Służymy ludziom na studniówkach...

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Służymy ludziom na studniówkach...

Postprzez nowodworzanin18 » 27 Sty 2011, 21:22

Tyle że pan Dudek był na tej studniówce, nie jako delegacja rady Powiatu, nie jako delegacja Powiatu czy coś, tylko prywatnie. A skoro był prywatnie, to jednak powinien zapłacić.
nowodworzanin18
 

Re: Służymy ludziom na studniówkach...

Postprzez ania » 27 Sty 2011, 21:45

Wacha napisał(a):Na mojej studniówce był p.Burmistrz, p.Bisialski (...)


Naprawdę nie mogliście i nie chcieliście się jako uczniowie zbuntować???
My pewnie "w tamtych zamierzchłych czasach" byśmy się jednak zbuntowali. Władza na studniówce - nigdy :)
Ostatnio edytowany przez rather, 27 Sty 2011, 21:52, edytowano w sumie 1 raz
Powód: zmianiłem autora cytowanej części, bo to chyba Wacha pisał, a nie HanSolo...
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Służymy ludziom na studniówkach...

Postprzez rather » 27 Sty 2011, 21:48

wacha napisał(a):(...)wypadało go zaprosić w końcu w szkołę w Twierdzy władował niezłe pieniądze. Ale co tam robił p.Bisialski? (...)

Obawiam się, ze władował, ale nie swoje tylko społeczne, którymi jedynie zarządza, więc nie przesadzajmy... A Bisialski po prostu włazi gdzie się da, bo ma mało widowiskową funkcję to i piar na tym cierpi...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Służymy ludziom na studniówkach...

Postprzez HanSolo » 27 Sty 2011, 23:15

nowodworzanin18 napisał(a):Tyle że pan Dudek był na tej studniówce, nie jako delegacja rady Powiatu, nie jako delegacja Powiatu czy coś, tylko prywatnie. A skoro był prywatnie, to jednak powinien zapłacić.


To ja już straciłem wątek. Czy "czepianie" jest tego ze poszedl priv i nie zaplacil czy tez jako Radny czy moze przedstawiciel władzy powiatowej...? Skoro dostał zaproszenie od Dyrekcji jak Pan Dudek (osoba priv) to miał prawo skorzystac. Mozesz miec pretensje do Dyrekcji LO a nie do Pana Dudka....

Ha! Ha! Ha!

pozdro
HanSolo
HanSolo
 

Re: Służymy ludziom na studniówkach...

Postprzez nowodworzanin18 » 28 Sty 2011, 07:35

Proponuje koledze powyżej przeczytać wszystkie moje posty raz jeszcze, w skupieniu (takim samym jakie masz np. w kiblu) i zrozumieniem, a zrozumiesz co mi się nie podobało, dlaczego itd. Powtarzać się nie będę. . .
Ostatnio edytowany przez rather, 28 Sty 2011, 07:59, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Bez edycji. Przypominam, że w czasie prowadzonych dyskusji obowiązuje regulamin naszego forum. Proszę o unikanie sformułowań, które mogą być uznane za obraźliwe. Następny przypadek naruszania regulaminu będzie wiązał się z przyznaniem ostrzeżenia.
nowodworzanin18
 

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości

cron