Kodeks Dobrej Administracji w Urzędzie Miejskim w Nowym Dwor

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Kodeks Dobrej Administracji w Urzędzie Miejskim w Nowym Dwor

Postprzez nie nowy » 17 Lut 2011, 22:19

Proponuje zapoznać się z dokumentem pod nazwą jak w temacie.
Sprawdzilem - działa, tzn udało mi się powołując sie na jego zapisy połowicznie przywołać administrację do zapisów dokumentu.. A dlaczego działa? bo nie jest stosowany przez pracowników UM.
nie nowy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Lut 2011, 13:13

Re: Kodeks Dobrej Administracji w Urzędzie Miejskim w Nowym

Postprzez rather » 17 Lut 2011, 22:29

Możesz trochę jaśniej? Bo dla mnie to brzmi tajemniczo... Kiedyś podparłem się tym dokumentem w polemice z Panem Kowalskim na zmarłym tragicznie forum miejskim. Od tamtego czasu Pan Kowalski jest na mnie obrażony. Powoływałem się par. 7 punkt 4f, w którym jest mowa o tym, że urzędnik ma udzielać odpowiedzi na zadawane pytania. Okazało się, że jestem w błędzie, bo pytania zadawane na forum nie spełniają kryteriów wniosku o dostęp do informacji bo są w formie elektronicznej i w dodatku anonimowe (w dodatku bez znaczka skarbowego za 10zł :lol: ).

W wyniku tej pisaniny (i paru innych) forum miejskie zostało przez Pana Kowalskiego zamknięte... Co z perspektywy czasu bardzo mnie cieszy :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

cron