Rudera na rogu Paderewskiego/Inżynierska

Co poprawić w mieście? Sugestie, pomysły i inne mile widziane!

Rudera na rogu Paderewskiego/Inżynierska

Postprzez rather » 03 Gru 2011, 20:24

Na stronie Tygodnika Nowodworskiego można przeczytać artykuł na temat rudery stojącej od kilkudziesięciu lat w centrum naszego miasta. Ze słów Jacka Kowalskiego wynika, że z budynkiem nie można nic zrobić, więc pewnie będzie stał w tym miejscu kolejne kilkadziesiąt lat. Z drugiej strony ciekawe - w sprawie domów na Słowackiego powiatowy inspektor nadzoru budowlanego wydał decyzję w 24 godziny, a w sprawie budynku z którego od kilku lat sypią się cegły na głowę nie może tego zrobić...

Przy okazji - plus dla Tygodnika Nowodworskiego za powrót do wrzucania artykułów do Internetu...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Rudera na rogu Paderewskiego/Inżynierska

Postprzez Yogi » 28 Gru 2011, 18:05

Tak,to oznacza,że ta "budowla" nadal będzie straszyć w centrum miasta,bo burmistrz twierdzi,że nie mozna nic z tym zrobić.A ja wam mówię po raz kolejny:ROZEBRAĆ TO STRASZYDŁO!!
Yogi
 

Re: Rudera na rogu Paderewskiego/Inżynierska

Postprzez tk28 » 28 Gru 2011, 19:33

Yogi napisał(a):ROZEBRAĆ TO STRASZYDŁO!!

To straszydło należy do osoby prywatnej i to ona decyduje co dalej z tym bunkrem jednak miasto ma prawo domagać się zrobienia z tym porządku bo psuje wizerunek miasta. Jak twierdzi Pani Rajska są plany na adaptację i remont tego czegoś ale mimo kilkunastu lat od zakupu właścicielka nie zrobiła z tym kompletnie nic. Większość mieszkańców jest za rozebraniem tego budynku ale ja jednak jestem za jego dokończeniem bo jak zostanie rozebrany to już nic tam nie powstanie.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Rudera na rogu Paderewskiego/Inżynierska

Postprzez Yogi » 29 Gru 2011, 17:12

A co tu remontować,kiedy to się już zaczyna walić ze starości, a na murach chwasty,a nawet i drzewko rośnie! :lol: :lol: :lol:
Yogi
 


Wróć do Co poprawić w mieście?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron