Podziekowania ;)

Forum SRTM

Podziekowania ;)

Postprzez mcba » 21 Kwi 2012, 14:41

Dzisiejsza akcja zwiedzania, moim zdaniem wypaliła jak ulał pomimo, małych trudności niektórych osób zodnalezieniem punktu zbiórki (na końcu prostej start-meta PBM).

Osobiście ciesze sie również, że nie było przygotowanych ki9jków na ognisku tylko każdy musiał wykazać się "umiejętnościami z dzieciństwa" w poszukiwaniu odpowiedniego kijka i go naostrzyć co jak obserwowałem niewszystkim się udało w pełni ;)

Szkoda natomiast mojego braku szczęścia w losowaniu upominków :S

Pozdrawiam wszystkich uczestników (przeszło 300 osób) i już odświeżam rowery po zimie i szykuję je na 12 maja :D
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Podziekowania ;)

Postprzez rather » 21 Kwi 2012, 19:56

Jak zawsze było rewelacyjnie, co potwierdza stale rosnąca frekwencja. Z pewnością warto planować kolejne zwiedzania - nawet co miesiąc, bo i Twierdza i okolice obfitują w miejsca godne zobaczenia i odwiedzenia. Trzymam kciuki za powodzenie kolejnych edycji :)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Podziekowania ;)

Postprzez WND » 29 Kwi 2012, 12:52

A następna chyba jakoś tuż tuż ? Bo mam w planach się zjawić :)

Gdzie można coś więcej się dowiedzieć ?
Image
Spółka ERBUD - ZAMBET wybuduje elektrownie atomową i rozwiążą się wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
WND
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 227
Rejestracja: 05 Paź 2011, 16:33

Re: Podziekowania ;)

Postprzez cot » 10 Maj 2012, 08:38

Następna akcja (wycieczka rowerowa połączona z przekazywaniem wiedzy historycznej okolic) odbędzie się 26.05.
Limit miejsc będzie ograniczony!

Szczegóły niebawem.

Zapraszam do śledzenia naszego fan page'a na facebooku http://www.facebook.com/StowarzyszenieSRTM
cot
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 290
Rejestracja: 07 Gru 2010, 18:58


Wróć do Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość