OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 22 Gru 2015, 22:44

Anonymus napisał(a):Słyszałem ,że jak dostał Pan prezent na radzie miasta nie był Pan taki wesoły :lol:


Prezent był ciągiem dalszym wpisu o tym, że inteligentni inaczej radni będą butelkować e. colę, więc świadczy raczej o darczyńcy niż ratherze...
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 22:50

@Marcin.Skr jak Pan dzielnie broni naszych zacnych inicjatorów w każdym wątku(czyżby jakiś profit z tego tytułu?). A jeśli chodzi o nick to po to jest forum aby dyskutować. Nazwisko jest tu mało ważne...
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 22:52

Nie ustosunkował się Pan do poprzedniego postu Panie Jakubowski...
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Marcin.Skr » 22 Gru 2015, 23:05

Dość niedokładnie pan czyta forum :). Tak bronię, że obecnie właściwie jedynym, a głównym na pewno, argumentem walącym w komitet to historia z moim dziadkiem i zbieraniem podpisu. Faktycznie, dzielnie bronię :D. Dokładając p. Szymańskiemu czy nieraz wytykając brak działania lub nietrafione pomysły :).

Odpowiadając na pytanie o profit. ŻADEN. Pana Jakubowskiego to chyba raz na peronie widziałem (taki siwy w dłuższych włosach częstował kawą). Marka Wiewiórskiego raz na spotkaniu, podobnie jak p. Tomasza, gdy również mocno wbijałem szpilę. Generalnie jestem niesterowny :). Zresztą, swego czasu sama p. Nadrzycka podpytywała mnie, czy nie chciałbym w WND podziałać, to właściwym osobom by mnie przedstawiła :).

Przy okazji zapytam, bo może niepotrzebnie czas tracę - jakie stawki są w WND za pisanie na forum lub fejsie? Opłaca się?

Wiadomo, Internet rządzi się swoimi prawami :). Tylko mnie zawsze zastanawiają ci poplecznicy: Suweren, GallAnonim, Anonymus. Czekam na Wincentego Kadłubka. W temacie internetowych mądrości
Image
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 23:11

Ja nie hejtuję tylko zadaję pytania, na które jakoś ciężko o odpowiedź na tym forum...
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Marcin.Skr » 22 Gru 2015, 23:17

Nadal czekam na info o tych stawkach :). Od postu? Repliki? Było pytanie do mnie czy mam profity, odpowiedziałem dość konkretnie :). Za innych się nie wypowiadam.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 23:26

Jeśli chodzi o WND niestety nie pocieszę Pana, ale oprócz tego że niektóre osoby widziałem ze względu na funkcję jaką pełnią w mieście, nie mam z nimi żadnego związku . A profitu nie mam żadnego tak jak Pan. W wyborach do rady miasta poparłem osobę która się niestety nie dostała.. Czemu każdy kto ma inne zdanie ma być najemnikiem?
Ostatnio edytowany przez Anonymus, 22 Gru 2015, 23:28, edytowano w sumie 1 raz
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez GallAnonim » 22 Gru 2015, 23:27

Ktoś chyba się zdenerwował i odbiega od tematu którego przewodnią myślą jest bakteria E.coli.
przepraszam z grupy coli.
GallAnonim
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 19 Gru 2015, 00:09
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Marcin.Skr » 22 Gru 2015, 23:29

Czemu każdy kto nie popiera WND ma być opłacany przez ludzi z komitetu? Długo będzie trwał taki ping-pong? Jak widać w mieście nie brak ludzi myślących i działających niezależnie. Tutaj sugeruję wrócić do wątku głównego, nim posypią się osty za off top jak u GallaAnonima.

E.coli to chyba było nawet w dokumentach rozwieszanych i publikowanych przez Urząd Miasta, stąd każdy posługuje się takim pojęciem.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 22 Gru 2015, 23:32

Marcin.Skr napisał(a):Pana Jakubowskiego to chyba raz na peronie widziałem (taki siwy w dłuższych włosach częstował kawą).


Za siwe włosy oficjalnie się obrażam.

Anonymus napisał(a):Ja nie hejtuję tylko zadaję pytania, na które jakoś ciężko o odpowiedź na tym forum...


Więc odpowiadam - zgodnie z naszymi zarzutami potwierdza się teza, iż ZWiK posiadał wiedzę dużo wcześniej niż przekazał ją mieszkańcom narażając ich zdrowie na szwank. Dokumenty do których mamy dostęp już teraz potwierdzają, że było to conajmniej dobę wcześniej, poszlaki wskazują natomiast na poniedziałek. Jako, że doskonale orientuje się Pan w sprawach mieszkańców, jak również zna Pan wiek moich dzieci (choć absolutnie przypadkowo, bo nie jest Pan związany z obecnie rządzącymi), wie Pan również, że jesteśmy grupą dosyć dociekliwych i skutecznych osób, więc obiecuję, że temat ten wyjaśnimy bardzo dokładnie.

Czy mogę się do Pana zwracać per Panie Januszu?
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 23:38

Myli Pan osoby, to nie ja wspominałem o Pana dzieciach. Proszę się dokładniej wczytać w forum a co do Janusza to mam ładniejsze imię :)
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Marcin.Skr » 22 Gru 2015, 23:41

W temacie imion - nazwisko zaczyna siÄ™ M?
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 22 Gru 2015, 23:44

Anonymus napisał(a):Myli Pan osoby, to nie ja wspominałem o Pana dzieciach. Proszę się dokładniej wczytać w forum a co do Janusza to mam ładniejsze imię :)


Janusz to bardzo ładne imię - nie wiem co się w nim może nie podobać.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez Anonymus » 22 Gru 2015, 23:48

Jeśli chodzi o rozpoznawalność to opublikował Pan na portalu społecznościowym zdjęcie rodzinne więc nie problem o to że ktoś rozpozna Pana dziecko. A jeśli chodzi o Pana to jest Pan miejscowym "celebrytą". Nie o każdym piszą w gazetach.
Anonymus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Gru 2015, 21:17
Płeć: mężczyzna

Re: OSTRZEŻENIE! Bakteria E. Coli w wodzie w NDM!

Postprzez GallAnonim » 23 Gru 2015, 00:00

@Marcin.Skr owszem na ostrzeżeniu była użyta nazwa e.coli tymczasem była to bakteria z grupy coli. Informacyjnie: jest zasadnicza różnica między tymi dwiema bakteriami.

@Michał Jakubowski po pierwsze nie dzieci tylko jednego dziecka po drugie w kwestii interesowania się jak Pan to napisał chodzi o zwykłą czujność rodzica który odprowadzając swoje dziecko do przedszkola widzi jak kolega z grupy sam przychodzi do przedszkola. Możemy podyskutować jednak to odrębny temat. i proszę mnie nie straszyć bo pomyślę że to są Pana metody.
GallAnonim
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 19 Gru 2015, 00:09
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości