Światła przy BP

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Re: Światła przy BP

Postprzez WND » 20 Mar 2014, 23:36

melchizedek napisał(a):Co sądzicie o wysepkach, które są stawiane jak się zjeżdza z obwodnicy?
Przecież to jest masakra, ktoś znowu wykazał się brakiem mózgu. W nocy w ogóle ich nie widać. Ciekawe kto pierwszy wpadnie i się rozwali...



Dla mnie to jest znowu przerost formy nad treścią, pewnie szwagrowi zostało za dużo kostki bauma albo zaczął się trenować w budowie wysepek. W każdym bądź razie projekt będzie chyba tak trafiony jak rondo za narwianym mostem.

Totalnym bezmózgowiem jest dla mnie zabranie lewoskrętu wyjeżdzając z NDM i postawienie tam wysepki, tak samo postawienie wysepki tuż przed lewoskrętem na orlen.

Pomijam już kształt tych wysepek i ich oznakowanie.

Ze skrajności w skrajność.
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Światła przy BP

Postprzez rather » 21 Mar 2014, 00:02

Poczekajmy jeszcze chwilę i zobaczymy jak ostatecznie bedzie wyglądało oznakowanie i organizacja ruchu. Przyznam, że w tej chwili nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Światła przy BP

Postprzez KGrid » 21 Mar 2014, 08:24

Przypomnę to co pisałem dłuższy czas temu, na temat tego jak to ma wyglądać, jak powinno wyglądać "fachowo". Porównania do własnego opracowania.

http://www.novikom.webd.pl/news.php?readmore=260
Powyższy wpis jest poglądem prywatnym. Nie może być on przypisywany do żadnych organizacji czy inicjatyw, chyba że w tekście podano inaczej.
KGrid
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 169
Rejestracja: 15 Wrz 2012, 13:08

Re: Światła przy BP

Postprzez jacekm » 21 Mar 2014, 08:41

Jestem przerażony tym co powstaje.
Nie jeżdzę niebezpiecznie i szybko ale te wysepki to jakiś absurd. Wysokie, kanciaste, fatalnie oznaczone - i po prostu olbrzymie. Osobowym przejechać idzie spokojnie ale przy ograniczonej widocznośći, nawet nie w nocy ale w deszcz lub mgłe, duże ciężarówki... strach pomyśleć.
Nie wiem kto to projektował i kto to odbiera ale jak zwykle miało być dobrze a wyjdzie gorzej niż jest. Cholerny absurd po prostu.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Światła przy BP

Postprzez wtm » 21 Mar 2014, 12:37

Z projektami i odbiorami inwestycji publicznych jest tak:
- projektant projektuje zgodna z posiadanÄ… wiedzÄ… czyli jak wiedza taki projekt
- projekt przyjmują osoby, które nie mają pojęcia o zleconych inwestycjach lub na to leją
- wykonawca realizuje zgodnie z projektem
- odbiory są sprawdzane zgodnie z projektem nawet tego z błędami lub niedostosowanego do potrzeb społeczeństwa
I dlatego mamy takie a nie inne inwestycje.
wtm
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 325
Rejestracja: 14 Lis 2010, 10:27

Poprzednia

Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości