Co z GaleriÄ… HIT?

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 08 Paź 2016, 14:48

BURBUL napisał(a):Szanowny Panie . A ja mam nadzieję , że dzięki Burmistrzowi Centrum HIT będzie "stało " do końca świata i jeden dzień dłużej. Byłem , zobaczyłem , dla mnie super !!! .

BURBUL napisał(a): I , żeby nie było , nie jestem z ekipy J.K.

Trochę dwuznaczne te wpisy i dalekie od obiektywizmu. Uważam, że otwieranie sklepu przez burmistrza jest chwytem propagandowym a wolałbym żeby skoncentrował się na inwestycjach miejskich np. hala na osiedlu czy otwarcie cmentarza o którym tylko się mówi a mało robi.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez BURBUL » 08 Paź 2016, 15:25

Zapewniam Pana , że otwarcie hali na OM, a także otwarcie cmentarza, także zaszczyci Pan J.K. bo niby dlaczego nie ? :)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 08 Paź 2016, 18:51

W to nie wątpię, a czy może Pan podać jakieś szczegóły np. na jakim etapie są wspomniane inwestycje i kiedy będzie otwarcie, bo hala ma już opóźnienie. Jakie kary dla wykonawcy naliczył Pan Burmistrz?
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez BURBUL » 08 Paź 2016, 19:30

Proponuję by stan zaawansowania inwestycji ocenił Pan organoleptycznie ( wzrokowo ) , natomiast odpowiedź na pozostałe pytania uzyska Pan pod adresem Zakroczymska 30 ( akurat jak to się robi nie jest Panu obce ).
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 08 Paź 2016, 20:08

BURBUL napisał(a): Powitać trzeba na forum zagubionego P. Szymańskiego- dawno Go nie było ? I co słyszymy ? jak zwykle narzekanie i żal po przegranym referendum ( notabene na własne życzenie ) . ŻADNEGO merytorycznego odniesienia do tej inwestycji.

Jedynie cieszy fakt, że szybko Pan reaguje na nowe posty i nie jest Pan agresywny ale z wiedzą na temat miasta i inwestycji miejskich raczej słabo. A skoro wywołał Pan sprawę referendum to proszę odpowiedzieć, czy popierał Pan Jacka Kowalskiego w tej sprawie i dlaczego.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez BURBUL » 08 Paź 2016, 21:26

Ta konwersacja do niczego nie prowadzi , a w referendum nie brałem udziału. Proponuję powrót do tematu " co z galerią HIT " Pozdrawiam
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 09 Paź 2016, 08:47

Dziękuję za szczerą odpowiedź, bo już myślałem, że to ja jestem winien nieważności referendum. A sklepy mnie nie kręcą, zwykle wiem co chce kupić a wygląd i powierzchnia nie ma dla mnie znaczenia.
Pozdrawiam
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez mmokrzycki » 09 Paź 2016, 12:22

tomasz szymański napisał(a):Co do proboszcza to nie wiem o jakiej odwadze mowa, 20 lat temu osobiście prosiłem księdza proboszcza Czesława Żyłę o poświęcenie fabryki ELF-a w Okuninie i widziałem w tym nic złego. Fabryka stoi do dziś i ma się bardzo dobrze.

A gdyby nie została poświęcona, to dziś miałaby się źle?
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 09 Paź 2016, 12:41

Nie, na pewno stała by dokładnie w tym samym miejscu ale pracownikom było miło, że Francuzi bardziej zlaicyzowani od nas wykonali ładny gest i przystali na naszą propozycję w sprawie udziału księdza i poświęcenia fabryki. Burmistrz nie przecinał wstęgi i radnych również nie było. Mimo to, w otwarciu ELFA wzięło udział na pewno więcej osób niż w opisywanej galerii. Było widowisko artystyczne, hostessy, prezenty i wielu ludzi sportu i telewizji. Każdemu życzę pracy w takiej firmie.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez rather » 10 Paź 2016, 07:45

Proszę wrócić do tematu galerii Hit.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 10 Paź 2016, 10:44

Ok, już mnie nie ma, na koniec mam tylko nadzieję, że powróci temat multipleksu i kręgielni o które prosiłem 10 lat temu.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez BURBUL » 22 Paź 2016, 16:43

Otworzyli Maxi bazar. Dla ścisłości dodam , że jest to ich pierwszy sklep w Polsce. ( znowu NDM w czołówce :) gratulacje Panie J.K. :) ) Odwiedziłem dzisiaj i fajnie to wygląda. Podobno towar sprowadzony z Francji, ale ceny chyba też. Ktoś mi tam tłumaczył , że to ze względu na wysoką jakość towaru. Asortyment taki niecodzienny , stylistyka jakaś inna, można coś wybrać , ale powtarzam , z cenami szału nie ma.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 22 Paź 2016, 19:22

BURBUL napisał(a):Otworzyli Maxi bazar. Dla ścisłości dodam , że jest to ich pierwszy sklep w Polsce. ( znowu NDM w czołówce :) gratulacje Panie J.K. :) )
Nie byłem w tym sklepie ale z Twoich słów wynika, że Jacek Kowalski jest właścicielem tego sklepu, również dołączam się do gratulacji wynika z tego, że wrócił do korzeni.
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez BURBUL » 22 Paź 2016, 20:05

Panie Tomaszu, proponuje trochę dystansu do rzeczywistości. Trochę mnie Pan zawiódł , bo na moją, oczywistą prowokację , spodziewałem się ostrzejszej riposty :D
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Co z GaleriÄ… HIT?

Postprzez tomasz szymaÅ„ski » 22 Paź 2016, 20:38

BURBUL napisał(a):Panie Tomaszu, proponuje trochę dystansu do rzeczywistości. Trochę mnie Pan zawiódł , bo na moją, oczywistą prowokację , spodziewałem się ostrzejszej riposty :D

A to bardzo przepraszam nie wiedziałem, że to prowokacja i w zamian powinienem "napadać" na życiorys burmistrza zwłaszcza jego wykształcenie. W tej sytuacji mam nadzieję, że Pan poda przyczyny narastającego zadłużenia miasta w sytuacji kiedy NDM posiada bardzo dobrze rozwiniętą dzielnicę przemysłową i milionowe dochody czerpane z tego tytułu. Dziękuję za aktywne śledzenie Forum i natychmiastowe reakcje na posty.
Pozdrawiam Tomek
tomasz szymański
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 291
Rejestracja: 12 Lis 2010, 18:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości