Działa już forum miejskie.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez RafaÅ‚ » 18 Lis 2010, 11:49

Jasio napisał(a):Oczywiście po raz kolejny pan się myli. Otóż winę za atmosferę na forum miejskim a w konsekwencji jego zamknięcie nie ponosi Pan Burmistrz Jacek Kowalski tylko sami jego użytkownicy. Myślę że w całym kraju nie znajdzie się druga taka władza, która pozwoliłaby przez tak długi czas i to podczas kampanii wyborczej na opluwanie i oczernianie siebie przez mikroskopijną garstkę zakompleksionych ludzi.

:lol: po trzykroć. ciekawe kto spam wklejał,a tak nawiasem, czy to nie w urzędzie neta obsługuje quest?
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 11:55

mcba napisał(a):Legionowo - Pytania do burmistrza w wersji elektronicznej i takież same odpowiedzi...
Serock - Burmistrz przyjmuje interesantów przez 3 godziny tygodniowo bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu;

Panie Rather dlaczego jesteś tak obłudny? Porównujesz na maxa ocenzurowane pytania, których nikt nigdzie nie widzi w czasie rzeczywistym a prawdopodobnie większości w ogóle i pięknych odpowiedzi promujących tak w nawiasie prezydenta a nie jak piszesz burmistrza do naszego forum miejskiego. Proszę pochyl głowę i posyp ją popiołem jeszcze raz.

Pan Burmistrz Jacek Kowalski i jego Z-cy przyjmują w każdy poniedziałek od 9-17 a zapisy są tylko po to żeby naraz nie przyszło np 100 osób i godzinami nie czekali w kolejce.
Proszę chociaż raz przyznaj rację, że nie masz racji. Wiem, że trudno ale spróbuj.


Proszę poczytać sobie trochę swoich postów (np wycieczka do Chin), Twierdzaka i innych może odświeży się pamięć.

Widzę że wywiad już działa. Urząd o ile wiem nie korzysta z Qesta ale ja tak.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez RafaÅ‚ » 18 Lis 2010, 12:13

Jasio napisał(a):


Widzę że wywiad już działa. Urząd o ile wiem nie korzysta z Qesta ale ja tak.

tak tylko zapytałem, bo to to chyba ba nawet na pewno ;) zbieg okoliczności
http://www.quest-net.pl/
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez rather » 18 Lis 2010, 12:26

Jasio napisał(a):
mcba napisał(a):Legionowo - Pytania do burmistrza w wersji elektronicznej i takież same odpowiedzi...
Serock - Burmistrz przyjmuje interesantów przez 3 godziny tygodniowo bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu;

Panie Rather dlaczego jesteś tak obłudny? Porównujesz na maxa ocenzurowane pytania, których nikt nigdzie nie widzi w czasie rzeczywistym a prawdopodobnie większości w ogóle i pięknych odpowiedzi promujących tak w nawiasie prezydenta a nie jak piszesz burmistrza do naszego forum miejskiego. Proszę pochyl głowę i posyp ją popiołem jeszcze raz.

Panie Jasio czytaj Pan co piszesz i cytujesz, bo nie wiem już, czy te zarzuty są do mnie czy do mcba? Poza tym za pisanie, że prezydent Legionowa cenzuruje pytania można trafić do kozy, więc radzę uważać...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez Jasio » 18 Lis 2010, 12:33

Sprawdziłem umowa z Qesta z Urzędem wygasła około 3 lat temu. Ale widzę że jesteście już blisko do zdemaskowania Jasia ;) . Obiecuję że po wyborach sam się ujawnię bo nie chcę teraz robić sobie reklamy. Poza tym jak burmistrz się dowie że zajmuję się takimi głupotami to mnie chyba zabije.

Ups. Przepraszam :oops: ale ja jestem jeden was dużo. A kozy lubię miłe pożyteczne zwierzątka.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez RafaÅ‚ » 18 Lis 2010, 13:08

Jasio napisał(a): Poza tym jak burmistrz się dowie że zajmuję się takimi głupotami to mnie chyba zabije.


Szacun :) ja tam bym premię dał , gdyby ktoś tak bezgranicznie , nie patrząc na to co pisze dbał o moje dobre imię
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez mcba » 18 Lis 2010, 21:49

Jasio rzeczy samej pomyliłem się pewnie z pospiechu bo mało czasu miałem o czym też napisałem ... Sypie głowę popiołem po raz pierwszy wedle życzenia ;) oraz informuję, że post edytowałem...

Co do odpowiedzialności uważam, że ponoszą go wszyscy po trochu, włącznie z panem Kawalskim... jeżeli uważał, że odpowiadanie na pytania w trakcie kampanii wyborczej jest nieetyczne to mógł o tym poinformować i zamknąć dział pytana do burmistrza... po takim działaniu nikt nie miałby do niego pretensji(o ile przed tym zamknięciem odpowiedziałby przynajmniej w większość na pytania, które mu zadano) ...

I podkreślam to co napisałem poprzednio, że gdyby odpowiedzi na zadane pytania padały, to [b]może byłaby[/] ta "burzliwa dyskusja" dużo słabsza ...

Dodam jeszcze, że w przytoczonych przykładach komunikacja z mieszkańcami jest na pierwszy rzut oka, na dość wysokim poziomie w przeciwieństwie do sytuacji w NDM ...

pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez nowodworzanin18 » 18 Lis 2010, 22:38

Moi drodzy, myślę że z tym problemem trzeba walczyć inaczej.
Albo coś jest i działa dobrze, albo coś nie istnieje i nie działa. Więc skoro na forum NDM był taki dział z pytaniami do burmistrza to powinien on działać na wysokim poziomie. Poza tym posty powinny być pisane z kont imiennych, a nie ze zbiorczego konta "administratora". To powinno być jak w dobrych systemach zarządzania. Jest pytanie, UM ma kilka dni na zapoznanie się ze sprawą i po np. 4 dniach max powinna być udzielona odpowiedź. Nie powinno być sytuacji że odpowiedzi nie ma.
Jeśli ktoś uważa że jest to awykonalne, to będzie tylko jeden sposób, zamknięcie tej możliwości. Bo skoro ktoś zadaje pytanie, w specjalnym wątku to znaczy że chce się czegoś dowiedzieć od władz, a jeśli odpowiedzi nie ma to jest przez władze olewany.
To jakaś selekcja ludzi, panu X odpowiemy, a temu Y już nie?
Poza tym wydaję mi się że moderacja i administracja forum nie powinna być zrzeszona z UM tylko powinna być niezależna.
Nie ma co się oszukiwać, ekipa rządząca w tej kwestii się trochę wykrzaczyła, teraz pozostaje nadzieja że jak forum będzie otwarte to wszystko będzie działać jak należy ;)
Trzeba dążyć do doskonałości.
nowodworzanin18
 

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez J-23 » 18 Lis 2010, 22:48

Jasio powiedział(a)
Jasio napisał(a):Wracając do podstawowego wątku - wobec powszechnego lamentu dotyczącego zamknięcia forum odwiedziłem oficjalne strony miast, które zdaniem Państwa są wzorem do naśladowania. Były to: Legionowo, Serock, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Pułtusk, Sulejówek, Płońsk, ..............................................................................................................................................................................

Idąc dalej próbowałem na google znaleźć jakieś oficjalne forum miejskiej licząc że wyskoczą mi setki wyników. I co? Znalazłem aż 1 http://www.forum.andrychow.pl/ ups!
Może ktoś mi pomoże bo chętnie poczytam na jakimś forum jak to mieszkańcy chwalą swoje władze.

==================================================================================================================================== Zakroczym i Nasielsk posiadają forum, a w Pomiechówku na stronie urzędu można zadać pytanie Wójtowi
J-23
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 19
Rejestracja: 13 Lis 2010, 16:32

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez Jasio » 19 Lis 2010, 03:04

Przepraszam możesz podać linki bo jakoś nie mogę znaleźć tych forum.

W Zakroczymiu jest natomiast zakładka "pytania do burmistrza" z taką informacją:

Uprzejmie informujemy, że
publikowane w serwisie odpowiedzi Burmistrza są udzielane wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych Burmistrza i Urzędu
pytania od anonimowych internautów (tych którzy nie wpiszą prawdziwego adresu e-mail lub telefonu) mogą pozostać bez odpowiedzi
nie wszystkie pytania i odpowiedzi będą prezentowane na na łamach tego serwisu gdyż wiele odpowiedzi jest udzielanych drogą e-mailową.

Przepraszam czy jesteście za taką formą kontaktu z władzami (podobnie jest w Legionowie). Myślę że Burmistrz może takie zasady spokojnie wprowadzić od jutra. Kto jest za? Proszę się wpisywać.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez J-23 » 19 Lis 2010, 18:24

Jasio napisał(a)
Jasio napisał(a):Przepraszam możesz podać linki bo jakoś nie mogę znaleźć tych forum.

W Zakroczymiu jest natomiast zakładka "pytania do burmistrza" z taką informacją:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
postaram się poszukać tych adresów otworzę historie i przelecę po kolei adresy
J-23
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 19
Rejestracja: 13 Lis 2010, 16:32

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez jedliry0 » 19 Lis 2010, 19:09

Jasio napisał(a):Przepraszam możesz podać linki bo jakoś nie mogę znaleźć tych forum.

W Zakroczymiu jest natomiast zakładka "pytania do burmistrza" z taką informacją:

Uprzejmie informujemy, że
publikowane w serwisie odpowiedzi Burmistrza są udzielane wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych Burmistrza i Urzędu
pytania od anonimowych internautów (tych którzy nie wpiszą prawdziwego adresu e-mail lub telefonu) mogą pozostać bez odpowiedzi
nie wszystkie pytania i odpowiedzi będą prezentowane na na łamach tego serwisu gdyż wiele odpowiedzi jest udzielanych drogą e-mailową.

Przepraszam czy jesteście za taką formą kontaktu z władzami (podobnie jest w Legionowie). Myślę że Burmistrz może takie zasady spokojnie wprowadzić od jutra. Kto jest za? Proszę się wpisywać.



A co to, burmistrz ma tubę propagandową na tym forum. Wypowiadasz się w jego imieniu? Podejmujesz zobowiązania w jego imieniu?. A możesz burmistrza poprosić żeby zaraz włączył forum miejskie?
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez wtm » 19 Lis 2010, 19:12

A w Wieliszewie działa i nie trzeba podawać żadnych adresów e-mail. Odpowiedzi też udzielają nawet na głupie pytania.
a tu link:
http://www.wieliszew.pl/index.php?cmd=p ... t&opt=nowy
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez Jasio » 22 Lis 2010, 13:59

wtm napisał(a):A w Wieliszewie działa i nie trzeba podawać żadnych adresów e-mail. Odpowiedzi też udzielają nawet na głupie pytania.
a tu link:
http://www.wieliszew.pl/index.php?cmd=p ... t&opt=nowy


Uprzejmie informujemy, że publikowane na łamach naszej witryny odpowiedzi są udzielane na pytania dotyczące wyłącznie kompetencji i obowiązków służbowych wójta i Urzędu Gminy Wieliszew.

Regulamin funkcjonowania rubryki "Pytanie do wójta"
Odpowiedzi na pytania zadane poprzez panel "Pytanie do wójta" udziela Wójt Gminy Wieliszew.
Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych wójta, urzędu i jednostek organizacyjnych gminy.
Odpowiedzi na pytania będą publikowane na stronie internetowej w możliwie najkrótszym terminie.
Na stronie nie będą publikowane pytania:
zawierające wulgaryzmy i wyrażenia niecenzuralne,
zwiÄ…zane z tematykÄ… wyborczÄ…,
których autor zaznaczy, że sobie tego nie życzy,
oskarżenia lub treści obraĽliwe.

Pytanie do wójta
Wypełnij poniższy formularz.........

Czy to naprawdę jest wzór do naśladowania? Nie ma lepszych? Czekam na dalsze przykłady.
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Działa już forum miejskie.

Postprzez admin » 22 Lis 2010, 14:11

Jasio napisał(a):
wtm napisał(a):Czy to naprawdę jest wzór do naśladowania? Nie ma lepszych? Czekam na dalsze przykłady.


Jasiu, może zamiast podawania przykładów wypracowalibyśmy wspólnie jakieś sensowne rozwiązanie?
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron