DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez mcba » 08 Lut 2011, 15:28

na stronie UM widnieje nowa sonda dotycząca "gwiazd" jakie chcielibyśmy zobaczyć podczas najbliższych dni NDM...
Poniżej treść sondy ... może ktoś zechce zawszeć głos w tej sprawie ? może przedstawić za i przeciw którychś wykonawców ? pozdrawiam

Kod: Zaznacz wszystko
Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć podczas XIII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego? (sonda obowiązuje do 17.02.2011r.)
>Monopol
>Pectus
>Piasek
>Robert Rozmus
>Boys
>Chris Norman (wokalista zespołu Smokie)
>Golec uOrkiestra
>Ewelina Flinta
>Saragossa Band
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez rather » 08 Lut 2011, 15:40

A będzie też lista do tej ankiety zawierająca gwiazdy :P ? No i przede wszystkim czy pojawi się opcja "żadna z wymienionych"?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez tk28 » 08 Lut 2011, 15:41

Myślę, że dla większości wyborczej w naszym mieście najbardziej odpowiednia będzie grupa Boys. Ja raczej wybrałbym coś innego ale nie zwykłem chadzać na spędy organizowane przez UM.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez mcba » 08 Lut 2011, 15:43

wiesz gdzie zadawać pytania :P a radzę się z takimi śpieszyć bo sonda jest aktualna tylko do 17 lutego czyli bardzo krótko ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez Zbyszek » 08 Lut 2011, 17:46

ale co te "gwiazdy" będą pokazywać oprócz siebie ?
tzn jakie dziedziny reprezentują bo zdecydowanej większości niestety nie znam , ale jest tyle ludzkich aktywności na świecie ,że nie śmiałbym stawiać się w roli eksperta od gwiazd różnego rodzaju .....
tak po nazwach to mi się jedynie monopol podoba , szczególnie spirytusowy ...
Zbyszek
 

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez rather » 08 Lut 2011, 18:49

@mcba - wiesz, że pytania to ja bardzo chętnie, ale niestety wciąż nie wiem co zrobić, żeby spłynęła na mnie łaska odpowiedzi :lol:

@Zbyszek - co do reprezentowanej dziedziny, to zdaje się, że chodzi o jakiś rodzaj śpiewu. Nie wiem dokładnie, ale na pewno o dźwięki wydawane paszczą... Nadają się na imprezę typu "wieś tańczy, wieś śpiewa" jednym słowem.

A wracając do listy gwiazd - byłoby fajnie jakby do każdej była taki dopisek jak do Chrisa Normana - byłoby wiadomo kto zacz. No i przydałby się też dopisek do dopisku, bo "wokalista zespołu Smokie" może spowodować niepokój u publiczności, że nie zna żadnych smoków... :mrgreen:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez ninel » 08 Lut 2011, 20:06

mcba napisał(a):>Monopol
>Pectus
>Piasek
[…]
>Boys
[…]
>Golec uOrkiestra
>Ewelina Flinta

No normalnie doborowe towarzystwo. Na następny rok, proponuję zaprosić Justina Biebera…
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez Zbyszek » 08 Lut 2011, 23:24

od kilku minut próbuję znaleźć w miarę cenzuralne określenia dotyczące tych propozycji artystycznych i chyba najdelikatniej można to określić : KAŁ
nie wiem jaki sens ma wydawanie miejskiej kasy na takie podmioty ( a właściwie pomioty ) estradowe
myślę ,że publiczność którą może w wir szaleńczych wrażeń porwać np , o zgrozo, grupa pectus
zadowoli się znacznie tańszym pierwszym lepszym bandem weselnym grającym "nieśmiertelne przeboje"
swoją drogą te wszystkie miejsko - gminne festyny to dla tej pszenno-buraczanej bandy nieudolnych "artystów" estradowych są jak okres świąteczny w handlu , no i jedyna okazja żeby zagrać koncert dla publiczności , bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie na normalnie biletowany koncert ( ciekawe po ile byłyby bilety :))
Zbyszek
 

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez forfiter » 10 Lut 2011, 11:47

Zbyszku Andrzej Piasyczny czy Golec Uorkiesstra to jest dla Ciebie "kał"? Co twoim zdaniem nie było by "kałem" ?
forfiter
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 07 Lut 2011, 12:23

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez Zbyszek » 10 Lut 2011, 12:31

no dobra przesadziłem to są zwyczajne estradowe wycieruchy
i w części pozostałych propozycji też moje zdanie nie może być miarodajne bo niektóre gwiazdy to ciężko usłyszeć gdziekolwiek - jak na gwiazdy popu przystało robią chyba w undergroundzie

natomiast moje sfrustrowane wynurzenia i ocena ogólna wynika z tego prostego spostrzeżenia ,że ,wg mnie , szkoda kasy ( niemałej ) na takie pseudo gwiazdki
i nie bardzo rozumiem czemu ma służyć organizowanie takiego kosztownego cyrku
Zbyszek
 

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez admin » 10 Lut 2011, 18:20

W tym roku jeśli będą głosy w miarę rozsądnie oddawane to przy dobrym obrocie sprawy mogliby wystąpić w kolejności:
Golec uOrkiestra
Ewelina Flinta
Piaseczny

Reszta, to raczej hmm..no nie moje klimaty. Te 3 to też nie za bardzo, lecz chyba najlepsze z dostępnych. Ale to jest przecież NDM. Pamiętam jak przyjechał Maanam...

Kogo można byłoby zaprosić zamiast powyższych?
Moja propozycja:
Kult :)
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez Zbyszek » 10 Lut 2011, 19:04

jeżeli chodzi o propozycje :
nie wiem ile kosztuje wynajęcie dobrego, profesjonalnego zespołu w typie weselnym
ale myślę ,że za 2 - 3 tysiące mogliby zagrać , nawet kilka godzin ,aż padnie ostatnia przepita twarz na klepisko pod sceną
i jeszcze jedna sprawa- mam nadzieje ,że nikt w tym roku nie wpadnie na debilny pomysł strzelania fajerwerkami
Zbyszek
 

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez admin » 10 Lut 2011, 19:10

Również i moim zdaniem fajerwerki, to nie za bardzo trafiony pomysł.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez rather » 10 Lut 2011, 19:38

No to możemy porobić zakłady czy będą. Moim zdaniem - na 100%. A co do "gwiazd" to faktycznie trochę nie bardzo jest kogo zaprosić, bo polska scena muzyczna to może 5-10 wartościowych artystów, którzy i tak nie przyjadą, bo śpiewanie po wsiach mają w głębokim poważaniu.

Najlepszym wyjściem faktycznie jest zaproszenie zespołu weselnego i niech tłuką wiązanki przebojów przez cały dzień. Będzie tanio, przaśnie i zgodnie z lokalnymi gustami muzycznymi :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Postprzez Zbyszek » 11 Lut 2011, 16:58

i , mówiąc zupełnie poważnie , masz rację
ankieta powinna być inaczej sformułowana
np.: " czy wolisz pobawić się przy melodiach znanych polskich przebojów wykonywanych przez przyzwoity zespół weselny ( nazwa umowna chodzi o grupę muzyków grających na dobrym poziomie tzw.covery )
czy w ,w zamian , wolisz obejrzeć gębę znaną z telewizji

rather , tu nie chodzi o jakiś nie wiadomo jak zdolnych artystów , ale zauważ ,że właściwie zaniknęła instytucja przeboju jako takiego - w zamian serwuje się jakieś produkty przebojopodobne , odwalone od sztancy , nierozróżnialne w dłuższej perspektywie

w takiej sytuacji szkoda kasy na gaże dla takich podmiotów wykonawczych i na prawdę lepiej i taniej znaleźć coś w wersji: pkt1
Zbyszek
 

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron