Ścieżki rowerowe w naszym mieście

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Ścieżki rowerowe w naszym mieście

Postprzez admin » 22 Lis 2010, 19:01

W zasadzie to temat nie mój, bo zaproponował go Jasio, ale skoro nie zakładał, to ja założę.
Mam pytanie, czy w Nowym Dworze są jakieś ścieżki rowerowe? Albo czy mają zamiar być zrobione? Z tego, co pamiętam, to jak ruszała Lokalna Organizacja Turystyczna, to trochę się na ten temat mówiło...
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: Ścieżki rowerowe w naszym mieście

Postprzez Marian » 22 Lis 2010, 19:18

Tak są drogi rowerowe, chyba jedyna w naszym mieście jest przy rezydencji modlińskiej hehe tak na oko góra 100m ;)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Ścieżki rowerowe w naszym mieście

Postprzez mcba » 22 Lis 2010, 19:35

Temat poruszałem na forum miejskim w związku z opóźnieniami opublikowania koncepcji finalnej, którą opracowywało "Zielone Mazowsze"...
poniżej:
- artykuł ze strony miasta dotyczący ścieżek rowerowych
- bezpośredni link do strony koncepcji ZM
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Ścieżki rowerowe w naszym mieście

Postprzez rather » 22 Lis 2010, 21:27

Marian napisał(a):Tak są drogi rowerowe, chyba jedyna w naszym mieście jest przy rezydencji modlińskiej hehe tak na oko góra 100m ;)

O nieprawda. Jest też w tym miejscu w Modlinie. Całe 90m - kiedyś zmierzyliśmy podczas biegania. Warto pofatygować się i zobaczyć, bo to przykład świetnie wydanych pieniędzy. Chodnik po prostu nagle staje się szerszy i pojawia się znak "Droga dla rowerów", a po 90m chodnik robi się znowu wąski i stoi znak "Koniec drogi dla rowerów"....
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

cron