FRONTALNY ATAK CZY PUNKTOWANIE JAK RASOWEGO BOKSERA

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

FRONTALNY ATAK CZY PUNKTOWANIE JAK RASOWEGO BOKSERA

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 00:09

DRODZY FORUMOWICZE I CO PRZYPUSZCZAMY FRONTALNY ATAK NA J.K. CZY PUNKTUJEMY GO JAK RASOWY BOKSER PROSZĘ O SUGESTIĘ W TEJ SPRAWIE?
POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW I CHWAŁA, ŻE JEST TEN NIESAMOWITY RATHER BO TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA W JEGO WYKONANIU, FORUM DYSKUSYJNE MIEJSKIE ZABLOKOWANE I TERAZ TO SE MOŻNA POUŻYWAĆ, OCZYWIŚCIE W GRANICACH PRAWA :lol:
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: FRONTALNY ATAK CZY PUNKTOWANIE JAK RASOWEGO BOKSERA

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 00:34

Przykro mi, że forum miejskie zostało zamknięte - nie to było moim celem. Z drugiej strony nie poczuwam się do odpowiedzialności za tchórzostwo Kowalskiego - to on wybrał zamknięcie nam ust zamiast rzeczowej dyskusji.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: FRONTALNY ATAK CZY PUNKTOWANIE JAK RASOWEGO BOKSERA

Postprzez nova » 11 Lis 2010, 10:40

Chyba nie sądzisz, że jesteś winny zamknięcia forum...

Ja uważam, że sprawę trzeba "dokończyć" i to jak najszybciej. Moim zdaniem dobrze byłoby zawiadomić media - WOT, TVN, gdzie się
da. O tym, co się działo na forum, chociaż wpisy są nie do odzyskania, o postawie JK. Co o tym myślicie??
nova
 

Re: FRONTALNY ATAK CZY PUNKTOWANIE JAK RASOWEGO BOKSERA

Postprzez mcba » 11 Lis 2010, 11:31

wpisy może i nie ale grafiki stańczyka owszem bo mam je w filtrze adbloka ;p dzięki temu zabiegowi dało się jeszcze jakoś tematy czytać, pomijam masę spamu tematów "duchów" ...

EDIT:
niestety po sprawdzeniu czy te pliki są jeszcze na imageshack wyskakuje komunikat, że plik został usunięty przez naruszenie regulaminu lub przez użytkownika ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości