Budowa wiaduktów.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez rather » 03 Cze 2012, 15:22

Jakoś mnie to wcale nie dziwi...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez helga4 » 03 Cze 2012, 18:58

:shock:
Jeszcze nie oddali a już szykuje się remont. Zastanawia mnie co takiego odpada z wiaduktu ?
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez Chelsea » 04 Cze 2012, 14:32

Nie wiem jak Wy, ale jeśli chodzi o wiadukty, to ja straciłam cierpliwość :!:
Mam dosyć ciągłego stania pod zamkniętym przejazdem i jeżdżenia objazdem po dziurawych drogach.
Czy naprawdę nic się nie da zrobić ?
Mieszkańcy wewnątrz mocno wzburzeni i tak cierpliwie znoszą wszystkie utrudnienia.
Znam nowodworskich przedsiębiorców (sprzedawców)- szczególnie z dzielnicy Centrum, którzy od jakiegoś czasu obserwują spadek przychodów w swoich firmach (sklepach).
Twierdzą, że przyczyną- oprócz kryzysu oczywiście- mogą być te nieczynne wiadukty. Ale o tym nikt nie pomyśli...
Inna sprawa, nie każdy jadący od Osiedla musi przejeżdżać przez tory. Można zostawić auto na parkingu przy peronach.
Ale na tym parkingu brakuje już miejsc. Też miasto (czy też PKP) mogłoby pomyśleć o budowie sensownego parkingu.
Dziś ok 8-ej rano próbowałam zaparkować auto, brakowało miejsc i samochody stały gdzie popadnie - nawet wokół zbiornika wodnego, na trawie.
I ostatnia rzecz. Z własnych obserwacji wiem, że starsi mieszkańcy miasta np nie korzystają z przejścia podziemnego. Twierdzą, że za dużo schodów, winda albo nie działa, albo boją się z niej korzystać. Dużo tych osób przechodzi "na dziko" przez tory w okolicach starej stacji. I nie jest to bezpieczne. O matkach z wózkami już wiele razy było pisane na tym forum.
Kto może nam pomóc? Włodarze na pewno - nie. Gdzie jest nasza pani poseł ? Czy oprócz przecinania wstęg coś dla miasta w ostatnim czasie zrobiła?
Szkoda gadać ..., bo przecież to i tak sprawa PKP
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez ukasz » 05 Cze 2012, 20:33

Podobno na wiadukcie przy stacji od strony OM nie ma już znaku zakazu wjazdu - albo zdjęli sami, albo ktoś ukradł :)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez IronRun » 06 Cze 2012, 06:31

nadal jest
NUTPro Tech - technologia w sporcie i dla sportu
IronRun
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 236
Rejestracja: 14 Lis 2010, 20:49

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez dahoovka » 12 Cze 2012, 13:01

Słuchajcie, nowodworski24 twierdzi, że otwarcie wiaduktów dziś o 17.
Uwierzę, jak zobaczę :)
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez admin » 12 Cze 2012, 14:04

taaa jasne...wczesniej Grecy wygraja z Czechami niż otworza wiadukty :-D
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez JA-KOTAKO » 12 Cze 2012, 14:46

Mazowiecki Goniec Lokalny
UDAŁO SIĘ!!! Nasza redakcja uczestniczyła w dniu dzisiejszym w komisji odbioru wiaduktów. O godz. 12.00 na wiadukcie przy ul. Paderewskiego i Leśnej zjawili się Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, przedstawiciele PKP i firmy Intercor. Mamy dobre wiadomości - jest duża szansa, że jeszcze dziś wiadukty zostaną otwarte. Jakie były uwagi do obiektów? - więcej na ten temat w poniedziałkowym (18.06) numerze.
JA-KOTAKO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 38
Rejestracja: 16 Lis 2010, 18:58

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez rather » 12 Cze 2012, 15:09

Zatem kolejny sukces w naszym pięknym mieście! Obsuwa jest już lokalną świecką tradycją - z opóźnieniem otwarto basen, halę w Twierdzy, park, siedzibę LOT, lotnisko, a teraz po siedmiu miesiącach od zakończenia budowy oddawane są wiadukty.

Kolejne obsuwy już czekają w kolejce - wlecze się rozbudowa SP7, dziwnie wolno rozpędza się budowa autostrady na Osiedlu, a w świecką tradycję wpisał się lokalny biznesmen Banaszek, zaliczając obsuwę przy budowie hotelu w Modlinie. Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, w którym czas płynie w spokojnym tempie :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez mmokrzycki » 12 Cze 2012, 15:12

JA-KOTAKO napisał(a):Mazowiecki Goniec Lokalny
UDAŁO SIĘ!!! Nasza redakcja uczestniczyła w dniu dzisiejszym w komisji odbioru wiaduktów. O godz. 12.00 na wiadukcie przy ul. Paderewskiego i Leśnej zjawili się Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, przedstawiciele PKP i firmy Intercor. Mamy dobre wiadomości - jest duża szansa, że jeszcze dziś wiadukty zostaną otwarte. Jakie były uwagi do obiektów? - więcej na ten temat w poniedziałkowym (18.06) numerze.

Udało się mieć szansę, że wiadukty zostaną otwarte? :?
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez rather » 12 Cze 2012, 15:50

Sympatyczne też, że zapraszają redakcję do komisji. No chyba, że redaktor pisząc o wydarzeniu dekady po prostu walnął z rozpędu kilka baboli :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez disturbia » 12 Cze 2012, 16:58

Taa...szansa dla szympansa ;) Odnośnie autostrady,to chyba coś się ruszyło i się dogadali ze spółdzielnią,bo do mnie jakieś papierzyska przyszły ze starostwa w związku,że mi ubędzie ziemii dookoła bloku :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez rather » 12 Cze 2012, 17:02

Tak jak w Alternatywach - na czas budowy wysiedli się was pod Warszawę, do baraków, do zastępczego mieszkania, bez ogrzewania! :lol: :lol: :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez disturbia » 12 Cze 2012, 17:37

:lol: :lol: :lol: przyjdę mieszkać do ciebie :P
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Budowa wiaduktów.

Postprzez kama » 12 Cze 2012, 17:54

rather pisze: "...Zatem kolejny sukces w naszym pięknym mieście! Obsuwa jest już lokalną świecką tradycją - z opóźnieniem otwarto basen, halę w Twierdzy, park, ..."
halę może i uroczyście otworzyli ale dzieci nie mają nadal zajęć na hali (??) :lol:
kama
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 187
Rejestracja: 05 Maj 2012, 19:41
Płeć: kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości