Setny użytkownik

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Setny użytkownik

Postprzez rather » 08 Lut 2011, 12:10

Przed chwilą zarejestrował się 100 użytkownik (a z nicku sądząc chyba raczej użytkowniczka). Cieszę się, że sprawy naszego miasta spotykają się z tak dużym zainteresowaniem i że tak wiele osób chce brać udział w dyskusji.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Setny użytkownik

Postprzez tk28 » 08 Lut 2011, 15:48

Kto wie, może to jednak użytkownik. Wyglądałem tej setnej osoby i nie spodziewałem się tak szybko bo chyba z tydzień temu nie było jeszcze 90-ciu. Pozostaje czekać teraz na kolejną setkę.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Setny użytkownik

Postprzez rather » 08 Lut 2011, 16:01

Chyba dopiero teraz docierają osoby, które były bardzo aktywne na forum miejskim. Dzisiaj dołączyła Iustitia - wydaje mi się, że pamiętam ten nick.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Setny użytkownik

Postprzez admin » 08 Lut 2011, 21:55

Niech się kręci - rzekł Admin.

Z poważaniem,
A.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Setny użytkownik

Postprzez nie nowy » 09 Lut 2011, 10:06

To ciekawe co mówicie a ja wiem, że jest 99 gdyż ja mam dwa profile ponieważ na pierwszym miałem problemy z logowaniem, stad mój nick " nie nowy". :-)
Nie sądze aby mozna było odnotować sukces,.... gdyby to było 500, no może nawet 700 użytkowników to już coś.
Jeżeli chcemy coś osiagnąć to trzeba ruszyć tyłki i działać. A tak to będziemy nadal pytlować na tym forum i rajcować się kolenym nowym użytkownikiem. Nie dajmy sie zaskoczyć "nicością" przed kolejnymi wyborami. Taka zmiana to długotrwały proces. Aby coś zmienić trzeba mieć struktury, lub wejść do już działajacych i wesprzeć je a nie tylko gadać na forum.
nie nowy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Lut 2011, 13:13

Re: Setny użytkownik

Postprzez ania » 09 Lut 2011, 14:22

Niestety nie nowy ma w pewnym sensie rację. Wymienianie poglądów na forum może kształtować opinię publiczną , ale jeżeli nie idą za tym działania, to w szybkim czasie może zamienić się w plotkarskie forum i 1000 użytkownik nie będzie wówczas sukcesem.
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Setny użytkownik

Postprzez nie nowy » 09 Lut 2011, 15:56

Zapomniałem dopisać " gadać na forum - do setki ludzi gdy do wyborów idą tysiące.
nie nowy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Lut 2011, 13:13

Re: Setny użytkownik

Postprzez rather » 10 Lut 2011, 20:06

Forum czytają nie tylko ci, którzy są zarejestrowani, więc to trochę więcej niż sto osób (w tej chwili już zresztą 101:)). Poza tym pewnie część osób (podobnie jak robię ja i moi znajomi) rozmawia o tym co się dzieje na forum z innymi mieszkańcami, więc w sumie docieramy do kilkuset osób. No i jesteśmy obecni w rzeczywistości nowodworskiej dopiero od 4 miesięcy. Ale pewnie na podsumowania przyjdzie czas po roku, a rzeczywiste efekty zobaczymy w kolejnych wyborach.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości

cron