Cmentarz komunalny.

Pytania do Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Pana Jacka Kowalskiego.
Wejdź, aby zapoznać się z zasadą zadawania pytań i zamieszczania odpowiedzi.

Cmentarz komunalny.

Postprzez disturbia » 01 Mar 2012, 13:14

Czy w naszym miescie powstanie cmentarz komunalny i dolaczymy do cywilizowanego swiata? Czy kolejny pod rzadami krk?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Cmentarz komunalny.

Postprzez Heimat » 01 Mar 2012, 21:45

Istnieją plany utworzenia cmentarza komunalno-parafialnego w NDM. OK, lecz pod warunkiem, że bogata korporacja watykańska pokryje połowę kosztów związanych z powstaniem nowej nekropolii. Skoro wielebni nie chcą w interes zainwestować własnych pieniędzy, ale marzy im się czerpanie z niego zysków, to decyzja władz miejskich powinna być tylko jedna: w Nowym Dworze zostanie utworzony CMENTARZ KOMUNALNY.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Cmentarz komunalny.

Postprzez KRZYÅš » 02 Kwi 2012, 21:10

Jestem osobom niewierzącą i zastanawiam się gdzie moi bliscy mnie pochowają.Wszystkie okoliczne cmentarze opanowane są przez "kiecaków" żądnych kasy więc pytam się czy jako obywatel tego kraju mam prawo umrzeć nie martwiąc się czy po śmierci nie będę większym problemem dla mojej rodziny niż za życia.
KRZYÅš
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Kwi 2012, 20:26

Re: Cmentarz komunalny.

Postprzez rather » 02 Kwi 2012, 21:31

Chyba najbliższy cmentarz komunalny masz w Warszawie. Ewentualnie możesz poszukać jakiegoś sensownego księdza, który nie będzie sprawdzał czy opłacałeś składki i nie będzie się pchał na chama z katolickim pogrzebem. Wtedy jest szansa, że znajdziesz miejsce na cmentarzu zarządzanym przez księdza, ale bez wnikania czy pędziłeś katolicki żywot...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Cmentarz komunalny.

Postprzez Heimat » 02 Kwi 2012, 21:59

Cmentarz Komunalny Północny (tzw. Wólka Węglowa) jest cm. o powierzchni 143 hektarów, zarządzanym przez Miasto Stołeczne Warszawę. Nekropolia miejska wyróżnia się porządkiem na tle zdecydowanej większości cmentarzy wyznaniowych, na terenie których najwięcej zależy od kaprysów duchownych. Władze Warszawy planują w nieodległej przyszłości utworzenie także Cmentarza Komunalnego Południowego.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Cmentarz komunalny.

Postprzez KRZYÅš » 04 Kwi 2012, 18:12

Dzięki za podpowiedz ale przykro mi słyszeć że kler rządzi w naszym kraju.:(
KRZYÅš
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 Kwi 2012, 20:26


Wróć do Pytania do burmistrza

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości