Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Pytania do Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Pana Jacka Kowalskiego.
Wejdź, aby zapoznać się z zasadą zadawania pytań i zamieszczania odpowiedzi.

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez PiotrM » 24 Sie 2011, 08:39

Spoko jest, ja chętnie też bym się dowiedział tego i owego....więc nękajmy go pytaniami a nóż widelec ktoś będzie miał szczęście i kierownik stada w Goławinie mu odpowie.
Awatar użytkownika
PiotrM
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Sty 2011, 17:14

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 24 Sie 2011, 09:56

Albowiem jest napisane: "pukajcie, a będzie Wam otworzone" ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Chelsea » 24 Sie 2011, 11:24

Ja się trochę Burmistrzowi dziwię. Przecież stowarzyszenie, którego jest członkiem ma nazwę
Wiarygodność, Niezależność, Dialog.
Pomijając dwie pierwsze cechy w nazwie, uważam, że dialog Burmistrza z mieszkańcami NDMaz to fikcja !
Często brak jest odpowiedzi na zadawane przez mieszkańców pytania. Na stronie miasta ostatnia odpowiedź burmistrza na zadane pytanie jest chyba z datą majową.
Mailowo też przestał już odpowiadać - nawet na konkretne i mądre (chyba) pytania.
Burmistrz raczej prowadzi monolog ( "Fakty Nowodworskie")
Szkoda, bo to chyba świadczy o lekceważeniu swoich mieszkańców.

Podoba mi się rozwiązanie jakie stosuje Burmistrz Legionowa. Tam na stronie, oprócz odpowiedzi na pytania mieszkańców, jest też "skrzynka dobrych pomysłów" (czy jakoś tam).
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez kobra » 25 Sie 2011, 09:46

Normalnie aż przykro patrzeć jak taki potencjał mądrości się marnuje.
kobra
 

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez kobra » 25 Sie 2011, 10:49

Mam pytanie Panie rather, proszę mi wybaczyć szczerość, ale czy Pan w tym bieganiu i paleniu cygar to się spełnia bo tak na moje oko to Pan jesteś nie spełnionym człowiekiem. Czy jest coś co się panu podoba czy może wszystko wg. Pana jest be :lol:
kobra
 

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 25 Sie 2011, 11:51

Chelsea napisał(a):(...)Podoba mi się rozwiązanie jakie stosuje Burmistrz Legionowa. Tam na stronie, oprócz odpowiedzi na pytania mieszkańców, jest też "skrzynka dobrych pomysłów" (czy jakoś tam).

Kiedyś widziałem też coś podobnego na stronie którejś z gmin leżących po przeciwnej stronie Warszawy. Tam było to zorganizowane w ten sposób, że pytania od mieszkańców pojawiały się na stronie tuż po ich zadaniu, a wójt na nie odpowiadał w ciągu paru dni. Dzięki temu nikt nie ma wątpliwości, że odpowiada się na wszystkie pytania, a nie tylko na te na które chce się odpowiedzieć - a niewygodne po prostu się znika ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez PiotrM » 31 Sie 2011, 12:45

Nie przejmujcie się sytuacją w NDM tutaj: http://www.zakroczym.pl/667-4b43560936d2c.htm nawet nie wszystkie pytania się zamieszcza. Super admin nakłada cenzurę na niektóre czyt. (niewygodne) .
Awatar użytkownika
PiotrM
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Sty 2011, 17:14

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 31 Sie 2011, 13:31

Ten zakroczymski burmistrz to jakiś wyjątkowo gadatliwy - w sierpniu doliczyłem się 4 odpowiedzi! W Nowym Dworze w tej chwili jest już jedna odpowiedź na 2 miesiące i jak pisaliśmy wcześniej - tylko kilkanaście procent pytań jest publikowane (w url odpowiedzi jest zawarty numer pytania :)), więc nie narzekaj na swojego burmistrza...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Pytania do burmistrza

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron