Po wyborach cisza zapadła...

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez wacha » 17 Sty 2011, 14:12

Jak myślicie ilu obietnic obecne władze dotrzymają? Ja nadal trzymam za słowo pana Burmistrza i po wrzuceniu karty do głosowania za 4 lata chcę iść do kręgielni(lub do kina, w ulotce nie było aż tak konkretnie)w Nowym Dworze.
Z racji, że to już prawie dwa miesiące nowej kadencji to jak wam się to wszystko widzi?
wacha
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 58
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:53

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez rather » 17 Sty 2011, 15:23

Wacha, pierwszy test już 31 marca. Zabieraj ręcznik, kąpielówki, okularki, czepek i wal do NOSiRu na basen. Jak odejdziesz z kwitkiem to będziesz wiedział jak wygląda realizacja obietnic wyborczych.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez wtm » 17 Sty 2011, 15:31

rather to niezły pomysł. Przychodzimy z ręcznikami na otwarcie basenu 31 marca - taki happening jak nas nie wpuszczą to jakiś grill, muzyka i balony itp. pt "Otwarcie basenu"???
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez admin » 17 Sty 2011, 17:22

Mogę wstęgę przeciąć? :) grill odpada, będziesz jadł przed pływaniem? :geek:
Na kręgle to ja myślałem, że pójdę wcześniej niż za 4 lata... nowymi chodnikami :)
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez Marian » 19 Sty 2011, 20:38

admin napisał(a):Mogę wstęgę przeciąć? :) grill odpada, będziesz jadł przed pływaniem? :geek:
Na kręgle to ja myślałem, że pójdę wcześniej niż za 4 lata... nowymi chodnikami :)

nowymi chodnikami hehe podobno na sportowej (odcinek koło drogówki) był wymieniany chodnik - uściślę, widziałem na własne oczy jak wymieniali płytki obracając je spodem do góry, a potem na spotkaniu okręgu chwalił się jeden radny, że chodnik wymienili hehe więc się nie spodziewaj nowych chodników, chyba, że przed wyborami ;) swoją drogą to w nowym dworze chyba nie można zrobić czegoś bez poprawki. basen poprawiają, obiazd lesnej poprawiali, ponieważ prostej drogi nie zrobili w linii prostej tylko zygzakiem, przy objazdzie morawicza zapomnieli zrobić odwodnienia. Naprawdę ręce mi opadają co się dzieje w tym mieście i kraju.
Ciekawe ile razy będą poprawiać trybunę na stadionie.
Myślę, że nie ma co patrzeć na obietnice Kowalskiego, jeśli premier Tusk w swoim exposé drwi z ludzi mówiąc, że będzie systematycznie OBNIŻAŁ podatki, a jak jest każdy widzi. PO ma władzę absolutną i nic z tym nie robi, kolej stoi, szpitale plajtują, ruski nas walą w kakao, a w sejmie siedzą ludzie typu homofoba niesiołowskiego który sprzedał swoich najbliższych.
Ostatnio edytowany przez rather 20 Sty 2011, 01:55, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Wątek podzielony ze względu na zbaczanie z tematu dyskusji. Możecie kontynuowac w dziale Luźne Rozmowy [url=http://www.novidvor.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=153&start=0]tutaj[/url]
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez rather » 20 Sty 2011, 01:58

Marian w takiej sytuacji to trzeba zdjęcia robić albo film komórką nakręcić. I do telewizji wysłać albo do internetu wrzucić jak się u nas chodniki wymienia...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez Marian » 20 Sty 2011, 07:51

Wtedy jeszcze nie interesowałem się zbytnio tym co się dzieje w mieście niestety i nie miałem nawet telefonu z kamerą ;)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

cron