do kogo należy ten teren ?

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

do kogo należy ten teren ?

Postprzez mcba » 11 Lis 2010, 21:03

Z cyklu co poprawić wmieście głosuje na wyremontowanie przynajmniej zjazdu na pętle w Twierdzy i obszaru przy samym przystanku i tu moje pytanie do kogo właściwie należy ten teren(oznaczony na poniższym zdjęciu numerem 4/1)? Pamiętam, że kiedyś był spór o właściciela terenu bo dostawcy nie mogli podjechać pod rampę z powodu stojących autobusów...

Kilka razy były próby "podłatania" dziur a to betonem a to asfaltem który został się drogowcom przy łataniu dziur na pobliskiej drodze a efekt jest mizerny, nie dość, że ludzi wytrzęsie na wszystkie strony w trakcie pokonywania tego odcinka, to jeszcze nie raz słyszałem jak pięknie autobus przyhaczył czymś po wpadnięciu w dziurę ...

Do tego jeszcze dziury przy samym przystanku powodują, że po deszczu jest tam śliczna kałuża przez którą pasażerowie muszą skakać, a jak autobus zatrzyma się kawałek dale to znowu trzeba iść przez błoto ... człowieka czasami szlag trafia jak widzi coś takiego ...

Image
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: do kogo należy ten teren ?

Postprzez rather » 11 Lis 2010, 23:25

Nie wiem kogo jest teren, ale kiedyś chyba była jakaś uchwała w sprawie kupowania przez miasto albo kawałka tej działki albo czegoś w sąsiedztwie - chodziło chyba o kwestie autobusów i przystanków z tego pamiętam. Cały ten plac przed pawilonem to też jakaś kicha - już za moich czasów piliśmy tam browary i przez wieeeele lat nic się nie zmieniło. Dalej pełni taką funkcję :(
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron