Budowa wiaduktów.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez dahoovka » 13 Cze 2012, 18:47

powinni postawić znaki "Zakaz ruchu pieszych" i tyle
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Zirhan » 15 Cze 2012, 12:13

Jeżeli postawią przy nich policjantów albo strażników miejskich to ludzie będą się słuchać! :D
Ale niech tylko odejdą!
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez wtm » 15 Cze 2012, 17:37

Trzeba było myśleć przed zatwierdzeniem projektu. Teraz to tylko trzeba czekać na pierwszy wypadek.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez disturbia » 15 Cze 2012, 18:21

Chyba wyszli z założenia,że jak jest przejście podziemne,to górą nikt nie będzie łazić,więc po co chodnik komu ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez ukasz » 15 Cze 2012, 18:29

przejście wiaduktem ma więcej plusów niż nam się wydaje:
- pewność dla osób z wózkami - przynajmniej na wiadukcie nic się nie popsuje,
- bezpieczeństwo - szczególnie wieczorami nieprzyjemnie robi się przy monopolowym w okolicy przejścia podziemnego, do tego samo przejście jest niebezpieczne,
- wygoda - człowiek idzie prosto, nie musi omijać latarni na środku chodnika, ani samochodów na dziwnych chodnikach/parkingach.

A to przechodzenie przez tory gdzie popadnie to już norma i jakoś mnie nie zaskakuje. Bardzo często wracając z W-wy widzę ludzi, którzy idąc w stronę Nowodworzanki skracają sobie drogę przeskakując płotki. Co szczuplejsi nawet nie muszą przeskakiwać, ale mieszczą się między segmentami :D
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez disturbia » 15 Cze 2012, 19:04

Przyjemnie się tam nie chodzi,przy jednym wejściu biba,przy drugim inne towarzystwo.Ale cóż począć i jak zwykle najciemniej pod latarnią,policja ma całe 5 min.piechotą.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Zirhan » 16 Cze 2012, 19:43

Wczoraj po 21 specjalne śmignąłem tamtędy wracając z Legionowa.
Bardzo miło się jedzie!
Kiedyś musiałem pamiętać rozkłady przejazdów PKP, by wiedzieć czy jechać, czy mijać obwodnicą...
Dziś jest to nieistotne!
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Yogi » 29 Cze 2012, 09:51

Wiadukty otwarte;z dwóch jeden tylko oświetlony,ten przy stacji :x Nie wiem po co montowali latarnie na tym na Leśnej,jak ich nie włączyli,może tylko po to żeby sobie były,ale żeby świeciły to już nie. :x
I jeszcze jedno:wczoraj rozpoczęto rozbiórkę tymczasowego przejazdu.
Yogi
 

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez WND » 01 Lip 2012, 07:24

Na moście też są światła i odkąd trzeba oświetlać kryjówkę batmana całymi nocami, to też już się nie świecą w ramach oszczędności.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Heimat » 01 Lip 2012, 11:40

Oświetlanie Krzychowi nowiutkiego kościoła jest co najmniej nietaktowne :(
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez tk28 » 25 Lip 2012, 20:48

Dlaczego dziś przez cały dzień ulicą Boh. Modlina jeździły tiry, czy coś się stało z wiaduktem :?: Wie ktoś coś o czym ja nie wiem :?: Podobno jeden z tirów nawet zaliczył latarnię.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez kocur » 25 Lip 2012, 23:31

Witam !

W Pomiechówku zamknęli przejazd kolejowy na parę dni i tranzyt zgłupiał. Naturalnie Policjanci z Komendy nie zauważyli wzmożonego ruchu - może jakby Tir im się na dyżurkę wtrynił to by zrobili coś ( pokierowali ruchem tranzytowym np. )
W Dębem na rondzie stało dwóch kierunkowych i ruch tranzytowy kierowali na objazd ale nie wiem czy w Modlinie też byli. Napewno zabrakło drugiego kierunkowego na światłach na osiedlu co by nie wpuszczał do miasta tylko kierował na skrzyżowanie przy Marc Polu.
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Chelsea » 04 Gru 2012, 20:28

Zastanawiam się, dlaczego nie zawsze oświetlony jest wiadukt przy Leśnej ?
Jechałam dziś kilka minut przed osiemnastą, na wiadukcie było ciemno jak ...
Od strony Okunina przy wjeździe na wiadukt na ulicy leżał ( prawdopodobnie )potrącony rowerzysta - obok rower, na chodniku znajdowała się przewrócona latarnia. Przy poszkodowanym stało kilka osób, czekali zapewne na pomoc. Dalej widać było fragmenty zderzaka i przewrócony znak drogowy.

Wracałam około dwudziestej, wiadukt rozświetlony przez wszystkie znajdujące się na nim latarnie - no ... oprócz tej jednej.
Szkoda, że dwie godziny wcześniej było tak ciemno ...
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Mavgan » 05 Gru 2012, 07:15

To ja o wiadukcie w mieście. Od strony miasta jest znak zakaz poruszania się pieszych po wiadukcie,( nie zaobserwowałem czy od strony osiedla jest taki znak) no i nie dalej jak wczoraj widziałem mamusię, która z dumą pchała pod górę na wiadukcie wózek ze swoją pociechą. Jak można?? Przecież tam nie ma nawet porządnego chodnika, jest coś w tym stylu, ale raczej wąskie. Szczególnie że można spokojnie przejść pod torami, chodzę tam ostatnio często i strachu nie ma, w miarę czysto i spokojnie (przynajmniej w dzień) winda jest więc dźwigać wózka także nie trzeba. I tak sobie właśnie myślę że głupota ludzka nie zna granic!!!!!!!! Więc jeśli któraś mama czyta to forum to ja apeluję NIE RÓBCIE GŁUPOT I CHODŹCIE ZE SWOIMI DZIECIAKAMI POD TORAMI!!!!!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez rather » 05 Gru 2012, 08:10

A sprawdzałeś czy winda działa? Bo z tego co pisaliśmy na forum wynikało, że częściej jest zepsuta niż na chodzie. Więc nie wiem czy takie zachowanie nie jest aktem desperacji wynikającym z tego, że matka z dzieckiem po prostu nie ma jak się przedostać przez tory. O osobach na wózkach nie wspomnę...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron