Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez rather » 25 Sty 2011, 17:33

Mam następującą propozycję (autorstwa jednego z naszych forumowiczów, któremu jeszcze raz gratuluję pomysłu) - na nowej stronie miasta jest po prawej stronie przycisk "Zadaj pytanie burmistrzowi". Po kliknięciu na Jacka Służyć Ludziom Kowalskiego można zadać pytanie. Ja już z tej możliwości skorzystałem, ale nie mam jeszcze odpowiedzi - nie wiem czemu, czekam niecierpliwie. Ale nie o tym miałem pisać. Na tej stronie, na której jest formularz zadawania pytań jest też link "Najczęściej Zadawane Pytania i Odpowiedzi" (można przy okazji zapytać Czemu Wielkimi Literami? :lol: ). Warto chyba sprawdzić, czy jak kilka osób zapyta o to samo, to będzie to Najczęściej Zadawane Pytanie? Przy okazji przekonamy się czy padają odpowiedzi na wszystkie pytania, czy może (o zgrozo!) niektóre będą ignorowane.

Zapytajmy zatem o następującą rzecz: jak donosi Gazeta Nowodworska (artykuł na załączonej poniżej stronie z GN) nasi radni pojechali sobie na szkolenie do Zakopca. Przy okazji pozwiedzali i popatrzyli na Małysza. Całość kosztowała od łebka 1750zł. Proponuję zatem pytanie o treści:
"Uprzejmie proszę o informację jakie było uzasadnienie wyjazdu nowodworskich radnych na szkolenie opisane w 4 numerze Gazety Nowodworskiej i organizowane w Zakopanym. Proszę również o informację jaki byłby koszt zorganizowania takiego szkolenia w Nowym Dworze Mazowieckim. Czy radni z tytułu wyjazdu dostali diety lub wynagrodzenie? Jakie było uzasadnienie wyjazdu na szkolenie osób, które były radnymi w poprzedniej kadencji - w szczególności pana Bisialskiego i dwóch wiceprzewodniczących?".

Proszę o informację kiedy zadacie pytanie, to zrobimy sobie małą statystykę ile to jest "Najczęściej Zadawane Pytanie". Oczywiście wszystkie propozycje innych "Najczęściej Zadawanych Pytań" są mile widziane :lol:
Załączniki
okladka2.jpg
okladka2.jpg (239.34 KiB) Obejrzany 6411 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez nowodworzanin18 » 25 Sty 2011, 19:16

Ja już ;)
Wcześniej zadałem również inne pytanie - czekamy na odpowiedź...
nowodworzanin18
 

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez rather » 25 Sty 2011, 22:56

No to jest nas dwóch. To chyba jeszcze nie jest "Najczęściej?" :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez Marian » 26 Sty 2011, 11:49

Może zróbmy na tym forum dział "pytania do burmistrza", będziemy tam umieszczać pytania jakie zadaliśmy Kowalskiemu, jak dostaniemy odpowiedź też ją umieścimy pod pytaniem. Można również prowadzić statystykę na koniec miesiąca na ile % pytań Kowalski odpowiedział, na jakie pytania unika odpowiedzi itd;)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez admin » 26 Sty 2011, 13:02

Moim zdaniem pomysł trafiony. Zakładając, że będą pojawiać się pytania.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez AdamBX » 27 Sty 2011, 00:25

a ja trzeci jestem,
AdamBX
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 Gru 2010, 20:10

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez nowodworzanin18 » 27 Sty 2011, 08:13

Pojawiło się pierwsze pytanie i odpowiedź w dziale "najczęściej zadawane pytania" na stronie NDM. Polecam lekturę, mowa jest o wałach i powodzi. Patrząc na datę, odpowiedź na to pytanie pisano ponad tydzień, niezły wynik...
nowodworzanin18
 

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez ania » 27 Sty 2011, 10:28

Może zdawać pytanie jako "Forum Inicjatywy Novidvor" wraz z podpisami osób. Słabością tej metody jest ujawnienie personaliów osób z amoniowego forum . Zaletą zwiększenie wagi głosu. Wydaje się , że waga takiego pytania powinna być większa niż pytanie od jednej osoby.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Przetestujmy razem nowÄ… stronÄ™ miasta

Postprzez rather » 27 Sty 2011, 10:33

Treść odpowiedzi też jest pocieszna. Jak się uważnie poczyta, to właściwie nie jest to odpowiedź na zadane pytanie tylko bardziej pisanina w stylu: "jak was zaleje, to nie będzie nasza wina".

Swoją drogą mam nadzieję, że tegoroczne działania związane z powodzią będą miały więcej sensu. Bo na przykład odwołanie zajęć szkolnych w taki sposób jak to zrobiono w ubiegłym roku było jakimś skrajnym idiotyzmem. Gdyby doszło do przerwania wałów, to tak na zdrowy rozum lepiej mieć bandę dzieciaków pod kontrolą w szkole, niż biegającą samopas po całym mieście. Nawet jak się podejmuje działania pod publiczkę to dobrze by było, żeby miały odrobinę sensu i nie stwarzały dodatkowego zagrożenia.

No i dla przypomnienia mój ulubiony film z zeszłego roku (link). Zapas worków został uzupełniony, więc jest szansa, że w tym roku powstanie nowy - równie pasjonujący...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości