Pare pytań do p.Kowalskiego

Pytania do Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Pana Jacka Kowalskiego.
Wejdź, aby zapoznać się z zasadą zadawania pytań i zamieszczania odpowiedzi.

Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 01 Lut 2011, 13:43

Witam,
chciałbym się dowiedzieć
1) jakie były wydatki miasta na imprezę wigilijną w 2010 roku.
2) czemu ma służyć wpisywanie imienia i nazwiska osoby zadającej pytanie?
3) zawsze wypowiadał się Pan, że nie będzie zamykał ludziom możliwości dyskutowania o sytuacji w mieście, jednak zamknął Pan forum. Przed nowym rokiem mówił Pan, że forum zostanie otwarte wraz z nową stroną internetową jednak jak do tej pory brak forum
4) Czemu "pytania do burmistrza" jest działem niejawnym i to Pan wybiera na które pytania odpowie a na które nie, które znajdą się na stronie a które nie, dyskryminując tym większość obywateli, którzy chcą poznać Pana zdanie na niektóre tematy?
5) Jakie sÄ… kryteria dotyczÄ…ce tego czy na dane pytanie Pan odpowie czy nie?
6) Dlaczego ludzie mieszkający 1 km od asfaltowni nie są uwzględniani na listach przeciwko rozbudowie asfaltowni?
7) Jaki był koszt wycieczki zwanej "szkolenie radnych" do Zakopanego i czemu był przeprowadzony właśnie tam a nie np. w Nowym Dworze? Jaki był program szkoleń?

Dziękuję za odpowiedź.


p. Kowalski napisał(a):Burmistrz
Szanowny Internauto, W odpowiedzi na zadane pytania informujemy:
1) Było to 30 744,00 zł brutto.
2) Wydaje się być naturalnym, że osoba zadająca pytanie powinna się przedstawić. Jednak, jak sam Pan/Pani widzi podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne. Osoba, która podpisze się nickiem nie jest w żaden sposób dyskryminowana.
3) Forum miejskie przed wyborami samorządowymi stało się areną walki politycznej i jednocześnie, umiejscowione na oficjalnej stronie Miasta, niechlubną jego wizytówką. Istnieją fora nieoficjalne, prywatne, na których można wyrażać swoje opinie na temat Miasta i nie tylko.
4) Zapewniam, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Ze względu na charakter pytania i jego treść różny jest jedynie czas potrzebny do przygotowania odpowiedzi. Najczęściej zadawane pytania są publikowane na stronie internetowej.
5) Jak napisałem wyżej – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
6) Z raportu środowiskowego, ustawy ocenowej i KPA wynika, że oddziaływanie przedsięwzięcia zamknie się w granicach nieruchomości, na której położona jest asfaltowania, a stronami postępowania będą właściciele nieruchomości bezpośrednio sąsiadujących z asfaltownią. Na prawach strony do postępowania dopuszczono Stowarzyszenie – Społeczny Komitet Protestacyjny Czyste Powietrze.
Z poważaniem, Burmistrz Miasta
Ostatnio edytowany przez Marian 18 Lut 2011, 21:07, edytowano w sumie 2 razy
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez mcba » 01 Lut 2011, 14:53

Dużo dość kłopotliwych pytań nie wiem czy na wszystkie będą odpowiedzi, a może na żadne ;) o czasie reakcji nie wspominając ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 01 Lut 2011, 15:38

mcba napisał(a):Dużo dość kłopotliwych pytań nie wiem czy na wszystkie będą odpowiedzi, a może na żadne ;) o czasie reakcji nie wspominając ...


poczekam z miesiąc, jak nie dostanę odpowiedzi postaram się, żeby która lokalna gazeta złożyła podobne pytania p.Kowalskiemu, tylko wtedy będzie miał gorzej bo nie będzie mógł się przygotować a to co powie zostanie umieszczone w gazecie, która jest bardziej znana niż ten serwis ;)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez rather » 02 Lut 2011, 19:01

Marian napisał(a):(...)jest bardziej znana niż ten serwis ;)

zmienimy to... ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez nie nowy » 06 Lut 2011, 16:04

koniecznie,
nie nowy
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 Lut 2011, 13:13

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 18 Lut 2011, 21:05

mcba napisał(a):Dużo dość kłopotliwych pytań nie wiem czy na wszystkie będą odpowiedzi, a może na żadne ;) o czasie reakcji nie wspominając ...


jestem pod wrażeniem, otrzymałem odpowiedź :)

odpowiedź w pierwszym poście :)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez rather » 18 Lut 2011, 21:26

A gdzie odpowiedź na pytanie 7? Ocenzurowałeś :lol: :lol: :lol: ?
Na pytanie 3 właściwie nie ma odpowiedzi. Na 4 zresztą też.
Ale całość to krok w dobrą stronę. Może ja też kiedyś się doczekam odpowiedzi na moje pytania? Aż drżę z emocji :oops:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 18 Lut 2011, 21:29

rather napisał(a):A gdzie odpowiedź na pytanie 7? Ocenzurowałeś :lol: :lol: :lol: ?
Na pytanie 3 właściwie nie ma odpowiedzi. Na 4 zresztą też.
Ale całość to krok w dobrą stronę. Może ja też kiedyś się doczekam odpowiedzi na moje pytania? Aż drżę z emocji :oops:


racja nawet nie zauważyłem a to praktycznie najważniejsze pytanie!
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez rather » 18 Lut 2011, 21:39

Marian napisał(a):racja nawet nie zauważyłem(...)

Nie przejmuj się. W tej sytuacji to zupełnie normalne, że masz ograniczoną percepcję. W końcu nie codziennie dostaje się list od samego Burmistrza Tysiąclecia. Ja bym nie spał przez całą noc :D

Ale z drugiej strony napisał Ci, że żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi, więc może niedługo przeżyjesz kolejny wstrząs i otrzymasz - uwaga: DRUGIEGO MAILA OD BURMISTRZA!!! :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez ania » 18 Lut 2011, 21:47

Czy to znaczy, że nie wszystkie odpowiedzi Burmistrz publikuje na stronie urzędu

Wynika z tego, że można tak po prostu korespondować z Burmistrzem :)
ania
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 Lis 2010, 20:12

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 18 Lut 2011, 21:52

ania napisał(a):Czy to znaczy, że nie wszystkie odpowiedzi Burmistrz publikuje na stronie urzędu

Wynika z tego, że można tak po prostu korespondować z Burmistrzem :)



Właśnie jak tylko dostałem odpowiedź to sprawdziłem czy jest w najczęściej zadawane pytania, jednak nie ma. Najwidoczniej to nie były najczęściej zadawane pytania ;) Ale po to padł pomysł wątku pytania do burmistrza na tym forum, aby każdy miał wgląd w pytania i odpowiedzi ;)

z drugiej strony dostałem ten o to link
http://www.nowydwormaz.pl/faq.php?strona=28&pytanie=38&kod=2caff76673d0022463d83b7b239a5ee6
który świadczy o tym, że odpowiedź na moje pytanie znajduje się w faq.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez rather » 18 Lut 2011, 21:55

Żeby "tak po prostu korespondować z burmistrzem", to trzeba być Marianem. Mi na przykład nie odpowiada, ale może dlatego, że osoba o podobnym nicku ( ;) ) była sprawcą sytuacji, w której
(...)Forum miejskie (...) stało się areną walki politycznej i jednocześnie, umiejscowione na oficjalnej stronie Miasta, niechlubną jego wizytówką(...)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez mcba » 20 Lut 2011, 11:34

Marian napisał(a):z drugiej strony dostałem ten o to link
http://www.nowydwormaz.pl/faq.php?strona=28&pytanie=38&kod=2caff76673d0022463d83b7b239a5ee6
który świadczy o tym, że odpowiedź na moje pytanie znajduje się w faq.

a przepraszam bardzo może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten "FAQ" ? bo szukam na stronie i nie bardzo widzę .. może to po wczorajszym "wieczorze" ;)

swoją drogą zwróciłem uwagę burmistrzowi na formę treści jego odpowiedzi na forum, gdyż nie cierpię "zbyt zwięzłej paćki" ...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez Marian » 20 Lut 2011, 14:34

mcba napisał(a):
Marian napisał(a):z drugiej strony dostałem ten o to link
http://www.nowydwormaz.pl/faq.php?strona=28&pytanie=38&kod=2caff76673d0022463d83b7b239a5ee6
który świadczy o tym, że odpowiedź na moje pytanie znajduje się w faq.

a przepraszam bardzo może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten "FAQ" ? bo szukam na stronie i nie bardzo widzę .. może to po wczorajszym "wieczorze" ;)

swoją drogą zwróciłem uwagę burmistrzowi na formę treści jego odpowiedzi na forum, gdyż nie cierpię "zbyt zwięzłej paćki" ...



na głównej stronie Nowego Dworu Mazowieckiego klikamy na twarz p. Kowalskiego ( :) ), a następnie "Najczęściej zadawane pytania" ;)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Pare pytań do p.Kowalskiego

Postprzez tk28 » 20 Lut 2011, 15:15

Ja zazwyczaj dajÄ™ prztyczka w nos :P
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Pytania do burmistrza

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości