłę porusza się kwestię pieniędzy.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 16 Lut 2016, 19:08

tomasz szymański napisał(a):Pani te(reniu) skoro mówi pani o pieniądzach, to prawdopodobnie szuka pani potwierdzenia plotki, że burmistrz jest na tyle zdesperowany, że chce zapłacić każdemu kto przyjdzie na referendum i zagłosuje na niego. Nie wiem w jaki sposób chce to weryfikować i sprawdzić, bo płacić faktycznie można, ustawa o referendum tego nie zabrania. Pewnie jak wygrają to pan Bisialski w końcu przyzna, że płacili i oczywiście będzie to jego prywatna opinia. Ja nie mam zamiaru płacić ani za referendum ani za głosy i to też jest moja prywatna opinia. Proszę nie robić takich podchodów, bo robi się śmiesznie jak na siłę porusza się kwestię pieniędzy.


Panie Sz. moje pytanie bylo proste i bez podteksów: Czy Pan i Pana Koledzy pokryją koszty referendum jeżeli Pan K. wygra i analogiczne pytanie do Pana K. w przypadku Pana przegranej?. Krótka piłka TAK czy NIE?
(te)renia
 

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 16 Lut 2016, 19:19

Zamiast pogrubienia czcionki powinienem ją chyba pokolorować robię to specjalnie dla pani " Ja nie mam zamiaru płacić ani za referendum ani za głosy i to też jest moja prywatna opinia"
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez rather » 16 Lut 2016, 19:23

Michał Jakubowski, niedawno zadeklarował na facebooku, że pokryje koszt referendum. Pod jednym warunkiem - zrobi to od razu po tym jak Jacek Kowalski pokryje koszt odszkodowania za spalarnię. Z własnej kieszeni oczywiście...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 16 Lut 2016, 19:26

tomasz szymański napisał(a):Zamiast pogrubienia czcionki powinienem ją chyba pokolorować robię to specjalnie dla pani " Ja nie mam zamiaru płacić ani za referendum ani za głosy i to też jest moja prywatna opinia"


Długo się Pan wachał nad odpowiedzią. Ale przekaz jest jasny : wie Pan że to przegrana sprawa i nie chcę Pan ponosić kosztów swoich działań. Panu już podziękuje. A jak pozostali Inicjatorzy i Burmistrz?
(te)renia
 

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 16 Lut 2016, 19:29

rather napisał(a):Michał Jakubowski, niedawno zadeklarował na facebooku, że pokryje koszt referendum. Pod jednym warunkiem - zrobi to od razu po tym jak Jacek Kowalski pokryje koszt odszkodowania za spalarnię. Z własnej kieszeni oczywiście...



Fejsbuka nie mam więc może jakiś printskrin , oczywiście za zgodą Pana MJ?
(te)renia
 

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez wtm » 16 Lut 2016, 19:31

Co to za koszty? Dwa obiady wigilijne w Borodino? Koszty to są w złym zarządzaniem finansami miasta.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez (te)renia » 16 Lut 2016, 19:36

wtm napisał(a):Co to za koszty? Dwa obiady wigilijne w Borodino? Koszty to są w złym zarządzaniem finansami miasta.


Koszty zorganizowania referendum to 50 000 zł. Drogie jada Pan obiady wiigilijne.
(te)renia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości