Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez Ciekawskodociekliwy » 13 Mar 2011, 10:32

W czasach gospodarki rynkowej nie ma nic za darmo, za wszystko trzeba płacić . W związku z powyższym zapytam krótko z jakich źródeł jest finansowane to forum
Ciekawskodociekliwy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 Lis 2010, 17:46

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez rather » 13 Mar 2011, 11:01

Nie wiem jak innych, ale mnie sponsoruje CIA i trochę Muammar Kaddafi (ostatnio przysłał dwa wielbłądy i trochę daktyli).
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez Ciekawskodociekliwy » 13 Mar 2011, 11:48

user rather ja na poważnie pytam , Ty natomiast zbywasz to żartem. Moje pytanie nie dotyczy źródła Twojego utrzymania bo z czasów w którym piszesz posty można wywnioskować że nie pracujesz na etacie. W czasie kampanii ostro atakowałeś J.Kowalskiego tak że się On wkurzył i zamknął forum miejskie ( a tak na marginesie na jakim etapie jest sprawa publicznego znieważenia burmistrza ). Podobnież są uzgodnienia z miastem co do linku do inicjatywy. czyżby to było konsekwencją koalicji PO z WND ?
Ciekawskodociekliwy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 Lis 2010, 17:46

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez rather » 13 Mar 2011, 12:11

Zaglądaj częściej na forum to będziesz wiedział co się dzieje w mieście. Pomysł linku na stronie miasta jest opisany w tym wątku (link). Jak widzisz nie ma w tym żadnego dogadywania się z kimkolwiek.

Co do kosztów utrzymania forum, to raczej pytanie d admina. Ale kiedy powstawała Inicjatywa Novidvor to zrobiliśmy zrzutkę po 50pln, za które między innymi zostały wydrukowane plakaty i ulotki "Chcę innego burmistrza" oraz inne opłaty. Koszt rejestracji domeny w pierwszym roku to 12zł, więc jak widzisz nie trzeba być krezusem, żeby wpływać na to co dzieje się w mieście... Nie wiem jakie będą koszty w kolejnych latach (sama domena to ok. 100zł plus do tego koszty serwera), ale myślę, że część użytkowników forum z dziką rozkoszą dobrowolnie opodatkuje się po 10zł, żeby móc dalej siać defetyzm w mieście :D

Sprawa znieważenia nie jest mi znana - ktoś o podobnym nicku był o coś oskarżany, ale nie wiem jaki finał ma dochodzenie prowadzone przez miejscowe organy ścigania. Jak wiesz ani policja, ani prokuratura nie ma w zwyczaju informować o szczegółach prowadzonych postępowań. Możliwe zresztą, że ktoś wykazał się zdrowym rozsądkiem i całą tą sprawę dawno wrzucił do kosza...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez Zbyszek » 13 Mar 2011, 13:01

Ciekawskodociekliwy napisał(a):W czasie kampanii ostro atakowałeś J.Kowalskiego tak że się On wkurzył i zamknął forum miejskie

ciekawa interpretacja
mi się do tej pory wydawało ,że głównym powodem zamknięcia forum miejskiego był strach i nieudolność osób sprawujących władzę
a tu się "On" po prostu wkurzył....
Zbyszek
 

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez rather » 13 Mar 2011, 13:36

Zbyszek bardzo zgrabnie to ujął. Powodem zamknięcia forum miejskiego było to, że Kowalski i jego ludzie nie potrafili podjąć merytorycznej rozmowy. Praktycznie nie byli w stanie obronić żadnej podjętej decyzji i wytłumaczyć powodów wielu działań (lub zaniechań) z ubiegłej kadencji. W tej sytuacji zapadła decyzja o zamknięciu forum, bo chyba uznali że takie rozwiązanie będzie dla nich mniej szkodliwe.

Być może niektóre z moich pytań zadawanych w tamtym czasie były trochę czepialskie, ale chyba taki jest przywilej mieszkańców, że w okresie wyborczym mogą zadawać pytania - również te trudne. Jeśli ktoś nie chce na nie odpowiadać, to po prostu nie musi pełnić funkcji i uczestniczyć w życiu publicznym. Ale jeśli bierze się za rządzenie średniej wielkości miastem, to powinien być na tyle przygotowany do tej funkcji, aby móc wytłumaczyć się z podejmowanych decyzji.

A jak już odpowiada na pytania to niech nie kłamie i nie kręci jak to było widać w ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi nowodworski24.pl...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez wtm » 13 Mar 2011, 17:58

", że część użytkowników forum z dziką rozkoszą dobrowolnie opodatkuje się po ..."
Ja chętnie dorzucę się do kosztów utrzymania strony.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Kto Sponsoruje Forum N.D.M.

Postprzez rather » 13 Mar 2011, 18:13

Jak przyjdzie pora opłacenia domeny i serwera, to pewnie admin zadmie w róg, ale życzliwe deklaracje cieszą już teraz :)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron