Niezły kandydat #PrzyszłośćJestDziś

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Niezły kandydat #PrzyszłośćJestDziś

Postprzez MDK » 25 Mar 2024, 13:29

Postanowiłem napisać post tutaj ponieważ wszystkie facebookowe fora nowodworskie są tak niezależne jak TV Росия w Rosji.
W końcu po roku znalazłem tego typa, co to dowartościowuje się brodą. Słuchaj no, Skrzypczak! Pamiętasz sytuację rok temu jak zaiwaniałeś na rowerku, że mało nie odpadło tobie to prawdopodobnie przyklejane owłosienie na twarzy? Troje dorosłych szło ulicą Młodzieżową na Osiedlu Młodych od strony szkoły nr 7 po chodniku w stronę placu zabaw, a obok nich jechała 2 dzieci na rowerkach. Na wysokości lodziarni jedna z mam zauważyła ciebie jak zasuwasz po chodniku na rowerze i w ostatniej chwili zatrzymała dziecko na rowerku, a ty minąłeś je o centymetry celowo i nie użyłeś dzwonka chociaż miałeś i nawet nie zwolniłeś. Na zwróconą uwagę zacząłeś drzeć jałopę i ciskać się z łapami. Akurat nie było mnie wtedy przy żonie, bo zrobiłbym z ciebie wiatrak. Fajnie, że zdecydowałeś się na start i pokazałeś swoją niewyjściową facjatę, bo takim cudem wiem kim jesteś. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy. Fajna ta #Przyszłość Jest Dziś
( https://www.facebook.com/10008163956500 ... 6178790364 )
Załączniki
bielec.jpg
MDK
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Mar 2024, 21:30
Płeć: mężczyzna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości