[MTw] Kablówka w Twierdzy

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

[MTw] Kablówka w Twierdzy

Postprzez mcba » 24 Lis 2010, 22:15

Ostatnio było wymieniane okablowanie na klatkach... tak się zastanawiam jakie są teraz ceny w tej kablówce i jaka jest oferta programowa... szukałem ich strony internetowej ale nie udało mi się znaleźć... może ktoś posiada informacje na ten temat?

pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez twierdzak » 24 Lis 2010, 22:58

cena abonamentu wacha się od tego jaki masz pakiet bo kablówka w Twierdzy należy juz do Vectry operatora ogólnopolskiego, przeważnie wszyscy chyba mają tzw. pakiet złoty i płacą po 39 zł na miesiąc, ostatnio Vectra wymieniała na swój koszt okablowanie w klatkach, z tego co mi wiadomo po nowym roku Twierdzę mają przyłączyć światłowodem do Nowiaka, i wtedy będzie możliwość zmiany pakietów, będzie można wybrać pakiet telewizji cyfrowej + fon i net. Obecnie w tym złotym pakiecie jest 39 kanałów.
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez rather » 25 Lis 2010, 01:16

Ja płacę w Vectrze na Osiedlu za net 2Mb+TV (dwa gniazdka) 88zł miesięcznie. TV jest od początku roku cyfrowa. Całość bangla dość dobrze...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez nowodworzanin18 » 25 Lis 2010, 09:24

Wy się cieszcie że macie dostęp do kablówki. Niektóre dzielnice telewizji kablowej nadal nie uświadczyły. Na Nowodworzance Vectra powiedziała że jak zapłacę za okablowanie całej ulicy to mi założą...

A co z niejakim Krakarwonem czy jakoÅ› tak? Istnieje?
nowodworzanin18
 

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez rather » 25 Lis 2010, 13:36

To uroki kablówki właśnie. Niestety ale jesteś chyba skazany na talerz, bo operatorzy typu Vectra, Aster, UPC kablują tylko bloki - tak chyba jest w całej Polsce. Na szczęście neta można już mieć w rozsądnej jakości przez sieć komórkową, więc chyba nie jest źle? Możesz też zawsze skorzystać z TPsy - chyba mają w ofercie też TV?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez wtm » 25 Lis 2010, 19:05

Mam Netię radiowo ale przechodzę teraz na Hapay-a też radiowo. Niestety trzeba zapłacić za instalację. Netia nie daje rady technicznie, mają problemy z przeciążonym nadajnikiem.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Re: Kablówka w Twierdzy

Postprzez nowodworzanin18 » 25 Lis 2010, 20:12

Telewizja przez internet z TP jest nawet spoko. Niestety gdy dekoder jest załączony, internet tak jakby delikatnie przygasa. Ale nie prędkościa, a zwisami przez zrywanie połączenia, dzieje się tak i przez Wi-Fi i przez kabel...

Co do kablówek w blokach, znam wiele przypadków że kablówki są na większych osiedlach domów jednorodzinnych czy willowych. ;)
nowodworzanin18
 


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości