Zawody balonowe Burzyński Cup

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Zawody balonowe Burzyński Cup

Postprzez rather » 21 Kwi 2011, 21:55

Na stronie miasta pojawiło się ogłoszenie o zawodach balonowych (link). Bardzo fajna impreza tak na marginesie - jako jedna z niewielu (niestety!) przyciąga do miasta turystów i powoduje, że o Nowym Dworze trochę się mówi.

Ale nie o tym miałem pisać. Parę tygodni temu wspominałem o tej imprezie przy okazji dyskusji na temat "jaki zespół ma wystąpić na Dniach NDM". Pisałem wtedy, że lekkim buractwem i nadużyciem jest określenie "Międzynarodowa Mazowiecka Fiesta Balonów na Ogrzane Powietrze o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego", bo to nie Jacek Służyć Ludziom Kowalski funduje puchar tylko Burmistrz Miasta jako przedstawiciel mieszkańców. No i jak pewnie zauważyliście, na ogłoszeniu, do którego podałem link wyżej jest już "Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Fiestę Balonową BURZYŃSKI CUP 2011 o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego". Więc chyba ktoś się poczuł i zostało to zmienione.

Może będzie to jakaś nauka na przyszłość, bo pomimo 10 lat szczęśliwych rządów, Jacek Kowalski jeszcze ma sporo do nadrobienia w sferze tego co wypada a co nie i jak widać czasami ciągle mu słoma z butów wyłazi...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron