Plaża za targowiskiem miejskim

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Plaża za targowiskiem miejskim

Postprzez cekalto1 » 17 Sie 2017, 16:29

To są jakieś kpiny, we wtorek po południu postanowiłem wybrać się na plażę na wysokości targowiska wszystko niby ok ale po dojsciu do wydzielonego miejsca dozwolonego na kąpiel okazuje się że mamy ograniczony pas o szerokości około 10 m w kierunku nurtu również jest pas wody ograniczony czerwonymi bojami gdzie głębokość wody sięga dzieciom do łydek. Za żółtymi 10 m dalej mamy kolejny pas wody ograniczony żółtymi bojami gdzie jak widać na załączonym zdjęciu woda sięga do kolan. Ten olbrzymi akwen wodny do kąpieli obserwuje 2 ratowników. Już pominę fakt że po dnie snuje się podwodna roślinność a dno jest zamulone. Nie dziwię się że wypoczywających na tym dużym eldorado było zaledwie kilkanaście osób. proponuję udać się na plaże przy rzece Wkrze tam warunki są o wiele lepsze do wypoczynku pomimo dużej liczby plażowiczów. Czy w końcu ludzie w nowym dworze pójdą po rozum do głowy i zmienią włodarzy ? Tylko patrzeć jak miasto stanie się dzielnicą Legionowa.
Załączniki
Screenshot_8.jpg
cekalto1
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Gru 2015, 10:53
Płeć: mężczyzna

Re: Plaża za targowiskiem miejskim

Postprzez rather » 17 Sie 2017, 22:32

Podziwiam desperację - kąpiel w tym miejscu to duże wyzwanie. Ja już dawno przestałem korzystać z "atrakcji" serwowanych mieszkańcom przez władze miasta. Naprawdę - szkoda zdrowia i nerwów...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości