Do naiwniaków, którzy chcieli 1 lipca pływać w basenie

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Re: Do naiwniaków, którzy chcieli 1 lipca pływać w basenie

Postprzez Mavgan » 04 Lip 2011, 21:31

przecież to jest super temat dla jakiejś tv. Niech widzą inni jak można oszczędzać i zarazem dbać o zdrowie mieszkańców. Przecież za ciepłą wodę trzeba płacić ( i to nie mało) a zimna woda zdrowia doda......buhahahhaha
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Do naiwniaków, którzy chcieli 1 lipca pływać w basenie

Postprzez rather » 11 Lip 2011, 21:04

Polazłem dziś na basen, bo w końcu z moich pieniędzy zbudowali to trzeba korzystać. Byłem ok. 20.15 i pani kasjerka uprzejmie poinformowała, że nie ma po co czekać bo chyba już nikt nie wejdzie. Przed kasami stała kolejka ok. 20 osób, które chciały wejść na basen, ale nie wpuszczali, bo w środku już było za dużo ludzi.

Pierwsza próba nieudana - jutro spróbuję znowu :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Do naiwniaków, którzy chcieli 1 lipca pływać w basenie

Postprzez rather » 12 Lip 2011, 10:48

Byłem dziś na basenie - rano nie ma tłumów więc zachęcam do korzystania w godzinach porannych. Nie będę krytykował co mi się nie podoba, bo basen już stoi i chyba nie ma sensu pisać o rzeczach, które wymagałyby przeróbek - jest jaki jest i dobra.

Co do samej wody to ciągle ma jeszcze jakiś taki lekki posmak. Coś jakby po moczonych niedawno dwóch burakach, albo czymś takim... :lol: :lol: :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

cron