Przegrana Nowego Dworu w plebiscycie Faworyt 25-lecia

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Przegrana Nowego Dworu w plebiscycie Faworyt 25-lecia

Postprzez jacenty » 03 Mar 2018, 07:55

Od gali 25-lecia Tygodnika Nowodworskiego upłynęło już trochę czasu a mnie jedna rzecz nie daje spokoju.
Dlaczego burmistrz Nowego Dworu przegrał w plebiscycie Faworyt 25-lecia z wójtem Czosnowa, Antonim Krężlewiczem?
Gdy ogłoszono nominacje na Samorządowca 25-lecia, to uważałem, że Jacek Kowalski wygra ten tytuł. A okazało się, że przegrał i to z wójtem małej wioski.
Podobnie też, tak doświadczony nowodworski samorządowiec Krzysztof Bisialski zdobył mniej głosów od Marcina Gągolewskiego, którego nikt nie zna.
Niech ktoś mi wyjaśni, o co tutaj chodzi? Dlaczego obydwaj panowie nie zebrali potrzebnej ilości głosów, żeby wygrać?
Czy tracą poparcie mieszkańców Nowego Dworu?
jacenty
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 Lut 2018, 11:06
Płeć: mężczyzna

Re: Przegrana Nowego Dworu w plebiscycie Faworyt 25-lecia

Postprzez tk28 » 03 Mar 2018, 13:38

Bisialskiego to trudno żeby ktoś w ogóle lubił, a Kowalski wielkimi krokami zbliża się do tego samego poziomu "sympatii".
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Przegrana Nowego Dworu w plebiscycie Faworyt 25-lecia

Postprzez rather » 05 Mar 2018, 15:00

Cały ten plebiscyt to jeden wielki bullshit. Jedną z nagród (Firma 25-lecia) dostał syn "redaktora" Koryckiego pracujący w czymś co się nazywa Genealogia Polska https://www.facebook.com/rodzinakorycki ... nref=story. Ciężko już nawet określić, że Tygodnik Nowodworski schodzi na psy...
Załączniki
kor.png
kor.png (446.15 KiB) Obejrzany 4067 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron