Podziękowanie dla Straży Miejskiej

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Podziękowanie dla Straży Miejskiej

Postprzez kundzia » 28 Paź 2017, 21:22

Chciałabym serdecznie podziękować nowodworskiej Straży Miejskiej za wczorajszą interwencję przy torach w okolicy cmentarza.
Sytuacja, której byłam świadkiem w trakcie sprzątania nagrobka wręcz mroziła krew w żyłach! Dwóch chłopców w wieku ok 9-11 lat urzadziło sobie zabawę na zakręcie torów, wbiegajac na nie, zostawiając jakis przedmiot i uciekając tuż przed jadącym pociągiem. Gdy jeden z nich o mały włos nie wpadł pod nadjeżdzające pendolino, pojawił się jakiś mężczyzna i pogonił malolatów, niestety wrócili jak tylko ten się oddalił i po jakimś czasie "zabawę" zaczęli od nowa! W momencie, gdy ja próbowałam się dodzwonić na 112 (oddzwonili po kilku minutach), zobaczylam dwa patrole Straży Miejskej nadjeżdzające od ul. Nałęcza i od wiaduktu. Strażnicy zajęli się dzieciakami. Nie wiem, czy to "czujne oko" monitorigu, czy zawiadomiła ich osoba równie jak ja przerażona pomysłowością gówniarzy, mniejsza o to..w każdym bądź razie, jako matka łobuziaków w podobnym wieku, cieszę się, że jest ktoś na kogo można liczyć gdy dzieci fantazja poniesie ☺
kundzia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Sie 2013, 20:47
Płeć: kobieta

Re: Podziękowanie dla Straży Miejskiej

Postprzez KaloNDM » 29 Paź 2017, 13:47

Echa ta nasza nowodworska Milicja i ich półtorej patrolu na cały powiat ;)
Szacunek dla patrolu SM, który specjalnie zjechał z rejonu Twierdzy Modlin, żeby wspomóc drugą załogę. Jak widać są PRIORYTETY i priorytety.
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Podziękowanie dla Straży Miejskiej

Postprzez Bescon » 08 Lis 2017, 21:31

Bescon
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 67
Rejestracja: 01 Sie 2014, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Podziękowanie dla Straży Miejskiej

Postprzez FlashNDM » 12 Lis 2017, 22:57

KaloNDM napisał(a):Echa ta nasza nowodworska Milicja i ich półtorej patrolu na cały powiat ;)
Szacunek dla patrolu SM, który specjalnie zjechał z rejonu Twierdzy Modlin, żeby wspomóc drugą załogę. Jak widać są PRIORYTETY i priorytety.

Hehehe...Imć pan Kalo jak już coś powie,to zawsze do smiechu.. :lol:
FlashNDM
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 157
Rejestracja: 04 Lut 2014, 22:41
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron