Mieszkania komunalne w mieście

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez fil » 27 Kwi 2011, 16:37

Gazeta Nowodworska piesze o mieszkaniach komunalnych, które mają teoretycznie dostawać osoby biedne i źle
sytuowane http://www.nowodworska.net/index.php?op ... Itemid=146 Takie mieszkanie
ma też Pan Burmistrz Gereluk, który zarobił w zeszłym roku 200.000 z pieniędzy miasta, a teraz mieskza z żoną w
nowym domu na Dębince. Ciekawe czemu nie odda mieszkania komunalnego dla bardziej potrzebującyhc ludzi?
fil
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Lis 2010, 23:04

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez rather » 27 Kwi 2011, 18:41

Eeee, tam - co to jest w dzisiejszych czasach jakieś marne 200 tysięcy? A mieszkanie komunalne się należy, tak jak na przykład pani Sokołowskiej z Rady Miejskiej. Dostała, wynajęła, ma dodatkową kasę, a kiedyś kupi za 10% wartości i będzie gitara. Dają to brać!
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez DOMESTOS.WC » 27 Kwi 2011, 19:31

rather napisał(a):Eeee, tam - co to jest w dzisiejszych czasach jakieś marne 200 tysięcy? A mieszkanie komunalne się należy, tak jak na przykład pani Sokołowskiej z Rady Miejskiej. Dostała, wynajęła, ma dodatkową kasę, a kiedyś kupi za 10% wartości i będzie gitara. Dają to brać!


Pani Sokołowska to ta pani z PISu. Aż się nie chce wierzyć. Tam wszyscy Prawi i Sprawiedliwi
DOMESTOS.WC
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 Kwi 2011, 19:54

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez rather » 27 Kwi 2011, 20:15

Pani Sokołowska była wielokrotnie opisywana na świętej pamięci forum miejskim. Co prawda jest z PiSu, ale pała platoniczną miłością do swego dobroczyńcy Jacka Kowalskiego i na głosowaniach podnosi łapę tak jak trzeba - de facto jest więc z WND. Przed wyborami zasłynęła tekstem, który rzuciła do swojej konkurentki w wyborach: "Konkurując ze mną odbiera pani chleb moim dzieciom". Tekst dekady :P
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez admin » 27 Kwi 2011, 20:39

KonkurujÄ…c ze mnÄ… odbiera pani chleb moim dzieciom


Chyba przydałby się przycisk "Lubię to" :)
"Srebrne usta nowodworskie" prawdopodobnie zostanÄ… przyznane tej pani :roll:
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez rather » 27 Kwi 2011, 21:24

Do "srebrnych ust" to jeszcze trzeba dopisać tego gościa, który na stronie miejskiej wrzucił lizusowski artykuł (link) o tym jakie sukcesy ma WND w Twierdzy pod przewodem Szmytkowskiego :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez fil » 28 Kwi 2011, 11:26

Urzędnicy z miasta dostają duże pensje, mieszkania a później mogą jeszcze je kupić. A biedni ludzie czekają na mieszkanie komunalnie
nie wiadomo jak długo bo miejscy urzędnicy dostali je po znajomosci i nie wiadomo za co. Jak ktoś ma swój nowy dom to po co mu jescze jest
mieszkanie komunalne? Niech odda, zeby dostali bardizej potrzebujÄ…cy.
fil
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 Lis 2010, 23:04

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez rather » 27 Maj 2011, 12:22

Mamy kolejne sprostowanie. Wiceburmistrz Gereluk nie ma domu na Dębince, ma go za to wiceburmistrz Mikuszewski (ciekawe w takim razie czy to między innymi od niego miasto kupiło działkę pod ulicę, która ma biec przez osiedle?). Jacek Gereluk ma za to mieszkanie w Twierdzy, które dostał jeszcze w latach 90 i we własnym zakresie wyremontował. OK - przyjmuję te wyjaśnienia, pytanie tylko czy przyjmą je mieszkańcy, którzy zarabiają na przykład 50.000zł rocznie i nie mają co liczyć na mieszkanie komunalne, tylko muszą brać komercyjny kredyt i spłacać go na normalnych zasadach? Bo nikt im raczej nie da mieszkania za friko i do tego pracy na miejscu, gdzie mogliby zarobić może nie 200 tysięcy, ale przynajmniej 100 tysięcy rocznie.

Dodatkowo dwie refleksje przy tej okazji się nasuwają. Pierwsza dotyczy samego odnoszenia się do wpisów na forum. Ciekawi mnie dziwna niechęć lokalnych samorządowców do jakiejkolwiek dyskusji z mieszkańcami - chociażby poprzez forum. A już zupełnie nie rozumiem niechęci do prostowania wpisów, które mijają się z prawdą.

Druga refleksja dotyczy mojej skromnej osoby. To, że jestem najbardziej aktywnym użytkownikiem i jednym z moderatorów nie oznacza, że w jakikolwiek sposób mam wpływ na to co się na forum dzieje. Może jedynie przez moderację wpisów, ale tylko takich, które są niezgodne z regulaminem. Nie wnikam czy to co ktoś pisze jest prawdą czy nie, bo po prostu nie mam możliwości weryfikacji. Każdy użytkownik odpowiada za informacje, które podaje i każda osoba, która założy konto na forum może się do tych wpisów donieść. Jeśli nikt kto jest opisywany nie zadaje sobie trudu, żeby wejść na forum i polemizować z niezgodnymi z prawdą wypowiedziami - to jego zmartwienie. Proszę jednak nie nagabywać mnie o usuwanie wpisów, bo nie na tym polega prowadzenie dyskusji na forum.

Zastanawia mnie też to święte oburzenie na wpisy i troska o to, żeby forum novidvor trzymało poziom, a użytkownicy postępowali zgodnie z przyjętymi normami obyczajowymi. Szkoda tylko, że kiedy na forum miejskim w czasie kampanii wyborczej urzędnicy miejscy wraz z wybranymi członkami rodzin i znajomymi urządzili na mnie nagonkę to nikomu to nie przeszkadzało. Pamiętamy kilku trolli, którzy nie mieli zahamowań z czymś takim jak poziom dyskusji, straszenie i osobiste wycieczki na niskim poziomie. I wtedy jakoś ani obecny radny powiatowy ani żona wysokiego urzędnika samorządowego nie mieli problemu z tym, że pisze się o kimś nieprawdę albo ubliża mu w jakiś mało przyjemny sposób. Ale rozumiem, że kampania uświęca środki...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Mieszkania komunalne w mieście

Postprzez ukasz » 27 Maj 2011, 14:43

Poziom tego forum nie jest wcale taki słaby. oczywiście zdarzają się jakieś bardziej osobiste wycieczki, ale głównie opiera się ono na wypowiedziach użytkowników na tematy, o których słyszeli bądź mają jakieś informacje. Jeśli komuś nie podoba się jakiś wpis na forum dotyczący znanego mu tematu to zawsze może go sprostować i wypowiedzieć swoje zdanie w ramach obrony. Myślę, że wprowadzenie cenzury bądź usuwanie niekorzystnych dla rządzących wpisów byłoby kompletną porażką. To byłaby taka nowodworska komuna - @rather - nie daj się!
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron