Cześć

Nowy Dwór Mazowiecki - wszystko o tym, co dzieje się w naszym mieście. Wydarzenia, koncerty, imprezy, komentarze, polityka.

Cześć

Postprzez jedliry0 » 10 Lis 2010, 13:15

KtoÅ› wie co siÄ™ dzieje?
jedliry0
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 27
Rejestracja: 10 Lis 2010, 13:10

Re: Cześć

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 13:26

Kowalski prowadzi wojnę z forumowiczami :D . W następnym etapie będzie łaził po mieście i kombinerkami ciął kable do netu...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez nova » 10 Lis 2010, 14:49

Rather coś bredzi o prokuratorze.... :lol: Jakby się prokurator miał zajmować pierdołami, jak wpisy na forum, to musiałby biedaczek przepytać pół setki ludzi, a to by zajęło dobry rok. Przecież nie będziemy przepraszać za to, że mamy własne zdanie!
nova
 

Re: Cześć

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 14:59

Ja w ramach utrzymywania wysokich standardów życia politycznego mogę przeprosić :D :D :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez tk28 » 10 Lis 2010, 15:17

Witam na tym forum. No i stało się to co podejrzewałem, burmistrz doprowadził do bałaganu na forum aby mieć pretekst do zamknięcia go. W tej chwili mieszkańcom zostały zamknięte usta więc trzeba zawiadomić o sprawie telewizję np. Kurier Mazowiecki choć nie mam zbytniego zaufania do nich. Można też TVN lub Polsat oni lubią takie szopki, my mieszkańcy musimy działać bo obudzimy się z ręką w nocniku. Prawdę mówiąc na forum niewielu ludzi śledzi sytuację więc trzeba nagłośnić żeby Nowodworzanie znali sprawę dopóki jest okres przed wyborami. Później będzie za późno bo albo zostanie wybrany ponownie albo dojdzie do sfałszowania wyborów, musi zrozumieć w końcu, że z mieszkańcami nie wygra bo są różne sposoby na obalenie złych rządów. Dobrze byłoby też rozwiesić plakaty po mieście z treścią - "Burmistrz Jacek Kowalski zamyka usta mieszkańcom NDM".
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez mcba » 10 Lis 2010, 15:31

już wspominałem, że opozycja/niezadowoleni mieszkańcy mogliby się zgłosić do TVP3 jako telewizji regionalnej lub TVN Warszawa oni też chyba okolice stolicy biorą pod uwagę...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez rather » 10 Lis 2010, 15:53

To co? Smarujemy paszkwila? Ja mogę wysłać ze swojego maila. Ktoś chce się zrealizować literacko i opisać sprawę?

Przy okazji: zdaje się, że Panu Kowalskiemu się klub rozłazi... link
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 12:33

No to ładnie p.J.K. załatwił bez mydełka Michała, szkoda bo młody zdolny gracz z niego, a tu taka wpadka. No ale jestem więcej niż przekonany, że J.K. to się odbiję czkawką, natomiast z Michała jeszcze będą ludzie. Pozdrawiam Cię Michał i życze jak najwiecej strzelonych bramek. ;)
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: Cześć

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 13:47

Dokładnie - Michał poradzi sobie lepiej bez Kowalskiego, niż Kowalski bez niego
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cześć

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 18:05

Wysmarowałem mailika z opisem ostatnich wydarzeń w naszym pięknym mieście i wysłałem do kilku mediów. Ponieważ forum jest ogólnodostępne - pozwólcie, że nie ujawnię treści, ale wydaje mi się dość interesująca. Poczekajmy na rozwój wydarzeń - będę Was informował na bieżąco.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Nasze miasto

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron