WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez adaman1tos » 25 Paź 2017, 19:13

W najnowszym wydaniu Gazety Nowodworskiej w dziale Interwencje str. 7 pojawil sie interesujacy artykul "Mieszkaniec: Prezes mnie straszyl". Warto przeczytac zeby komus nie przyszlo do glowy zglaszac do wodociagow podejrzany zapach wody z kranu. Moze to sie skonczyc telefonem z grozbami od samego ojca chrzestnego... Ups przepraszam chcialem powiedziec od samego Prezesa wodociagow nowodworkich.
Tak na marginesie interesujace, ze tuz przed ujawinieniem przez sanepid faktow skazenia wody w szkolach i przedszkolach bakteria coli problem smierdzacej wody z kranu zglaszany byl przez mieszkancow NDM do wodociagow.
adaman1tos
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 40
Rejestracja: 26 Kwi 2014, 08:02
Płeć: mężczyzna

Re: WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez rather » 26 Paź 2017, 10:04

Czym straszy? Odciętym łbem konia w łóżku? :lol: :lol: :lol:
A tak całkiem serio - ja rozumiem, że co niektórym po awansie ze strażnika miejskiego na prezesa spółki mogło się zupełnie przewrócić w dupie, ale to już jest lekka przesada. Jak widać pan prezes przed wejściem do gabinetu chyba nie ma w zwyczaju wyciągać słomy z butów... :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez Bescon » 26 Paź 2017, 14:53

Rozumiem co macie na myśli panowie i dobrze, zgadzam się.... zrobię to.... Umówcie mnie z prezesem i jego zastępcą. Niech nasi informatorzy wywęszą gdzie się spotkamy. Upierajcie się żeby to było miejsce publiczne: bar, restauracja, gdzieś gdzie są ludzie, żebym się czuł bezpieczny. Zaczną od obmacania mnie więc nie mogę mieć broni przy sobie. Ale jeśli rather wykombinuje jak mi tam podrzucić broń.... zabije ich obu.

I jeszcze jedno. To nie sprawa osobista tylko interesy mieszkańców.
Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez rather » 26 Paź 2017, 15:54

Świeżo po lekturze Ojca Chrzestnego? :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez Bescon » 27 Paź 2017, 20:22

Takie rzeczy się pamięta na całe życie. :)
Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: WodociÄ…gowa "Cosa nostra"

Postprzez BURBUL » 28 Paź 2017, 06:49

Słyszałem, że po tych pogróżkach Bescona, prezio wszystkich szefów " cosa nostra " przeniósł swoje biuro do kanałów i chroni go ekipa " Norka " a na bramce stoi motorniczy Karol :lol: :lol: :lol: Można się z nim skontaktować tylko poprzez rurę w klozecie :shock: :shock: :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości