[OsMł] SML-W Dążność-wzrost opłat z tytułu użytk. działek

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

[OsMł] SML-W Dążność-wzrost opłat z tytułu użytk. działek

Postprzez JA-KOTAKO » 22 Sty 2011, 23:33

Witam,
Jestem mieszkańcem bloku na OM. Wczoraj wpadło mi w ręce pismo NASZE SPRAWY SMLW DĄŻNOŚĆ ze stycznia b.r. Piszą w nim, że Burmistrz Miasta NDM grudniu 2009 poniósł o 300 do 600 % stawki opłaty roczne z tytułu użytkowania wieczystego działek na których powstały bloki należące do zasobów mieszkaniowych SML-W Dążność.
Czy ktoś jest w temacie ? Czy my mieszkańcy mamy się bać ? Co z tego dla nas wynika ?
Pozdrawiam :AK
JA-KOTAKO
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 38
Rejestracja: 16 Lis 2010, 18:58

Re: SML-W Dążność - wzrost opłat z tytułu użytkowania działe

Postprzez rather » 23 Sty 2011, 00:12

Będziemy bulili parę razy więcej, bo miasto ma dziurę w budżecie, a wydatki cały czas rosną. Z czegoś się musi ta wuendowska klika utrzymać...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: SML-W Dążność - wzrost opłat z tytułu użytkowania działe

Postprzez mcba » 23 Sty 2011, 00:45

rather żarty żartami ale widać, że człowiek ma problem natury merytorycznej i oczekuje konkretów.

Kilka razy, których mówisz dotyczy tylko opłaty za grunt, który to na jednego mieszkańca przypada dość nieduży(jeżeli dobrze pamiętam, a mogę się mylić można ułożyć do tego dość prostą proporcję, ile przypada nam gruntu na utrzymanie:P ) co jednak może skutkować podwyżką "czynszu" o kilkanaście/dziesiąt złotych...


jeżeli, gdzieś się pomyliłem, to przepraszam i liczę, że ktoś sprostuje to co napisałem...

pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości