Nowa ulica w Twierdzy.

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Nowa ulica w Twierdzy.

Postprzez wacha » 11 Lis 2010, 12:31

Jakoś na początku roku bodajże lub pod koniec poprzedniego wyremontowała została ul.Chrzanowskiego(a dokładniej droga przy niej) Dziś przechadzając się zobaczyłem już pierwsze, dość spore dziury i to na samym jej początku kilka metrów dalej kolejna, a dalej pomyślałem, że nie będę już szedł i się denerwował.
wacha
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 58
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:53

Re: Nowa ulica w Twierdzy.

Postprzez twierdzak » 11 Lis 2010, 12:44

wacha a nie wiem czy widziałes kładziony nowy chodnik na ul. 29 listopada, został zerwany ten, który niedawno był połozony, takich jajec to jeszcze w życiu nie widziałem, ja bedę wnioskował w mediach ogólnoposkich o najwieksza głupotę roku 2010 w wykonaniu p.J.K. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24

Re: Nowa ulica w Twierdzy.

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 13:49

To wszystko pod hasłem "Dzieje się" i "Robimy panie szanowny". Jak w tym dowcipie co latali z pustą taczką po budowie - tylko u nas jest taki zapierdziel przed wyborami, że nie ma czasu pomyśleć :D
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowa ulica w Twierdzy.

Postprzez wacha » 12 Lis 2010, 09:46

To tam kładli nowy chodnik? Ja ja myślałem, że może jakąś rurę wywaliło...
wacha
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 58
Rejestracja: 09 Lis 2010, 14:53

Re: Nowa ulica w Twierdzy.

Postprzez twierdzak » 12 Lis 2010, 10:17

wacha nieważne co tam wywaliło to i tak nasze pieniądze poszły z błotem, a teraz znowu nasze pieniążki pujdą na nową kosteczkę niezłe jaja co, bo tam jest apteka należąca do właściciela domu bankietowego położonego w Modlinie Górce czyli sąsiada J.K. no i wnioski wyciągnij sobie sam. :lol:
twierdzak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 03 Paź 2010, 21:24


Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości