Czym właściwie zajmuje się straż miejska

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Czym właściwie zajmuje się straż miejska

Postprzez rather » 30 Lis 2012, 13:16

Pytanie jak w temacie nasunęło mi się po tym jak kilka razy zdarzyło mi się mijać straż miejską odbywającą patrol na trasie: most na Narwi - nawrotka na rondzie - most na Narwi - obwodnica. To wszystko wykonywane z prędkością tzw. "patrolową" co dość skutecznie spowalniało ruch na obwodnicy.

Mam w związku z tym pytanie: co takiego patroluje straż miejska jeżdżąc po moście lub po obwodnicy? Mam wrażenie, że to stała trasa patrolu, ponieważ spotykam ich w tym miejscu już któryś raz z rzędu. Oczywiście nie ośmielam się zapytać dlaczego straż miejska nie odbywa patroli pieszych tylko porusza się po mieście samochodem. Dochodzi już do takich absurdów, że wlepiając mandaty kierowcom parkującym na Zakroczymskiej (w miejscu, w którym powstało przedłużenie postoju taxi - więc 30m od UM) również podjeżdżają z fasonem radiowozem :roll:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Czym właściwie zajmuje się straż miejska

Postprzez spaner » 30 Lis 2012, 14:23

Jak to czym , sprawdzają obciążenie mostu . Pewnie na pace mają super ciężki bloczek z mandatami , wszystkie blokady na koła z bazy i pewnie jeżdżą najciężsi z brygady :)
spaner
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 32
Rejestracja: 14 Lip 2011, 11:29

Re: Czym właściwie zajmuje się straż miejska

Postprzez KaloNDM » 30 Lis 2012, 19:26

@Rather

viewtopic.php?f=2&t=1010

Musisz z tym pytaniem zwrócić się do samego Sheriffa City :twisted:
lub..
do czarnego PR tej formacji :twisted:

P.S.

Czarny PR nwowodworskiej SM = Piotr Rogiński :lol:
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna


Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron