DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM NDM

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez rather » 07 Maj 2011, 09:44

Monopol to po prostu "projekt imprezowo-taneczny" (link). Zaczynam się bać :D...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez ukasz » 07 Maj 2011, 12:15

Hmmm.... Monopol - nic mi to nie mówi. Czy chodzi o ten zespół?

http://www.youtube.com/watch?v=5eLYBjRX7wc

Nie żebym krytykował, ale taka muzyka kojarzy mi się z czasami buntowniczego gimnazjum. Może któryś z naszych wspaniałych "wodzów" ma syna/córkę w gimnazjum i to jego/jej pomysł :lol:
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez admin » 07 Maj 2011, 12:51

Ja to kojarzę :) nie będzie tak tragicznie w te dni NDM. :D Ciekawe jak dają sobie radę koncertowo, bo granie w studio, gdzie wszystko można wyprostować, to nie to samo...

edyta:

Poszukałem, poczytałem i teraz trochę pomarudzę. Moim zdaniem sam Robert M mógłby zagrać seta na dniach NDM, to byłby sądzę ciekawy wykon. :roll:
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez tk28 » 07 Maj 2011, 13:41

Jak dla mnie takie zespoły to nadal disco polo, teksty tradycyjnie mało ambitne a sama muzyka po prostu dopasowana do dzisiejszych trendów, podobnie jest z Dodą i kilkoma innymi popularnymi wykonawcami z naszego podwórka. Cóż, tłumy to nadal lubią i nikt nie zamierza się liczyć z garstką ludzi, którzy mają wyższe potrzeby kulturalne bo liczy się tylko dobra zabawa z lekką i przyjemną muzyką.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez admin » 07 Maj 2011, 15:17

tk28 ale jest znacznie lepiej niż ostatnim razem chyba...
Poza tym, jakby przyjechał T. Stańko, albo koncert dawał L. Możdżer, to nie sądzę, żeby były tłumy...
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez tk28 » 07 Maj 2011, 16:44

Może i jest lepiej ale mnie to szczerze mówiąc ni grzeje ni ziębi bo nie chodzę już ładnych parę lat na te spędy organizowane dla mało wymagających wyborców Służyć Ludziom. Moim zdaniem to na dni Nowego Dworu powinni na pierwszy dzień "ściągać gwiazdy" dla nieco starszych mieszkańców a na drugi dla młodszych bo jak pamiętam to zawsze albo jedni albo drudzy byli niezadowoleni lub pokrzywdzeni.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez ukasz » 07 Maj 2011, 20:01

Myślę, że Piasek jest spoko, bo facet jakieś tam osiągnięcia ma. To musi być taka muzyka, bo inaczej prawie nikt się nie pojawi ;) Dziwi mnie fakt, że tym razem nie pojawi się... Stahursky :shock: :lol:

Jeśli chodzi o muzykę dla starszych to dzisiaj jest świetna impreza na stadionie - m.in. "Biały Miś", "Rudy rydz". "Żółte tulipany" :D
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez ninel » 08 Maj 2011, 15:02

tk28 napisał(a):Jak dla mnie takie zespoły to nadal disco polo

Oj, przepraszam, proszę nie obrażać mi tu mojej Shazzy i Bayer Fulla, porównując do nich takie kiepskie zespoły jak Monopol!
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez Domi » 08 Maj 2011, 17:31

Według mnie Dni Nowego Dworu powinny być imprezą, na którą z chęcią zawitają nie tylko mieszkańcy NDM, ale też innych - sąsiednich miejscowości! Powinna też być lepsza ochrona lub więcej patroli policji bo w zeszłym roku pod samą sceną była bijatyka panów w strojach sportowych, a służb interwencyjnych brak :? Co do zespołów to faktycznie dobry pomysł, jednego dnia zrobić coś dla ludzi młodych, a drugiego dla ludzi starszych... i nie inwestować tysiące zł w pokaz sztucznych ogni bo to nie sylwester tylko przeznaczyć te pieniądze na coś bardziej sensownego ;)
Domi
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 35
Rejestracja: 26 Lis 2010, 21:39
Miejscowość: NDMaz. -> OM

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez crookz » 08 Maj 2011, 18:36

admin napisał(a):Ja to kojarzę :) nie będzie tak tragicznie w te dni NDM. :D Ciekawe jak dają sobie radę koncertowo, bo granie w studio, gdzie wszystko można wyprostować, to nie to samo...

edyta:

Poszukałem, poczytałem i teraz trochę pomarudzę. Moim zdaniem sam Robert M mógłby zagrać seta na dniach NDM, to byłby sądzę ciekawy wykon. :roll:



Roberta M bardzo lubiÄ™.

Justina można by było zaprosić.

Chętnie bym go rzucił ale kamieniem.

Jednak bardzo bym chciał zobaczyć deadmau5... :mrgreen:
Awatar użytkownika
crookz
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 Kwi 2011, 11:56
Miejscowość: nowy dwór maz/pólko

Re: DNI NDM - Które gwiazdy chciałbyś zobaczyć - sonda UM ND

Postprzez rather » 08 Maj 2011, 21:22

Domi napisał(a):(...)Powinna też być lepsza ochrona lub więcej patroli policji bo w zeszłym roku pod samą sceną była bijatyka panów w strojach sportowych, a służb interwencyjnych brak(...)

Poziom tych imprez, ilość ogródków gastronomicznych itp. raczej przewiduje zabawę dla panów w strojach sportowych. Po co więc psuć im radochę dodatkowymi patrolami? Bijatyka po pijaku jest przecież elementem świetnej zabawy...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron