Projekt "Widły Trzech Rzek"

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Projekt "Widły Trzech Rzek"

Postprzez nova » 19 Lis 2010, 09:40

Jasiu, może wyjaśnisz, o co chodziło w projekcie "Widły Trzech Rzek"?? Dlaczego niewiele (albo zgoła nic) nie zostało z tego projektu?? Wspomnę tylko, że kwota ponad 7 mln zł. pochodziła z funduszu EQUAL. Porażka! :cry:
Ostatnio edytowany przez admin, 19 Lis 2010, 09:44, edytowano w sumie 1 raz
Powód: To jest temat dla nowego wątku. Zatem wydzieliłem. A.
nova
 

Re: Projekt "Widły Trzech Rzek"

Postprzez mcba » 19 Lis 2010, 14:17

Nie żebym się czepiał ale czemu pytanie jest skierowane bezpośrednio do Jasia? Zaznaczam, że nie wiem, kto się kryje pod tym nickiem i nie chcę wiedzieć... wiem natomiast, że z całą pewnością stara się być opozycją do większości tu obecnych... Po prostu mam wrażenie, czytając powyższy post, że to jest atak w kierunku Jasia ;p

Co ważniejsze sam jestem ciekawy o co dokładnie chodzi... bo program chyba ciągle funkcjonuje i jeżeli dobrze pamietam chodzi o rozwój turystyki głównie agroturystyki chyba że coś pokręciłem ... w każdym bądź razie miasto NDM ciągle widnieje na liście członków na stronie internetowej "LOT 3 RZEK"
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Projekt "Widły Trzech Rzek"

Postprzez nova » 19 Lis 2010, 14:51

Nie mam zamiaru atakować ani Jasia, ani kogokolwiek.. Zwróciłam się do Jasia niejako przypadkowo i na okoliczność zupełnie innego tematu.
Projekt już nie istnieje. Ja nie mam pełnej wiedzy na ten temat, więc może Jasio, jako ten, który jest blisko źródła.. Zapewniam, że warto się bliżej przyjrzeć tej sprawie - choćby z czysto finansowego punktu widzenia.
nova
 

Re: Projekt "Widły Trzech Rzek"

Postprzez admin » 19 Lis 2010, 15:19

Zachęcam zajrzeć na samym początku dyskusji tutaj. Warto się zapoznać z tym małym podsumowaniem. I dopiero zacząć dyskutować.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Projekt "Widły Trzech Rzek"

Postprzez nova » 19 Lis 2010, 19:51

Admin, to bardzo cenna uwaga. Dzięki :D Ale tam nie ma słowa o pieniądzach, które przepłynęły przez ten projekt i o tym, jak je wykorzystywano.
nova
 


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 35 gości

cron