Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Pytania do Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Pana Jacka Kowalskiego.
Wejdź, aby zapoznać się z zasadą zadawania pytań i zamieszczania odpowiedzi.

Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 28 Kwi 2011, 11:16

Upłynęło już trochę czasu od zmiany strony miejskiej na nową - bardziej wypasioną. Dział pytań do burmistrza, który się na niej pojawił miał być symbolem zmiany i większej otwartości Jacka Służyć Ludziom Kowalskiego na problemy miasta i mieszkańców.

Niektórzy pewnie dali się nabrać i pomyśleli "idzie nowe i coś się w końcu w Nowym Dworze zmieni. Przynajmniej w zakresie komunikacji urzędu z mieszkańcami". Po 4 miesiącach działania nowej strony widać, że nie zmieniło się i nie zmieni się nic. Komunikowanie się z mieszkańcami i merytoryczne odpowiadanie na pytania po prostu przerasta naszego Burmistrza Tysiąclecia. Odpowiedział może na 10% pytań i stracił zainteresowanie.

Po raz kolejny przekonujemy się, że dla WND i dla Kowalskiego kontakt z mieszkańcami i problemy miasta są sprawą trzeciorzędną. Najważniejsza jest możliwość dojenia publicznej kasy i na tym całe to stowarzyszenie się skupia...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Mavgan » 21 Maj 2011, 13:50

myślę że problem polega na tym że samo odpowiadanie na pytania nic nie zmienia. Ja zadałem kiedyś pytanie Burmistrzowi a nie wiedząc czemu odpowiedział mi kierownik targowiska miejskiego.
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez mcba » 21 Maj 2011, 16:33

nie bardzo wiem czemu kierownik targowiska..., to też jest posada w urzędzie, z dostępem do wszystkich niezbędnych danych? Zaznaczę, że treść pytania może znacząco zawęzić zakres tych danych, które są wymagane przy udzielaniu odpowiedzi...
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Mavgan » 21 Maj 2011, 17:22

pytanie było banalne....otóż dlaczego wał przy targowisku miejskim jest traktowany przez handlarzy jako toaleta mimo iż mają na terenie targowiska toaletę (za którą muszą płacić), i czy da się z tym coś zrobić?
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 21 Maj 2011, 17:23

a jaka była odpowiedź?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Mavgan » 21 Maj 2011, 17:28

Robert Smal do mnie, Sekretariat, strazmiejska
pokaż szczegóły 12.04
Szanowny Panie

Odpowiadając na Pana pytanie pragnę poinformować, że na Targowisku Miejskim podczas targu jest otwarta toaleta z której korzystają sprzedawcy i kupujący, nie potrafię zrozumieć dlaczego załatwiają swoje potrzeby w miejscach do tego nie przeznaczonych. Ponadto informuję, że Straż Miejska wzmoży swoje patrole wzdłóż wału na rzece Narwi i wobec winnych wyciągnie konsekwencje.



pozdrawiam Robert Smal
Kierownik Targowiska Miejskiego
w Nowym Dworze Mazowieckim

skopiowałem z mojego maila
takie bla bla bla a nic siÄ™ nie zmienia....
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 21 Maj 2011, 17:49

Nie jest tak źle - w sumie odpowiedź jest na temat. Jest konkretne działanie, które podejmą - zobaczymy jakie będą efekty.

A przy okazji pan Kierownik Targowiska Miejskiego może zainwestuje w słownik ortograficzny, bo pisanie z błędami w urzędowej odpowiedzi to jednak trochę siara, szczególnie w epoce bezpłatnego softu, który można sobie wgrać na każdy komputer...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Mavgan » 21 Maj 2011, 17:52

minął miesiąc i nic się nie zmieniło, oprócz tego że Ci co robią tam kupy są mniej widoczni bo w okół jest bujna roślinność :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 21 Maj 2011, 18:05

Może po prostu Straż Miejska nie zrozumiała co to jest "wzdłóż Narwi" i co właściwie mają we wzmożony sposób patrolować? :D Zresztą mogą się też po prostu nie wyrabiać - wał wzdłuż Narwi, park miejski, uwalnianie ludzi zatrzaśniętych w windzie, łapanie piratów fotoradarem - jak to wszystko ogarnąć?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 01 Cze 2011, 14:39

Wczoraj biły dzwony w mieście, bo na stronie UM pojawiła się kolejna odpowiedź na zadane pytanie. Jak widać na 193 zadane pytania jest 11 odpowiedzi, więc cała ta idea pachnie tak zwaną malizną i jest po prostu kolejnym biciem piany. Częstotliwość udzielanych odpowiedzi też leci na pysk - w styczniu były 3, w lutym też 3, w marcu 2, w kwietniu 1 i w maju 1, z tym że między kwietniową i majową odpowiedzią minęło praktycznie 60 dni, więc w tej chwili jesteśmy na etapie jednej odpowiedzi na dwa miesiące. Pan Jacek Służyć Ludziom Kowalski chyba szybko stracił zainteresowanie dialogiem ze społeczeństwem...

A może to nie niechęć burmistrza do dialogu, tylko pytania są jakieś głupie po prostu?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez PaffDadi » 12 Cze 2011, 14:06

Chyba nie sądzisz, że do Jacka trafiają bardziej skomplikowane pytania ponad te co widzisz. Wierni pretorianie przeprowadzają selekcję po której do Wodza dociera pytanie w stylu "czy woli Pan krawaty w pasy czy w grochy?". Prawdopodobne, że nawet to pytanie zadawane jest przez jakiegoś przybocznego.

I dzięki temu Jacek żyje w swojej bajce, gdzie nie ma dziurawych jezdni, chodniki są proste a progi zwalniające niepotrzebne.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 12 Cze 2011, 15:41

Aby nie zajmować wybitnego umysłu, który powinien być przeznaczony wyłącznie do prac koncepcyjnych mających na celu poprawienie bytu całej ludzkości, proponuję aby zadawać jedynie pytania w stylu "czy to prawda, że woli Pan krawaty w grochy?".
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez Uwaga.NDM » 02 Lip 2011, 14:17

czy to prawda, że każdy mieszkaniec miasta może przyjść na basen i jednorazowo wykąpać się w kompletnym ubiorze, którym dopiero co przyszedł na pływalnię?
Uwaga.NDM
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 Lip 2011, 13:23
Miejscowość: NDM

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez PiotrM » 24 Sie 2011, 07:37

A ja myślę, że odpowiedzi na trudne pytania nie są domeną żadnego włodarza. Wiele razy zadawałem pytania Burmistrzowi Henrykowi w Zakroczymiu i albo nie dostawałem odpowiedzi albo dostawałem zdawkowe. Prawdopodobnie Panowie Burmistrzowie nawet nie widzą tych pytań a odpowiadają na nie nie koniecznie kompetentni urzędnicy. A poza tym jak się ktoś "głupio pyta" to się i głupio odpowiada albo nie odpowiada. Bo co to jest za pytanie "dlaczego ktoś sra w krzakach"? To chyba proste.
Awatar użytkownika
PiotrM
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 Sty 2011, 17:14

Re: Kolejna fikcja w wydaniu Jacka Kowalskiego

Postprzez rather » 24 Sie 2011, 08:25

Pewnie wynika to z tego, że większość włodarzy raczej oczekuje splendoru - dyplomów, kwiatów od dzieci w strojach ludowych i medali okolicznościowych od władz wojewódzkich. A jak słyszą trudne pytanie to po prostu wolą się obrazić. O inteligencji i poziomie człowieka świadczy zdolność do riposty - nawet na pytanie "dlaczego ktoś sra w krzakach" - tym bardziej, że aż tak trudnych pytań nikt nie zadaje :D.

Poza tym cała awantura jest o to, że kiedyś Jacek Służyć Ludziom Kowalski nieopatrznie oświadczył, że odpowie na każde pytanie - po prostu próbujemy wyegzekwować obietnicę ;)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Pytania do burmistrza

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron