Wybory w Nowym Dworze Maz.

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez admin » 21 Lis 2010, 22:03

Są jakieś gorące informacje? Będzie dogrywka?
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez mcba » 21 Lis 2010, 23:09

najlepiej w pierwszej turze jakby się wyłonił zwycięzca bo szkoda kasy ;p
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez RafaÅ‚ » 22 Lis 2010, 08:27

Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez tk28 » 22 Lis 2010, 09:07

Wszystko wskazuje na to, że ilość plakatów, ulotek i kłamstw przekłada się na większe poparcie w takiej zatęchłej i skorumpowanej mieścinie jak NDM. Wychodząc wczoraj z obwodu nr 4 po głosowaniu usłyszałem takie słowa z ust czterech starszych pań-emerytek -"Eh ważne, że obowiązek obywatelski spełniony", to jest właśnie nowodworska mentalność. Dodam, że panie te to te same, które przez wszystkie ciepłe miesiące przesiedziały na ławce pod trafo przy górce na ulicy Sempołowskiej i soczyście obgadywały wszystkich przechodniów a w przerwach chodziły się modlić do kościółka. Po ogólnych informacjach z kraju stwierdzam, że Polacy jednak lubią być okradani, oszukiwani i kochani w pupy. Dziękuję.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez admin » 22 Lis 2010, 09:14

No to będzie biednie dalej...i żadnej 2 tury wyborów nie będzie...
Na zmianę mentalności to pewnie potrzeba będzie ze 20 najbliższych lat...
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez nowodworzanin18 » 22 Lis 2010, 09:22

No co tutaj oszukiwać, znowu złodzieje będą nami rządzić...
Co do drugiej tury, jeszcze jest cień szansy, bo 6 okręgów jeszcze nie jest zliczonych...
nowodworzanin18
 

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez 7 Godzin Snu » 22 Lis 2010, 09:38

http://www.youtube.com/watch?v=HeXWnGYsoS0


Co tu duzo mowic, wyborcom oraz wybranym wypada tylko zadedykowac piosenke....
ps. osobiscie nie jestem zaskoczony wynikami, wszak jeden z troli pisal juz jakis czas temu o 3 tysiacach glosow na pana Kowalskiego... :roll:
7 Godzin Snu
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 Lis 2010, 16:38

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez ninel » 22 Lis 2010, 10:05

7 Godzin Snu napisał(a):ps. osobiscie nie jestem zaskoczony wynikami, wszak jeden z troli pisal juz jakis czas temu o 3 tysiacach glosow na pana Kowalskiego... :roll:

I mam wrażenie, że trochę za dużo w tym przypadku powiedział...

No ale wygrana pana K. była do przewidzenia - w wyborach samorządowych, nawet najwięksi idioci z największym elektoratem negatywnym dostają najwyższą ilość głosów, jeżeli startują na drugą kadencję.

P.S. Gratuluję panu Ozdarskiemu drugiego miejsca, to było dla mnie zaskoczenie. Myślałem, że będzie ostatni...
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez Jasio » 22 Lis 2010, 13:36

Kowalski Jacek - 7300
Ozdarski Marcin- 1635
Mędrecki Henryk - 1040
Laur WÅ‚odzimierz - 857

Całą winę za porażkę, jak zwykle możecie zrzucić na Pana Burmistrza Jacka Kowalskiego. :P
Ile razy można nadstawiać drugi policzek?
Awatar użytkownika
Jasio
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 13 Lis 2010, 19:04

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez nowodworzanin18 » 22 Lis 2010, 16:06

Jasiu, głupi ma zawsze szczęście, ot i tyle...
nowodworzanin18
 

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez twierdzak » 22 Lis 2010, 16:35

Gratuluję świetnego wyboru mieszkańcom Twierdzy, ogłaszam nastepne 4 lata nijakości, brudu, biedy, nędzy i na resztę niech odpowiedzą sobie mieszkańcy Twierdzy.

Gratulacje dla p. Marcina Ozdarskiego za zajęcie 2 miejsca, te ponad 1000 głosów to jest naprawdę spory elektorat, nie zmarnujmy tego pomóżmy panu Marcinowi, by patrzył na ręce dokładnie obecnemu nowo wybranemu najjaśniej nam panującemu wielmożnemu, wszechmogącemu p. Jackowi Kowalskiemu. :P
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez tk28 » 22 Lis 2010, 17:21

Teraz pozostaje tylko uświadomić nowodworskiemu motłochowi jaki popełnił błąd i dał się omamić plakacikami pełnymi kłamstw. Ewidentnie Kowalski jak i jego ekipa wie jak to się robi i np jak znaleźć ludzi, którzy będą zrywać plakaty konkurencji tuż po naklejeniu, widziałem na własne oczy, chyba nikt nie robił tego z samej sympatii. Kwestia pieniędzy na kampanię też nie jest jeszcze wyjaśniona.
Również gratuluję Panu Ozdarskiemu i jestem pewien, że ma szanse na kolejną kadencję, wszystko zależy od jego działań w ciągu najbliższych czterech lat a ten czas szybko zleci.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez wacha » 22 Lis 2010, 17:55

Nie sądziłem, żeby udało się odsunąć p.Kowalskiego od władzy. Ale dziwi mnie zachowanie ludzi z Twierdzy. Dlaczego zagłosowaliśmy tak licznie na obecnego burmistrza?

Przy okazji trzymam pana Kowalskiego za słowo zawarte w jego ulotce. Za 4 lata po głosowaniu chcę iść na kręgle lub do kina w Nowym Dworze!
wacha
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 58
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:53

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez rather » 22 Lis 2010, 18:33

Zachowajcie ulotki wyborcze - przydadzą się za 4 lata do rozliczenia składanych obietnic...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Wybory w Nowym Dworze Maz.

Postprzez twierdzak » 22 Lis 2010, 18:40

wacha powiem Ci dlaczego mieszkańcy tak zagłosowali, ponieważ połowa mieszkańców, którzy wczoraj głosowali w Twierdzy, to ludzie, którzy pracują w szkołach, urzędach i instytucjach należących do miasta i to oni trzęśli portkami, co by nowy ich najnormalniej w świecie nie wywalił i nie zesłał na dojazdy do Wawy albo jeszcze dalej. Ot i cała filozofia dlaczego mieszkańcy Twierdzy tak głosowali.
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Następna

Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości