Dyskusje nt. linku ebay (przeniesione z historii)

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Dyskusje nt. linku ebay (przeniesione z historii)

Postprzez KaloNDM » 19 Wrz 2017, 09:47

tk28... zajrzyj proszę na prywatną wiadomość :)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 08:04

Noooo... ciekawe. Miałem takie podejrzenia.
Czyli wreszcie jest zdjęcie nowodworskiej synagogi. Nie rozumiem tylko, czemu to taka tajemnica, że trzeba było w konspiracji edytować post :)
Żeby Kalo za ostatnią nerkę mogł powiększyć swoją wersalkową kolekcję? :)
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez disturbia » 20 Wrz 2017, 08:44

User,czy ty jesteś tak głupi, czy udajesz, że nie rozumiesz jak cię ktoś o coś grzecznie prosi? Ciężko ci się wstrzymać z bólami,bo chcesz zrobić komuś na złość?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 08:51

Przyjaciółka Kalo uprawia prywatę i cenzurę? Dlaczego usunęłaś ten link do aukcji? Rozumiem że na żądanie swojego przyjaciela, ale to żenujące dziadostwo odmawiać prawa do zakupu tego zdjęcia komukolwiek z mieszkańców Nowego Dworu poza twoim guru Kalo.
Więc jeszcze raz pytam:
KTÓRY PUNKT REGULAMINU FORUM ŁAMAŁ LINK DO AUKCJI EBAY ŻE ZOSTAŁ USUNIĘTY?
I PS: nikt mnie o nic nie prosił, więc raczej nie robię nikomu na złość. A prywatne zgrzytania zębów pojedynczych osób mnie nie interesują.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez KaloNDM » 20 Wrz 2017, 08:58

Krótko i w temacie. Kalo o nic nie prosił, to po pierwsze.
Guru to znajdź u siebie w rodzinie pajacu... to po drugie.
A po trzecie jak masz jaja, to podjedź na Akacjową 42 lamusie.
Czekam na ciebie odważniaczku.
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 09:05

Ojej, więc nerwy już tak puszczają, że pojawiają się groźby i obelgi? Czy pojawi się ostrzeżenie od administracji?
Więc twierdzisz kolo, że nie prosiłeś tk28 o zedytowanie postu, że na ebay jest zdjęcie nowodworskiej synagogi?
Więc ciebie spytam panie moderatorze historii: dlaczego usunąłeś link do tej aukcji? Masz jakąś dobrą odpowiedź, czy tylko próbę zastraszenia i zestaw obelg?
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez KaloNDM » 20 Wrz 2017, 10:47

user napisał(a):Więc twierdzisz kolo, że nie prosiłeś tk28 o zedytowanie postu, że na ebay jest zdjęcie nowodworskiej synagogi?
Więc ciebie spytam panie moderatorze historii: dlaczego usunąłeś link...

To już kiedyś było... cytuję: Pan Edward ..... się myli - viewtopic.php?f=2&t=556

Współczuję ci chłopie... żyć z rozdwojeniem jaźni, to na prawdę ciężka sprawa.
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 11:15

Napisałem mail do wszystkich świętych w Urzędzie Miasta aby zrobili wszystko, żeby to zdjęcie nie utknęło w wersalce jakiegoś zakłamanego pseudozbieracza.
Rozdwojenie jaźni? Powinieneś coś o niej wiedzieć, z jednej strony pracując w straży miejskiej broniącej przestrzegania prawa, a z drugiej posuwając się do zastraszania w prostackim bandyckim stylu.
To odpowiesz mi na pytanie, dlaczego usunąłeś ten link, skoro jak twierdzisz, to pomyłka? Przez pomyłkę? :)
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez KaloNDM » 20 Wrz 2017, 16:21

user napisał(a):Napisałem mail do wszystkich świętych w Urzędzie Miasta aby zrobili wszystko, żeby to zdjęcie nie utknęło w wersalce jakiegoś zakłamanego pseudozbieracza.

Cześć i Chwała!!! Bohaterom!!! :P

user napisał(a):Rozdwojenie jaźni? Powinieneś coś o niej wiedzieć, z jednej strony pracując w straży miejskiej broniącej przestrzegania prawa, a z drugiej posuwając się do zastraszania w prostackim bandyckim stylu.

:lol: :lol: :lol:



user napisał(a):To odpowiesz mi na pytanie, dlaczego usunąłeś ten link, skoro jak twierdzisz, to pomyłka? Przez pomyłkę? :)

Ale ty piszesz do keversNDM, MDNolaK, czy KaloNDM???
Bo ja tam widzę kurę :lol:
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 16:37

Naprawdę nie musisz dawać tylu głupawych uśmieszków i dokonywać tylu durnych wpisów żeby przekonać ludzi, że jesteś zwykłym idiotą :)

A teraz to już tylko czekam na interwencję administracji, której nie doczekałem się, gdy to wersalkowy kolekcjoner obrażał i zastraszał :)
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez disturbia » 20 Wrz 2017, 17:55

Co do obrażania to:
user napisał(a):Noooo... ciekawe. Miałem takie podejrzenia.
Czyli wreszcie jest zdjęcie nowodworskiej synagogi. Nie rozumiem tylko, czemu to taka tajemnica, że trzeba było w konspiracji edytować post :)
Żeby Kalo za ostatnią nerkę mogł powiększyć swoją wersalkową kolekcję? :)

sam zacząłeś.
Jeszcze nie widziałam takich gróźb,żeby potencjalny napastnik podawał swój adres domowy. Jakiś ewenement, a poza tym to...
...twoje prywatne zgrzytanie zębami mnie nie interesuje.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez KaloNDM » 20 Wrz 2017, 18:22

user napisał(a):Naprawdę nie musisz dawać tylu głupawych uśmieszków i dokonywać tylu durnych wpisów żeby przekonać ludzi, że jesteś zwykłym idiotą :)

A teraz to już tylko czekam na interwencję administracji, której nie doczekałem się, gdy to wersalkowy kolekcjoner obrażał i zastraszał :)

Ale z ciebie Rudy...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez disturbia » 20 Wrz 2017, 19:16

Dzień dziecka się skończył. Trzymać się tematu.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 20:02

disturbia napisał(a):Co do obrażania to:
Jeszcze nie widziałam takich gróźb,żeby potencjalny napastnik podawał swój adres domowy. Jakiś ewenement,

Z wariatami to nigdy nic nie wiadomo. A poza tym, skąd mam wiedzieć czy to prawdziwy adres? Może kiedyś sprawdzę, jak inny wariat mi napisze: "Podaj adres cwaniaczku" :)

"I gdy wydawało się, że KoloNDM osiągnął już dno, spod spodu dało się słyszeć:
KaloNDM napisał(a):Ale z ciebie Rudy...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"

disturbia napisał(a):Dzień dziecka się skończył. Trzymać się tematu.

Kiedy trzymam się tematu i podaję link, to mi go jakiś wersalkowy kolekcjoner robiący tu za moderatora kasuje. Więc jak to jest koleżanko moderatorko - trzymać się tematu - źle, nie trzymać się - też źle? Zdecyduj się o co walczysz :)
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Licytacje: Allegro, Ebay i inne.

Postprzez user » 20 Wrz 2017, 21:54

Dostaję prośby o podanie linku do aukcji ze zdjęciem nowodworskiej synagogi. Nie mogę odmówić zainteresowanym, bo wśród tych osób może być ktoś, kto nie ukryje tej fotografii na wieki w wersalce.
Ciekawe czy link uchowa się do rana.
disturbia, wiesz może o której wstaje Kolo?
http://www.ebay.co.uk/itm/like/3720718258?clk_rvr_id=13128170340&vectorid=229508&lgeo=1&item=3720825998mvSB=true
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości